Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Naloďte se na Millennium Falcon a vydejte se do předaleké galaxie ve filmu Solo: Star Wars Story, zbrusu novém dobrodružství nejoblíbenějšího syčáka v galaxii. V řadě troufalých eskapád hluboko v temném a nebezpečném zločineckém podsvětí potkává Han Solo nejen mohutného Chewbaccu, svého budoucího kopilota, ale narazí i na nechvalně známého hazardního hráče Landa Calrissiana. Na této cestě se zrodí jeden z nejnepravděpodobnějších hrdinů ságy Star Wars. (Falcon)

(více)

Diskuze

LAZARUS111

LAZARUS111 (hodnocení, recenze)

Film sa mi páčil a som rad že to bol film a nie seriál ako to plánujú s Obi wanom. Nočo s toho robiť 6 až 8 hodinovú záležitosť keď stačí dvojhodinový film.

Uživatel Tiberian smazal svůj příspěvek.

Uživatel Tiberian smazal svůj příspěvek.

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Fordzy

Qira v Rebels není, její příběh zatím tvůrci neuzavřeli. Ale třeba jednou udělají i seriál, který na Sola naváže, když už dělají ten prequel o Cassianovi k Rogue One.

Fordzy

Fordzy (hodnocení, recenze)

Já lituji ,že jsem dal na reakce a nešel do kina. Od Sola jsem nic nečekal a dostal jsem nadmíru zábavný film, který si jde vlastní cestou a nesnaží se kvalitou dosáhnout na původní trilogii. Pro mne celkově lepší než Rogue One. Konečně humor nebyl trapný a ve většině scén fungoval. Často tady píšete o Maulovi, ale co Qira? Kam odletěla? Musím kvůli ní koukat na Rebels?

na příspěvěk reagoval Blackhand47

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Nelituji toho, že jsem do kina nešel, lituji, že jsem se vůbec odhodlal na to podívat. Příšerná nuda. A stejně v tom filmu světelný meč je.

Uživatel smazal svůj příspěvek.

 (hodnocení, recenze)

xhc

To by ti mohl vadit i Space Slug z Impéria Vrací Úder. Obdobná velikost.Jen tak jako červ na asteroidu. Který nemá problém vylézt z nory a půlku hlavy mít ve vesmíru.

xhc

xhc (hodnocení, recenze)

tu princeznu som ako tak este prekusol ale ked tam ukazali to "lietajuce spagetove monstrum" s krasnym jazyckom a zubami (priamo vo vesmire len tak ze) bola z toho na chvilu riadna sklesla "parodia"

Brooks

Brooks (hodnocení, recenze)

Blackhand47

Ako píšem v predchádzajúcom príspevku, veľmi sa v tom neorientujem, takže to môže byť aj mnou. Ale to cameo mi aj tak prišlo zbytočné.

na příspěvěk reagoval Blackhand47

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Brooks

Bylo, ale vzápětí hned Disney začalo budovat nové, ve kterém zachovalo Epizody 1-6 a seriál Klonové války, který právě Maula přivedl zpět k životu. Momentálně je už rozšířené univerzum opět obrovské, byť jsou všechny příběhy zasazené pouze mezi Epizody a nikoliv před ně.

na příspěvěk reagoval Brooks

Brooks

Brooks (hodnocení, recenze)

Blackhand47

V seriáloch, komiksoch a knihách sa nevyznám, nikdy som nič z toho nevidel ani nečítal. Teraz hovorím hlavne o divákoch, ktorí videli maximálne všetky filmy ako ja. A nebola celé to univerzum náhodou odsunuté mimo?

na příspěvěk reagoval Blackhand47

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Brooks

Tak bordel by to cameo udělalo maximálně, kdyby opět vymazali rozšířené univerzum, takže by to museli nějak vysvětlovat. Takhle jenom navázali na seriály.

na příspěvěk reagoval Brooks

Brooks

Brooks (hodnocení, recenze)

Pozor SPOILER!!!! Som jedíný komu prišlo,že to cameo Darth Maula bolo viac zbytočné, než cool? A že narobilo z mytológie Star Wars ešte väčší bordel?

na příspěvěk reagoval Blackhand47

shuster

shuster (hodnocení, recenze)

Tak pre tentokrat s verbalom nesulasim. Toto bolo fakt fajn natocene. Keby som neratal tie nove sequely s gerontami, tak tento prequel je fakt pribehovo na urovni povdnej serie a zaroven dostatocne moderny. Zo zaciatku trosku rozvlacne, ale potom sa to rozbehne na plne gule. Fakt oward odviedol kus remeselnej prace. Konecne sfi-fi co sa oplati pozriet. Pre mna prijemne prekvapenie roku 2018.

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

By bylo lepší, kdyby se třeba rozsvítil, světelný meče, že by tam byly :D

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

V JRC jsem si koupil helmu Darth Vadera teď a je to super pocit. Hrnek je docela velkej a pije se z něj dobře i se meje dobře, narozdíl od Hulkovo pěsti.

 (hodnocení, recenze)

Zdar máte někdo zkušenosti se SW hrnečky ? Zima před námi a chtěl bych se zahřát.Je to použitelné např. na čaj ? Nevím kde se zeptat.Někde jsem četl ,že to moc kvalitní není nebo co.

na příspěvěk reagoval Helo

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Související novinky

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (více)

Lando nebude seriál, ale další Star Wars film

Lando nebude seriál, ale další Star Wars film

14.09.2023

Je to jen pár měsíců, co Donald Glover a jeho bratr Stephen Glover převzali otěže nad scénářem k očekávanému seriálovému spin-offu o Lando Calrissianovi. Chystaný Star Wars projekt si tak od… (více)

Donald Glover přebírá otěže nad Landem

Donald Glover přebírá otěže nad Landem

28.07.2023

Šéfka Lucasfilmu Kathleen Kennedy před pár lety oznámila řadu nových seriálů a filmů ze světa Star Wars, z nichž víceméně na většinu stále zatím čekáme. Byl mezi nimi každopádně i samostatný projekt… (více)

Šéf Disney chce být se Star Wars opatrný

Šéf Disney chce být se Star Wars opatrný

12.03.2023

Jen před několika dny se objevily zprávy, podle nichž jsou filmy Star Wars, jedné z největších franšíz všech dob, víceméně v bodu mrazu. Jediný projekt, co by mohl v dohledné době dorazit, je prý… (více)

Reklama

Reklama