Velké průšvihy Maxe Kyblíka

Veľký ťah Maxa Keebla

Komedie / Rodinný

USA, 2001, 86 min

• lakikaki

Nebudem tu rozoberať trápnosť a otrasné herecké výkony tejto snímky, to si môže každý domyslieť už z plagátu. Chcel by som sa ale vyjadriť k tomu, že tento film je natoľko stupídny, až mi pripadal ako film o desaťročných, ktorý vymysleli, napísali a zrežírovali iní desaťroční (možno po zhliadnutí nejakého filmu na štýl Prci, prci, prcičky). Ešte stále nepochopím, ako som bol schopný dopozerať to do konca, ale rád by som varoval každého, aby sa tomuto filmu vyhol.(29.1.2007)

• mandes

rozpočet : $25 million tržby celosvetovo : $18,634,654(24.4.2007)

Rozpočet $25miliónovTržby USA $17,294,293Tržby Celosvetovo $18,634,654(23.11.2009)

• Indiana

Blbost, trapní herci, trapné situace - prostě celý je to trapárna.(20.11.2005)

Možná to působí dětinsky, ale stejně... tohle mě dostalo hned... Když si potřebuju odpočinout, nebo jen tak oddechnout, je tu tohle dvd... Naprosto skvělá oddechovka, ale jen pro ty, co si potrpí na dětských filmech a pohádkách :) Trošku fantastické, ale co už, i u vysněného světa se dá relaxovat :)(2.5.2008)