Reklama

Reklama

Solo: Star Wars Story

  • USA Solo: A Star Wars Story (více)
Trailer 3

Obsahy(1)

Naloďte se na Millennium Falcon a vydejte se do předaleké galaxie ve filmu Solo: Star Wars Story, zbrusu novém dobrodružství nejoblíbenějšího syčáka v galaxii. V řadě troufalých eskapád hluboko v temném a nebezpečném zločineckém podsvětí potkává Han Solo nejen mohutného Chewbaccu, svého budoucího kopilota, ale narazí i na nechvalně známého hazardního hráče Landa Calrissiana. Na této cestě se zrodí jeden z nejnepravděpodobnějších hrdinů ságy Star Wars. (Falcon)

(více)

Videa (22)

Trailer 3

Recenze (867)

bart_ 

všechny recenze uživatele

Do hyperprostoru, Star Wars fanoušci jsou zakomplexovaný incelové který by byli nejradši kdyby SW filmy pokračovaly v zajetejch kolejích, protože Solova sólovka je řemeslně poctivým scífkem/heist komedií/neo-westernovou space-operou, která se snaží jít proti proudu a jde jí to víc než na výbornou. Já jsem spoko.... 8 žvejkalů z 10 ()

Djoker 

všechny recenze uživatele

Zatímco v Rogue One se skupinka no name postav bere zbytečně vážně a občas někoho zastřelí, tak partička okolo největšího frajírka předaleké galaxie stylově hláškuje a zkouší se vzájemně přelstít, což je mnohem větší zábava. Oba vedlejší filmy kultovní série jsou jen dojné krávy, ale vzhledem k bídné úrovni třetí trilogie Star Wars nemá smysl kopat ani do jednoho z nich. Solo tak z této nové filmové várky vychází trochu překvapivě jako jasný vítěz. ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

„Možno by sme sa nemuseli sprchovať spoločne.“ Booože, strašne neviditeľný film. Prišiel, videl som, odišiel, neublížil, nenadchol. Nestrhol ma, nedojal ma, neprekvapil ma. Paradoxne herci dobrí (Woody Harrelson, Donald Glover, Paul Bettany), Chewie vždy poteší, vizuálne pekné a ukážkovo zapadajúce do Star Wars univerza. Ale proste nič mi to nedalo, ani nevzalo. A Han Solo nie je moja obľúbená postava, zabite ma. Najhorší Star Wars film od roku 1977 (vrátane). P.S. – Naozaj to bol Gremlin? ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„TOHLE JE JINÁ HRA, HANE. CÍLEM NENÍ VYHRÁT, ALE HRÁT TAK DLOUHO, JAK TO JEN JDE…“ /// Když na Cornellii mají Han s Qi'rou svoje dobrodružství, zdá se to bejt zajímavá a třeba i emoční podívaná. Postupně zjišťuju, že jde jen vo to, nabalit na Sola, Chewieho. …(atd) další postavy, aby mohli lítat talíře (kosmický) a střely všeho druhu (svítící). Hodně dobrý obsazení. A režie … ty vole Howarde, to si děláš prdel?! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, kdo je nejnešťastnější osoba v (celý) galaxii. 2.) Nevím, kterak Han Solo svoji první loď získal. 3.) Thx za titule „Kopeeec“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ ne ()

Satan 

všechny recenze uživatele

Bezpohlavní a bezkrevný příspěvek do už tak okatě nabobtnalého filmového světa Star Wars. Velmi by mě zajímala verze s Lordem a Millerem, naneštěstí vše nakonec dostal do rukou univerzální Ron Howard, který zřejmě zachránil, co mohl, ale záživný film z toho nevylezl. V době, kdy MCU sype tři trháky za rok, je Solo: Star Wars Story strašně chudý příbuzný. Film, který nikdo nechtěl a nic neříká ve výsledku nikoho nezajímá. Nechci, aby se nějaký díl Star Wars srovnával s Firefly nebo Valerianem. Chci, aby Star Wars byly zase událost! ()

Galerie (144)

Zajímavosti (49)

  • Jedná se o první film z filmové série Star Wars (od r. 1977), kde se neobjevuje nikdo z rodiny Skywalkerů a ani droidi C-3PO a R2-D2. Anthony Daniels (C-3PO v předešlých filmech) si zde však zahrál wookieho, kterého Chewbacca (Joonas Suotamo) osvobodí z Kesselského dolu. (TwoFace)
  • Inspirací pro explozi coaxia na planetě Vandor byl záběr podvodní exploze natáčený frekvencí 120 000 snímků za vteřinu. (Baltazzar)
  • Natáčení probíhalo od 30. ledna do 15. června a od 29. června do 17. října 2017 ve Španělsku, Itálii a ve Velké Británii. (Varan)

Související novinky

Lando nebude seriál, ale další Star Wars film

Lando nebude seriál, ale další Star Wars film

14.09.2023

Je to jen pár měsíců, co Donald Glover a jeho bratr Stephen Glover převzali otěže nad scénářem k očekávanému seriálovému spin-offu o Lando Calrissianovi. Chystaný Star Wars projekt si tak od… (více)

Donald Glover přebírá otěže nad Landem

Donald Glover přebírá otěže nad Landem

28.07.2023

Šéfka Lucasfilmu Kathleen Kennedy před pár lety oznámila řadu nových seriálů a filmů ze světa Star Wars, z nichž víceméně na většinu stále zatím čekáme. Byl mezi nimi každopádně i samostatný projekt… (více)

Šéf Disney chce být se Star Wars opatrný

Šéf Disney chce být se Star Wars opatrný

12.03.2023

Jen před několika dny se objevily zprávy, podle nichž jsou filmy Star Wars, jedné z největších franšíz všech dob, víceméně v bodu mrazu. Jediný projekt, co by mohl v dohledné době dorazit, je prý… (více)

Nová pixarovka vyhořela

Nová pixarovka vyhořela

20.06.2022

Studio Disney má na kontě po delší době mírné zaváhání. Nová pixarovka Rakeťák s cenovkou 200 milionů dolarů totiž sice sbírá pozitivní ohlasy kritiků i diváků, do kin se ale tentokrát rodiny s dětmi… (více)

Reklama

Reklama