Varsity Blood

Ako takmer každé americké mestečko, aj Hogeye má svoje stredoškolské futbalové mužstvo honosiace sa menom Hogeye High's Warriors. Je práve Halloween, chlapci majú za sebou ťažký zápas, a tak sa spolu so svojimi roztlieskavačkami vyberú oddýchnuť si na štýlový halloweensky večierok plný alkoholu a neviazanej zábavy na opustenej odľahlej farme. Na farmu sa však dostaví aj niekto, koho tam nepozvali. Nezvaný hosť vzal na seba podobu ich maskota, Indiána s maskou na tvári, tomahavkom v ruke a lukom na pleci. A vyzerá to tak, že tieto zbrane nemá len tak pre nič za nič. (beso74)

George Stobbart

Študáci a roztlieskavačky sa vyberú na odľahlú farmu kvôli Halloweenskej párty, kde ich však namiesto zábavy už čaká natešený zabijak v maske školského maskota... Nádejný, ale neuspokojivý horor, ktorý ma najprv navnadil tým, že pôsobil ako zo zlatej éry 80´s slasherov, no bohužiaľ sa svojho potenciálu na retro béčko príliš nechytil. Je to síce obstojne natočené, ale priveľa času zaberajú obyčajné stredoškolské kraviny, postavy sú nudné, stane sa 1 vražda a potom prejde toľko času, že na ňu človek skoro zabudne a aj výzor samotného killera je smiešny - len neviem či v zábavnom alebo trápnom zmysle. Hodnotenie mám medzi 2 – 3*, ale za citeľné sklamanie sa prikláňam k tomu nižšiemu. ()

beso74

Ďalší slasher odkazujúci na osemdesiate roky, keď im bolo filmové plátno zasnúbené. Nanešťastie, tento film neposúva žáner slasheru nikam. Miestna stredná škola, futbalové mužstvo, na to naviazaná partia roztlieskavačiek, halloweensky večierok, alkohol a niekto, kto vie, čo sa stalo minulého roku, čiže veci, ktoré tu už boli 100x videné a z toho minimálne 77x aj lepšie spravené. K tomu postavy, ku ktorým vzbudiť divákové sympatie je asi rovnako ťažké ako zasmiať sa Židovi nad vtipom o koncentráku. Navyše, scenár bol zbúchaný za kratší čas, za aký sa stihne pripraviť priemerná štrnástka na svoje prvé rande. Korunu všetkého nasadzuje vrah, pobehajúci v kostýme maskota a masakrujúci všetko čo má do 20, aj keď povedzme si otvorene, množstvo tínedžerov vyzerá tak na a nad 25. A záverečné rozuzlenie je všetkým možným, len nie šokujúcim, maximálne tak jeho druhá časť, ale SPOILER!!! už od dôb Vreskotu vieme, ž poriadný vrah má komplica. KONIEC SPOILERU!!! Aby som však nemal k tomuto filmu tak úplne nepriateľský postoj, musím podotknúť, že ma tu aj niečo potešilo. A to obsadenie veteránky žánru Debbie Rochon do úlohy matky jednej z rozlieskávačiek a rovnako aj kvalitný obraz a zvuk. Na to, aby to bol aspoň solídny film je to málo, ale keď sa niekomu máli ako to v poslednej dobe cheerleaders a futbalisti schytávajú, tento film si môže pozrieť s veľkou šancou, že to vážne neohrozí jeho duševné zdravie. Ale viete ako sa niekedy hovorí, istota je istota, tak to už nechávam na vašom zvážení, či pozrieť alebo nie... ()

Campbell

Klasická ukázka toho že dnešní slashery stojej za prd. Tvůrci nějaký ty prachy měly ale ve výsledku to není moc vidět. Cover mě celkem navnadil na nějakou krvavou řezničinu ale nakonec mě čekalo zklamání, vraždy jsou naprosto jednoduché a obyčejné, motiv vraha je neuvěřitelný klišé a postavy jsou strašně ploché. Ne že bych čekal moc ale tohle je prostě silně odfláklý. Jediný co to zachraňuje je začátek který je jakž takž zábavný ale pro hororový fandy a hlavně fandy slasheru vzkazuji: "Ruce pryč". ()