Epizody(16)

Recenze uživatele mr.filo k tomuto seriálu (2)

Kmeny (2015)

S velkým očekáváním přichází velká zklamání.. ovšem musím říci, že Báhovec mě baví čím dál tím víc, ač jeho beta-sestřih Rapu hodnotím jako nejslabší ze tří prezentovaných dílů (Rap - Hipsters - Motorkáři) Zase na druhou stranu kde jinde se dozvědět v jakých drogách se hlavní česká rapová hvězda intenzivně zasypává, a kolik "kamarádek" se kolem motá. (ok, tohle asi nakonec veřejnoprávně vystřihnou) zato jak má moc botiček tak určitě zůstane... .... EDIT: Dále v pořadí viděno PUNK: Z pankáčů se stávají květinové děti, jinak by se "punkerským způsobem života" nebyli schopni dožít takto vysokého věku - aneb abstinenti a vegetariáni by mohli mít vlastní díly. Což? Následuje (c)huligánská banda - spíše jako náhled na zábavu spojenou s výletem za sportem. Takže pro sebevzdělání doporučuji "Ross Kemp on gangs", Polsko. ()

Hooligans (2015) (E02)

(c)huligánská banda - spíše jako náhled na zábavu spojenou s výletem za sportem. Takže pro sebevzdělání doporučuji "Ross Kemp on gangs", Polsko. viz YouTube. ()