Anatomy of a Love Seen

Levi Smock

Vanara Taing

Scénografie:

Benjamin Ralston

Romantika veliká, ale scénář je děravý jako řešeto a to na téměř hodinu a půl filmu nestačí. Bohužel.(22.7.2014)

• sedlo03

Nápad sice nebyl nejhorší, ale ty dialogy, to hodně bolelo.(19.10.2014)

• JannieMc

Hola Guys! =´) Vůbec bych se nebála vystřelit tomuto filmu hvězdy čtyři - potenciál tam je. Jenže...děravý scénář - ano, to fakt občas bolelo ;) - a zmiňovaný potenciál zůstal naprosto nenaplněn. Ve scénách, které měly být nejsilnější chyběla energie a chemie a vybrané schéma ("něco se stalo, ale tohle se odehrává až poté"), které viselo právě na energii a chemii mezi herečkami, tak zůstalo osamoceno jako naprosto neopodstatněné vyznání lásky mezi tvůrci filmového snímku...ach jo! A přitom závěrečná scéna mohla celý film poslat do scénáristického "polo"nebe! (Jak bylo očividně zamýšleno.)(19.5.2015)

Takový nízkonákladový za pár kaček, ale celkem koukatelný, nebylo to špatný, i ten scénář byl celkem poslouchatelný, ale hodně věcí bych si tam dokázala představit lepších. Ale herečky nebyly vůbec špatně obsazené.(18.2.2016)

• black8

Strašne slabý film. Vlastne je to tak trochu o čakaní na poslednú scénu.(29.9.2014)

Mne to prislo celkem realny, slo videt, ze je to porad fikce, ale scenar by dle mych ocekavani splnil podobnou realitu. I celkove ten cas plynul spis pomalu, nez ze by nebyl zaplneneny. Zvlastni film, znovu se asi dlouho nepodivam, ale budu si ho pamatovat.(5.3.2016)