K-9 Adventures: Legend of the Lost Gold

Rodinný

USA, 2014, 90 min

Stephen Shimek

Joel Remke

Buď mi tie antibiotiká spôsobili blúznenie alebo ma ten film včera naozaj celkom bavil ...(1.6.2015)

• JohnMiller

Odpadlík so seriálu Beverly Hills 90210 Luke Perry natáča filmy ako na bežiacom páse. No ich kvalita sa ani nedá nazvať kvalitou. Napríklad ako tento nepodarený pokus oživiť klasickú akčnú komédiu k-9 s Jamesom Belushim. S pôvodným filmom to nemá absolútne nič spoločné. Ide v podstate o rodinnú komédiu IBA pre deti. Dokonca ten pes ani nie je čistokrvný vlčiak ako v pôvodnej snímke. Síce tomu budem iba krivdiť ale malo to 2 či 3 dobré sebareflexné žartíky, hlavne toho tučného chlapca, ale ani na 1* to nebolo.(4.1.2017)

• harfuska

Klasické detské dobrodružstvo hľadania pokladu, v ktorom vystupujú známe postavy - zloduši, ktorý sa snažia získať poklad, pes hrdina, šikovné deti a zamilovaný taťka Luke, na ktorého sa pekne pozerá. Pokiaľ si ale toto dielo nepozriete, o nič neprídete.(1.6.2015)

• Acrobat

Hľadáte len smietka pozitív, ktoré vás udržia v sledovacom režime. Nevytrávi vám ani teľacina na hrášku s dúškom červeného, lebo celý tento gýčový kolos nezmyslov (truhlica zlata sa pohne len za pomoci bagera a nie štyroch maloletých) je o nemastnom, nespotenom hľadaní pokladu za pomoci sympatického psa, ktorý vám hodí do šachty lano na povel. Celé to vedie toporný Luke Perry na mizernom Forde, pričom na chod útulku by na "x" rokov stačila jedna tehla. Starosta je magor a všetko vlastne s ním. (videné, 10.01.2016,JOJ archív)(10.1.2016)

• ARI50

Ideme kopat poklad, rodinná zábava co každého nepotěší prostě. Není to moc zábavné ani skvělé prostě se nepovedlo.(15.12.2018)