Reklama

Reklama

Novorozenci: komplikované porody

(pořad)
  • USA Babies: Special Delivery
všechny plakáty
Reality-TV / Dokumentární
USA / Kanada, 2004, 50 min

Obsahy(1)

Každý den se ve Spojených státech narodí téměř 11 tisíc dětí. To znamená, že nový život je zrozen každých 8 vteřin. Avšak statistika také říká, že jednou za tři a půl minuty se narodí děťátko, jehož příchod na svět se neobejde zcela bez problémů. Seriál Novorozenci: komplikované porody přináší divákům právě tyto případy: předčasné porody, porody vícerčat, miminka s podváhou a mnoho dalších zdravotních komplikací ovlivňujících průběh porodu, zdraví dětí a jejich maminek.
Každý díl je věnován prostřihům tří oddělených případů. Posaďte se k televizním obrazovkám a držte spolu s námi pěsti nadcházejícím maminkám a tatínkům, aby vše dobře dopadlo. Nalaďte si CBS Reality a sledujte v seriále Novorozenci: komplikované porody to nejlepší, ale i to nejhorší, co přináší sám život. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

CptPeroxid 

všechny recenze uživatele

Pořád do kola. Jesico, uvolněte se ... Isabelle, ležte v klidu ... Dítě vždy přežije, jen když tam dávají dvojčata tak je jasné, že se to zkomplikuje a jedno z nich zdechne, amen !!! ()

contreras 

všechny recenze uživatele

Bohužel pro bezdětného člověka bez jakéhokoliv vztahu k této problematice je zajímavý pouze bezcenzurní pohled na porod a následnou péči o novorozence. ()

Reklama

Galerie (5)

Reklama

Reklama