Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Naloďte se na Millennium Falcon a vydejte se do předaleké galaxie ve filmu Solo: Star Wars Story, zbrusu novém dobrodružství nejoblíbenějšího syčáka v galaxii. V řadě troufalých eskapád hluboko v temném a nebezpečném zločineckém podsvětí potkává Han Solo nejen mohutného Chewbaccu, svého budoucího kopilota, ale narazí i na nechvalně známého hazardního hráče Landa Calrissiana. Na této cestě se zrodí jeden z nejnepravděpodobnějších hrdinů ságy Star Wars. (Falcon)

(více)

Diskuze

 (hodnocení, recenze)

kamigava

Tebe beru jako nejdůvěryhodnějšího (dlouhé slovo :D) .Tak věřím,že je to vzájemné. :D

na příspěvěk reagoval kamigava

kamigava

kamigava (hodnocení, recenze)

Ve 14 letech bych to možná pěti hodnotil taky, ale dneska se na to radši ani nepodívám. Stačil mi Kameňák a Slunce seno...

Příspěvek byl smazán administrátorem.

kamigava

kamigava (hodnocení, recenze)

Na dnešním internetu nevíš, komu věřit a komu ne. Můžu věřit i tobě? :D Ty Babovřesky troll dokazují. Ignoruju ho...ale nebaví mě procházet profil každého v diskuzi, abych si zjitil, zda je či nemí troll.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

 (hodnocení, recenze)

Troll ti nebude říkat kolik má let. A když už ti něco řekne. Většinou to nedává smysl. Protože se evidentně umí vyjadřovat. A záminka o pubertě je vskutku promyšlená. Normálně tomu totiž říkáme trollení. (to on ví). No jinak má třeba u filmu Babovresky 5.hvězdiček.A to u všech dílů. Vskutku pubertální troll.

na příspěvěk reagoval kamigava

Příspěvek byl smazán administrátorem.

kamigava

kamigava (hodnocení, recenze)

Napsal jsem taky jen svůj názor, nehodlám tě přemlouvat a tady je to navíc nevhodné místo. Chtěl jsem ti jen odůvodnit, proč je PRO MĚ ten film unikát. Jo možná tě zklamu, ale jsem muž. :) Pořád se mi ale nezdá, že ti je 14 podle tvého vyspělého písemného projevu. Brzy takto asi přejdeš rovnou na střední. Hele, dej si duel tady s Eodeonem a uvidíme, jak dlouho se udržíš na vlně argumentů... :DD

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

kamigava

kamigava (hodnocení, recenze)

Přesně tak :-) Vím, že dnešní mobily mají vysoké rozlišení, vždycky jde o zdroj videa a je jedno jestli máš mobil s full hd nebo ne. A i kdyby to video bylo ve full hd, na tak malém displeji by to oko ani nerozeznalo.... Plno lidí zvuk neřeší, ale ten dělá taky hodně. Já sice doma nemám 5.1 domácí kino, ale stačí mi právě kvalitní formát zvuku a receiver s 2.1 kanály. V budoucnu plánuji zkusit soundbar, který nemusí řešit kabely a nepotřebuji k němu receiver. Přijde mi to praktičtější.

 (hodnocení, recenze)

kamigava

Tak dnešní mobily mají i lepší rozlišení. Úplně stejné jako TV. Jenže na film jsou to mini obrazovky. Ani na 10palcovem tabletu si to člověk nemůže vychutnat. A taky jde o zvuk. Není nad domácí kino v DTS a 65+ palců TV.popř. Plátno. Je fakt, že dost sleduji filmy na monitoru. Ten má 22 palců se zesilovačem na 4 reproduktory. Takže zadní efekty atd. Pak mám ještě TV 45 palců a stereo zesilovač.

na příspěvěk reagoval kamigava

kamigava

kamigava (hodnocení, recenze)

Spiker01

Tyhle "mobilní diváky" bych trestal a zakázal jim hodnotit filmy. Jinačí zážitek přece budu mít ze 480p videa na mobilu a jiný zase z projekce v IMAXu. No jo download je zadarmo a sledovat plátno zase něco stojí. Dnešní diváci pomalu uvadají. 

kamigava

kamigava (hodnocení, recenze)

Právě že TDK není už komiksárna jako taková ale je převedená do reálného světa, což se mi na tom hodně líbí. Ledger je pro mě nej Joker (mnohem lepší jak Leto). Není to ale jen tato postava, co dělá ten film výjimečným. Já TDK poprvé viděl cca v 15 a odrovnalo mě to. Od té doby jsem se do Nolanova stylu zamiloval a je ze mě "Nolanofil". 

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Ze se s tim dementem vubec bavite. Staci se podivat co predvedl v diskuzi k ep IX.

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Šimpy

Z jeho profilu vyplývá, že je to "Untitled Avengers Movie (2019)", protože nic jiného v oblíbených filmech nemá. 

na příspěvěk reagoval kamigava

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Šimpy

Šimpy (hodnocení, recenze)

A co je pro Tebe průlomový film? Fakt mě to zajímá, protože já třeba TDK považuju za jednu z nejlepších komiksáren...schválně to zkus.

na příspěvěk reagoval Darth_AK

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Související novinky

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (více)

Lando nebude seriál, ale další Star Wars film

Lando nebude seriál, ale další Star Wars film

14.09.2023

Je to jen pár měsíců, co Donald Glover a jeho bratr Stephen Glover převzali otěže nad scénářem k očekávanému seriálovému spin-offu o Lando Calrissianovi. Chystaný Star Wars projekt si tak od… (více)

Donald Glover přebírá otěže nad Landem

Donald Glover přebírá otěže nad Landem

28.07.2023

Šéfka Lucasfilmu Kathleen Kennedy před pár lety oznámila řadu nových seriálů a filmů ze světa Star Wars, z nichž víceméně na většinu stále zatím čekáme. Byl mezi nimi každopádně i samostatný projekt… (více)

Šéf Disney chce být se Star Wars opatrný

Šéf Disney chce být se Star Wars opatrný

12.03.2023

Jen před několika dny se objevily zprávy, podle nichž jsou filmy Star Wars, jedné z největších franšíz všech dob, víceméně v bodu mrazu. Jediný projekt, co by mohl v dohledné době dorazit, je prý… (více)

Reklama

Reklama