poster

Solo: Star Wars Story

  • USA

    Solo: A Star Wars Story

Sci-Fi / Akční

USA, 2018

Nastala chyba při přehrávání videa.
  • - Hovorilo sa, že Michael B. Jordan stvárni Landona Calrissiana, ale úloha nakoniec pripadla Donaldovi Gloverovi. Ďalší z kandidátov boli O'Shea Jackson Jr. a Yahya Abdul-Mateen. (WalterIK7)

  • - Podle neurčitých zvěstí Phil Lord a Christopher Miller na natáčení příliš improvizovali a nedrželi se přesně scénáře, což především rozčílilo Kasdana. Lord s Millerem měli svou vlastní vizi, jak by měl Han Solo vystupovat. Zatímco Kasdan ho viděl jako drzého sobce, duo režisérů z něj prý dělalo až příliš velkého komedianta. Vše nakonec musela rozhodnout prezidentka Lucasfilmu Kathleen Kennedy, která se zastala Kasdana. Tím pádem Phil Lord a Christopher Miller dostali s okamžitou platností padáka. [Zdroj: Edna.cz] (martanius)

  • - Pracovní název filmu byl Red Cup, což odkazuje na červené plastové kelímky společnosti Solo, bez kterých se v USA neobejde téměř žádná party. (Larrysbride)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace