poster

Pěsti ze železa 2

 • USA

  The Man with the Iron Fists 2

 • USA

  The Man with the Iron Fists: Sting of the Scorpion

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Päste zo železa 2

 • Austrálie

  The Man with the Iron Fists 2

 • Velká Británie

  The Man with the Iron Fists 2

Akční

USA, 2015, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby za predaj Blu-ray v USA $524,261 //počet predaných kusov 14,422Tržby za predaj DVD v USA $870,339 //počet predaných kusov 27,877║ už len rutinná béčkovina bez vyšších ambícii narozdiel od prvého dielu /40%/(1.6.2015)

 • kaylin
  ***

  RZA je prostě frajer a tahle již série mu celkem sedla. Pokud máte rádi béčko, samozřejmě, protože tohle není nic jiného, než stylizovaný samurajský film bez samurajů, ale zato s černochem, co má opravdu pořádné pěsti. Příběh je v tomhle případě jednoduchý, ale mě tohle spojení kultur prostě baví. Hudba sem sedne dokonale.(5.5.2015)

 • Acrobat
  odpad!

  Pevne dúfajme, čo je v našom obecnom záujme, aby RZA už konečne našiel Chi. Lebo ak ho nenájde, bude Trojka. Nekonzistentnosť tohto škorpióna je prvoradým prvkom gloriálnej nudy, a vymyslenej konečnej bitky každého s každým, bez predchádzajúcich súvislostí. Bez osudu, dôstojnosti, s hanbou a nervozitou. "Tarantino" a iné vplyvy s ako-takej jednotky sa vytratili a zostal nektár horký ako blen. (videné 19.04.2015,BDrip)(19.4.2015)

 • Matli
  **

  Jednička je paráda, dvojka je tak trošku někde jinde. Je vidět velká snaha, ale co krok, to šlápnutí vedle. Příroda krásná, číňanky radost pohledět, ale jinak lehká katastrofa. Bitky jsou celkem slušný, ale když už přišla na řadu krev a létající končetiny, tak to se režisérovi fakt nevedlo. A celkově to vlastně bylo o ničem. RZA toho moc nepředvedl, krom hudby. 37%(30.7.2015)

 • MickeyStuma
  ***

  Druhý snímek o pěstech ze železa vzdává hold filmům zabývajících se soubojů v aréně. A jak jinak, dějově se jedná o pomstu. Předchozí snímek měl ve vínku jistou uhrančivost a nadsázku, což se tady o něčem takovém říci nedá. Spíše to vypadá na pošetilé drama doprovázené kratšími souboji, což zrovna moc s ohledem na žánr nepotěší. A nepomůže tomu ani hromadná bitva někde na poli ke konci příběhu, která spíše vypadá jako podivný mumraj všelijakých individuí. I když souboj u skalky s vodopádem vypadá po obrazové stránce pěkně, celkově je to prostě hodně málo. Mělo se daleko více bojovat a méně kecat aby to za něco stálo. Soundtrack naznačuje popkornovou zábavu s komiksovým nadhledem. A to je snad jediné, co stojí za zváženou. Šlo to dolů a je to škoda.(27.9.2015)