The Mirror

Velká Británie, 2014, 88 min

Campbell odpad!

Tak jsem to konečně našel, nejhorší FF ve svém žánru. Film natočený bez špetky talentu a bez špetky námahy. Viděl jsem v tom možná tak snahu okopírovat Paranormal Activity, ale tohle je břečka bez atmosféry, za to s nepříjemnýma postavama a plnou hubou nezajímavých dialogů. Tohle je nejen FF ale i totální filmové dno. ()

George Stobbart odpad!

Dvaja nesympatickí blbečkovia a cica, ktorá rozchodila "I Spit on Your Grave 2" predstavujú spolubývajúcich, čo si z netu zoženú tzv. prekliate zrkadlo, aby ho sledovali a natáčali. Chcú totiž preukázať jeho nadprirodzenosť a zarobiť na tom peňáze, čo sa im „prekvapivo“ vypomstí. "Oculus" si ešte ani nestihol pozbierať všetky pochvaly a už na ňom parazituje lacná found footage vykrádačka. Paradoxne však stále operuje hlavne na dávno vyšlapanom území "Paranormal Activity" a neskôr dokonca drzo vytiahne aj niekoľko scén z vlastného pohľadu a s nožom, aby sa nepovedalo, že nepošpiní aj nejakú tú starú klasiku ("Halloween"). Nech to však robí čo chce, celkovo to stojí za hovno; je to vyložene nudné, trápne, nezaujímavé, nefunkčné, s debilnými postavami, sterilným dianím a mizernou hororovou stránkou. Fuck this shit! ()

ricci.s odpad!

Traja idioti v jednom dome s ručnými kamerami hľadajú po tristodvadsiatyôsmy krát paranormálnu aktivitu. A ja sa už ani nebudem pýtať "dokedy ešte", pretože už mi je to vážne u prdele. Šancu som tomu dal, bola to chyba, tým to hasne, prežijem to - veď odpadíkov nikdy nie je dosť. Aha, a boli tu dva zábery na vyrezané oči a jedna podrezávačka, no neskutočný horror!!! ()