Bývalý veliteľ SWAT Dave Hendrix (Dominic Purcell) nemôže získať lekárske povolenie na návrat do tímu potom, čo bol v akcii zranený. Z tohto dôvodu slúži dočasne u NYPD. Aby toho nebolo málo, dostane za úlohu dohliadať aj na hereckú hviezdu Brodyho Walkera (Cody Hackman). Tomu bol pobyt na polícii vyrubený ako alternatívny trest za napadnutie novinára. Vzájomné antipatie Hendrixa a Walkera však musia ísť bokom vo chvíli, keď špeciálne výcvikové zariadenie, ktoré obaja navštívia, napadne dobre vycvičená skupina žoldnierov pod velením tajomného Johna Korvera (Stephen Lang). (Acrobat)

Wacoslav1

Purcellovi ten drsňák docela sednul, ale i od ostatních herců včetně štábu co to točil vidíte aspoň nějakou snahu o celkem nahláškovaný akční videobéčko a ne si to jenom povinně odehrát s utrmácenými výrazy, takže za mě ok i když jsem v tom neshledal nic výjimečnýho, tak jako jednohubka ucházející.55% ()

kaylin

Parádní akční film, od kterého jsem dostal to, co jsem očekával. Jak se mi Dominic Purcell v minulosti nelíbil, tak v podobných rolích je poslední dobou prostě skvělý a já si jeho vystoupení užívám. Dějově je to trochu průhledné, ale na to, jak byl film dlouhý, mi ta stopáž ani nějak extra nevadila. Ve skutečnosti jsem se ani nenudil. ()

jayman

"Vezmime kopec akcie a obaľme to nejakým vetchým príbehom." bol asi pôvodný plán, lenže tá akcia je slabá rovnako ako príbeh. Dá sa to ale pozrieť, na to, že je to televízne (resp. netflixovské) Bčko ako vyšité, tam bolo niekoľko drsných scén (rozstrelená tvár, klince v oku), čo kvitujem. Inak pomerne nuda, Dominic Purcell má byť pravdepodobne ďalším Vin Dieselom - mĺkvy a uzavretý badass, ktorý občas zahláškuje, vychádza to tak na 50 percent. Toľko patrí aj celému filmu. ()

Mikecat

Vyborny akcak s Purcellom az na pistolku proti taktickemu timu a 10 000 vystrielanych nabojnic naverimboha, Vinnie Jones nedostal vela priestoru, ale malo to zaciatok koniec, zapletku zradu a vyvrcholenie, pekne bojove sceny, hra s kamerou sem tam vtipna poznamka drsnaka odlahcila dej- zabery na detaily: ...napr. maso stekajuce po stene,a agentova poznamka: "dukladne.."... ()

iXtr3m3

Lepšie dve hviezdy. Náhodou nie až taký zlý počin, pokiaľ teda prijmete fakt, že viac ako na TV to samozrejme nemá. Dominic nebol zlý, celkom mu to sadlo, aj keď robiť veľké ramená a pritom žiadne nemať, je to viditeľné. Ale čo tu robil Stephen Lang, to som nepochopil. Podobný omyl ako Ben Kingsley v Security (teda, nie, že by som hercov doslovne zrovnával, keďže Kingsley je už legenda, ale viete ako to myslím). Akcia nenudí, prestrelky a súboje na céčkové béčko ujdú, takže fajn. ()