Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

První asi dva díly nic moc, ale nakonec se to rozjelo a člověka zajímalo, co bude dál. Seriály se skládá z různých epizod, ve kterých se Mao pitvá v tělech tak moc, až nakonec přijde na to, jak vlastníci zemřeli. Naštěstí celý seriál je provázen příběhem Mao a její motivace, proč chce pracovat jako patoložka. Herecký výkon Takei Emi byl slušný, v podstatě hrála obdobnou postavu jako v Otenki onésan, jen byla o něco lidštější, takže divákovi byla sympatičtější. Vedlejší postavy byly většinou typické křoví, které určitým způsobem zaplňuje děj a pozadí, ale nebylo to nic otravného, občas z toho vykouklo i něco zajímavého. Sasaki Kuranosuke nahodil ósacké nářečí, až se v mezi tou tokijštinou nedalo pomalu poslouchat. Maja Miki ztvárnila postavu se zajímavým charakterem, který se na konci plně ukázal, a musím uznat, že to pro mě bylo trochu překvapující, přece jen jsem očekávala něco trochu jiného. Seriál o osmi dílech, takže než začne pořádně nudit, skončí. :-D Mělo to něco do sebe, mrknout se určitě neuškodí.(7.9.2014)