poster

Beautiful People

Horor

Itálie, 2014, 72 min

Režie:

Brini Amerigo
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • J*A*S*M
  **

  Tenhle film je zajímavý tím, jak se divácký dojem z něj každou minutou zhoršuje. Úvodní předtitulková sekvence je moc pěkně natočeným a působivým představením skupiny záporáků, kteří jsou odporní, charismatičtí a nemají slitování. Titulky pak trošku nešikovně naznačí zvrat, která přijde až zhruba po dalších 45 minutách, ale neva. První půlka je pořád docela slušným home invasion exploiťákem. Jenže s tím zvratem to padne na hubu. Nejenom že se najednou veškeré chování postav stane naprosto směšným, že je v mžiku z půlky noci slunečné poledne, ale film začne působit až překvapivě amatérsky. A to ne kvůli maskám (ty jsou naopak povedené), ale prostě kvalitou řemesla. Opravdu to ve mne vyvolávalo dojem, jako kdyby druhou půlku filmu natočil někdo jiný.(27.4.2015)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Mám z filmu velmi rozpačité pocity. Prvních 50 minut šílená nuda, skoro nic se nedělo, žádná akce, krev nic, záporáci sice obstojní, obzvlášť ten plešatý, ale místo mučení se zde spíše vyhrožovalo,což není můj cup of tea. Posledních 20 minut jakoby film změnil režiséra a začnou se objevovat Zombie a začne lehký masakr ( Jedna rozmašírovaná palice, trocha střev, ale nic velkého) potěší i slušné masky, což je až s podivem vzhledem k amatérskému looku. Na doporučování to sice není, ale z nouze se to dá přežít, konec je relativně fajn. 50%(30.4.2015)

 • George Stobbart
  **

  Vedátor a jeho rodinka si pokojne nažívajú v odľahlom sídle, až kým ich jedného pekného večera neprepadne trojica zločineckých zmrďákov. Tí držia svoju agresívnu párty pevne v rukách, no aj pán domu má pripravené eso v rukáve, resp. v pivnici. Po chvíľkovom oddychu sa tento krát z Talianskych luhov a hájov dovalil ďalší do várky moderných, exploitačných home invasions. Odporní násilníci, zúfalá rodinka, týranie psychické & fyzické a nejaké to odhalenie / prekvapko navrch. Problém je však v tom, že až na to malé tajomstvo, tu to všetko už bolo za (nielen) posledné roky x-krát prepierané v toľkých obmenách a filmoch, že ani nemám energiu ich tu vymenúvať. A tento ma nijako špeciálne nebavil, takže ho napriek odvážnosti, kvalitnému gore a slušnému zvratu deja, hodnotím vlažne.(26.4.2015)

 • Rathalos
  **

  Taliansky pokus o horor neskoncil prave najlepsie,pri tak kratkej stopazi neskutocne dlhy rozjazd,strasne vela kecov a ho*no z toho,a ked som videl to znasilnenie,tak som sa smial,ta pi*da sa ani nebranila,asi jej to robilo dobre,hrozne natocene,cize samozrejme sklamanie,jedna hviezdicka za masky,druha za snahu rezisera,nic viac,nic menej...:-)(1.2.2019)

 • cskomando
  ***

  Film pojednává o jedné rodince, která si experimentuje se zvířaty a lidmi. Aby toho nebylo málo, tak tu máme partičku psychopatů nebo narušených osobností, kteří chtějí jen psychicky odrovnat rodinku. Co nevidět ale zjistí, že nakonec rodinku neodrovnají oni, ale právě experimentální zombie (pěkné masky, ale primitivní chování). Film dokáže mile upoutat, přestane být ale tak důveryhodný po rozzuzlení co se skrývá v domě. Dále už je scénář psaný jako na drogách. Všichni se začínají chovat jak 10 leté děcka, zachraňují zde jen masky a trošinku toho gore možná.(5.3.2017)