poster

Anatomy of a Love Seen

Drama / Romantický

USA, 2014, 86 min

Scénář:

Marina Rice Bader

Kamera:

Justin Kane

Hudba:

Thom Robson

Producenti:

Levi Smock

Střih:

Vanara Taing

Scénografie:

Benjamin Ralston
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • Beagle
  ***

  Romantika veliká, ale scénář je děravý jako řešeto a to na téměř hodinu a půl filmu nestačí. Bohužel.(22.7.2014)

 • sedlo03
  **

  Nápad sice nebyl nejhorší, ale ty dialogy, to hodně bolelo.(19.10.2014)

 • JannieMc
  **

  Hola Guys! =´) Vůbec bych se nebála vystřelit tomuto filmu hvězdy čtyři - potenciál tam je. Jenže...děravý scénář - ano, to fakt občas bolelo ;) - a zmiňovaný potenciál zůstal naprosto nenaplněn. Ve scénách, které měly být nejsilnější chyběla energie a chemie a vybrané schéma ("něco se stalo, ale tohle se odehrává až poté"), které viselo právě na energii a chemii mezi herečkami, tak zůstalo osamoceno jako naprosto neopodstatněné vyznání lásky mezi tvůrci filmového snímku...ach jo! A přitom závěrečná scéna mohla celý film poslat do scénáristického "polo"nebe! (Jak bylo očividně zamýšleno.)(19.5.2015)

 • luciasce
  ***

  Takový nízkonákladový za pár kaček, ale celkem koukatelný, nebylo to špatný, i ten scénář byl celkem poslouchatelný, ale hodně věcí bych si tam dokázala představit lepších. Ale herečky nebyly vůbec špatně obsazené.(18.2.2016)

 • black8
  *

  Strašne slabý film. Vlastne je to tak trochu o čakaní na poslednú scénu.(29.9.2014)

 • silvusaak
  ****

  Mne to prislo celkem realny, slo videt, ze je to porad fikce, ale scenar by dle mych ocekavani splnil podobnou realitu. I celkove ten cas plynul spis pomalu, nez ze by nebyl zaplneneny. Zvlastni film, znovu se asi dlouho nepodivam, ale budu si ho pamatovat.(5.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace