Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Naloďte se na Millennium Falcon a vydejte se do předaleké galaxie ve filmu Solo: Star Wars Story, zbrusu novém dobrodružství nejoblíbenějšího syčáka v galaxii. V řadě troufalých eskapád hluboko v temném a nebezpečném zločineckém podsvětí potkává Han Solo nejen mohutného Chewbaccu, svého budoucího kopilota, ale narazí i na nechvalně známého hazardního hráče Landa Calrissiana. Na této cestě se zrodí jeden z nejnepravděpodobnějších hrdinů ságy Star Wars. (Falcon)

(více)

Videa (22)

Trailer 1

Recenze (870)

Morien odpad!

všechny recenze uživatele

Ha ha, oni si mysleli, že se jim vyplatí otevírat si zadní vrátka pro pokračování. Navíc si Solo ještě vysloužil mé speciální opovržení za to, že mě donutil dívat se na Paula Bettanyho, jak přehrává. (A abych nebyla nespravedlivá, tak jedna věc mi připadala cool, a to totiž vidět tolik wookiů pohromadě bojovat hand-to-hand.) ()

Marigold 

všechny recenze uživatele

Film o tom, jak se nedokonalá replika zoufale snaží přiblížit nedostižnému originálu. Opravdu jsem nepotřeboval slyšet, že za Hanem Solem stojí to nejtuctovější cherchez le femme a otřepaný heist. Solo je bohužel symptomem toho, co by ze SW mohlo stát, pokud vy tenhle trend pokračoval: generátor zbytečných příběhů a ekvivalent silikonu. Zaplní mezery, ale nijak hezky nevypadá. ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Disney ze světa Hvězdných válek mačká první poslední. V případě tohoto filmu akce začne dřív, než se vůbec nadějeme. Herecky to taky ujde, efekty nemají chybu...no, na co si vlastně chci stěžovat. Snad akorát na to, že film je jak bez života. Příběhově je mi úplně jedno jakým směrem se bude vinout, protože stejně vím, jak to s Han Solem nakonec dopadlo. Kdyby nebylo obsazení, které Disney vždycky zachrání od průseru, asi bych film ani nedokoukal. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„TOHLE JE JINÁ HRA, HANE. CÍLEM NENÍ VYHRÁT, ALE HRÁT TAK DLOUHO, JAK TO JEN JDE…“ /// Když na Cornellii mají Han s Qi'rou svoje dobrodružství, zdá se to bejt zajímavá a třeba i emoční podívaná. Postupně zjišťuju, že jde jen vo to, nabalit na Sola, Chewieho. …(atd) další postavy, aby mohli lítat talíře (kosmický) a střely všeho druhu (svítící). Hodně dobrý obsazení. A režie … ty vole Howarde, to si děláš prdel?! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, kdo je nejnešťastnější osoba v (celý) galaxii. 2.) Nevím, kterak Han Solo svoji první loď získal. 3.) Thx za titule „Kopeeec“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ ne ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Produkčními problémy nasáklý projekt od Lucasarts je konečně tady a já se modlím k Síle, že to dopadlo, tak jak to dopadlo. Příběh okolo tohoto filmů byl snad popsán i na všech nefilmových webech a já osobně jsem byl hodně smutný, když odvolali mé oblíbené duo komediálních režiśerů. Ale světe div se, ač muselo jít všecko ráz na ráz a bylo málo času, na Solovi není ani za mák vidět, že by si něčím podobným mohl film projít. Ba co víc, je opravdu zábava na to koukat, je radost vidět, že se opět debilně nezachraňuje celá galaxie a je to zkrátka menší SW příběh, jež bych si přidal ještě několik (Boba Fett, Obi-wan) + ten Kotor. Začátek je možná trošku rozvleklejší, ale jakmile se film rozjede, vše šlape jak má a veterán Howard má vše pevně v paži. Alden Ehrenreich sice není takový blesk z čistého nebe, jako jím před 40ti lety byl Harrison Ford, ale jeho hlášky jsou celkem vtipné, kouká se na něj mnohem lépe než v matných trailerech a stejně tak není takové dřevo, jak se zdálo. A jeho chemie s Chewiem vyloženě dokonalá (poprvé v sérii, co mě tento Wookie bavil, možná i kvůli tomuhle videu)..a komu by vadil, tak to vše zachraňuje Donald Glover, jehož Lando je vyloženě libová postava (ano, je to pansexuál) a užíval jsem každou scénu, kdy se objevil na plátně. A dál je tu nikdy nezklamávající Woody Harrelson, jehož charisma na diváka doslova čiší a dá zapomenout na účast někoho tak matného, jako je Emilia Clarke, ale ta zas nedostala až tolik prostoru pro zviditelnění. Kolem a kolem jsem dostal film, který mě potěšil svou přízemností jako už dlouho nic a dokonce se mi rozležel v hlavě takovým způsobem, že bych na něj ještě v kině opět vyrazil. Což jsem si ještě v době premiéry nemyslel ani za mák. Tak a co s tím teď? ()

Galerie (144)

Zajímavosti (51)

  • Jméno droida L3-37 je narážka na tzv. Leetspeak (též L33t či 1337), způsob psaní slov spočívající v nahrazování písmen číslicemi a jinými znaky. (Baltazzar)

Související novinky

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (více)

Lando nebude seriál, ale další Star Wars film

Lando nebude seriál, ale další Star Wars film

14.09.2023

Je to jen pár měsíců, co Donald Glover a jeho bratr Stephen Glover převzali otěže nad scénářem k očekávanému seriálovému spin-offu o Lando Calrissianovi. Chystaný Star Wars projekt si tak od… (více)

Donald Glover přebírá otěže nad Landem

Donald Glover přebírá otěže nad Landem

28.07.2023

Šéfka Lucasfilmu Kathleen Kennedy před pár lety oznámila řadu nových seriálů a filmů ze světa Star Wars, z nichž víceméně na většinu stále zatím čekáme. Byl mezi nimi každopádně i samostatný projekt… (více)

Šéf Disney chce být se Star Wars opatrný

Šéf Disney chce být se Star Wars opatrný

12.03.2023

Jen před několika dny se objevily zprávy, podle nichž jsou filmy Star Wars, jedné z největších franšíz všech dob, víceméně v bodu mrazu. Jediný projekt, co by mohl v dohledné době dorazit, je prý… (více)

Reklama

Reklama