Rogue One: Star Wars Story

• USA Rogue One: A Star Wars Story (více)

DarkSikorski

Ale jo. Celkem jsem si tento počin z univerza Hvězdných válek užil. Sice mi sem tam připadalo, že děj neví sám co sebou. Sem hrrr dopředu tam jakési přešlapování na místě. Ale jak jsem řekl, film jsem užil i přes pár, pro mě, drobných škobrtnutí. Takže solidních 4/5. ()

Gagin

Těžkej průměr a nic čím, by měl tenhle film zaujal. Pro fanoušky Star Wars jsou to vždy +1-2 hvězdy bez ohledu na kvalitu filmu a ještě před jeho projekcí, což chápu, pro mě jako běžnýho porozovatele ale velmi průměrné až slabé. ()

eexDon

Für mich - 75%, - /lehce zmatečný děj a až moc postav, celé takové jakési vlepené do hlavní série, prostě lehce zbytečný film/, + /postavy Felicity a Bena byly zábavný a vizuál + souboje špičkový/, hodnocení - takový jakýsi neslaný, nemastný úvod do vedlejší série SW filmů, kde Amíci zas natřískaj aspoň 15 filmů, loňská The Force Awakens byla taky taková průměrná, zatím teda tyhlety novodobé SW filmy nic extra, teda ()

DarkDRAGONS

Veľmi slabý, neslaný a nemastný film. Pár fajn momentov a efektov. Inak zaraďujem tento diel za najnudnejšie zo všetkých. Disney z toho spravilo len dojnú kravu a konzumná spoločnosť papka tento hnoj a ešte si prosia viac. Je mi z toho zle. ()

SNCIS

Po skvělém sedmém pokračování "Síla se probouzí", následuje tento zbytečný film, o tom jak se kradly plány Hvězdy smrti. Jediná pozitivní věc na "Rogue One" je Darth Vader, který se objeví v pár scénách. Jinak nejhorší Star Wars film. - 40%. ()

Joe1998

Naprosto zbytečný díl. Žádnou postava mi není sympatická a konec mi byl jasný už na začátku. A komu taky ne. A čekal jsem kdy se objeví světelný meč, když ten krystal nosí celou dobu na krku a nic. Jsem z toho velmi zklamaný. Disney mělo zůstat u 2 trilogií. ()

MaxPayne

Je to pěkná Star Wars jízda, jenže když začnou hlavní postavy umírat, tak divák vůbec nic necítí. Pro diváka tam prostě umírají cizinci, protože film postavy s divákem nijak během filmu neseznamuje ani neztotožňuje. Takže veškeré cíleně "smutnější" scény vyšly podivně naprázdno. Mě osobně ještě trochu vadilo, že film se doslova točí pouze kolem rebelů a pojmy "Jedi" a "Síla" jsou odsunuty na uplně vedlejší kolej. Taky jsem se nemohl zbavit dojmu, když rebelové na konci bojují, že koukám na americké jednotky bojující někde ve Vietnamu, což ve spojení se Star Wars je vskutku podivný pocit. Takže alespoň o jednu hvězdu (smrti) musím hodnocení snížit. Film, který si celé dvě hodiny udržuje své tempo, každopádně za shlédnutí stojí a potěšil mě ve filmu starý známý hlas Jamese Earla Jonese, který daboval Darth Vadera ve všech předchozích dílech. Upřímně však doufám, že vyjde nějaká Extended verze, která bude alespoň o 45 minut delší a doplní chybějící scény, které jsou pro film nejspíš vitálnější, než si ve studiích Disney dokázali připustit. ()

Konev odpad!

Golfista dal ještě moc krásný komentář, já jdu s hodnocením ještě níž. Děj absolutně o ničem, akce za 2*, ale aby v tom filmu muselo být tolik mrtvých, k tomu neustále hlasitá hudba doprovázená bubny a činely, tak to vážně nemusím... ()

Ynhoj

Super film. Miniskládačka do celé série. na 5* to sice není, ale film nenudil. Těším se na další "mini série". ()

klukcz

celkem pohodový přídavek do světa star wars. pokud jste netknutí tímto fenoménem ( ale pak pochybuji že na to budete koukat) může díky potřebě znát dané univerzum působit lehce nedotaženě a zmateně. Pro ty ostatní jednohubka mapující jednu podružnou linku příběhu. její shlédnutí pobaví, neurazí a snad i navnadí na další příběhové vsuvky. ()

MarkHarry

Je to jako vrátit se zpátky do 90 tych let, příběh, kulisy, atmosféra ... nějaké výtky by se asi daly najít, ale já si prostě užil film od začátku až do konce. Za mě určitě plný počet. ()

Nitriel

Trochu mne mrzí ten nudný začátek, než se rozjede nějaká "akce". Neseděl mi ani hlas Darth Vadera, ale to je pouze můj názor. Od druhé poloviny filmu to nabralo spád, ale i tak jsem se nemohla ubránit dojmu, že je to nejslabší díl SW. ()

MM1979

Velký propadák, nejlepší je ten "nový" robot ostatní je docela o ničem... Docela fakt nuda - no posuďte sami. Od 7 to jde do kopru! ()

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord