Komentáře uživatelů k filmu (8)

 • Tetsuo
  *

  Bart Simpson zahraňuje Marge Simpsonovou. Směšný film, který si hraje na drama a humanistické umění. Nesmysl po stránce medicínské, psychiatrické, právní, bez jasných motivací jednotlivých postav. Nikdy jsem Jiřího Lábuse neviděl hrát ta špatně.(17.5.2018)

 • Pierre
  ***

  Bastardy jsem nebyl schopen ani dokoukat a považuji je za snad nejhorší český film (ještě, že jsou tady ti Kameňáci). Na tomto filmu si, ale Magnusek dal práci. Jeho scénář se vylepšoval tři roky. Taky dlouho trvalo než se dostal do distribuce. Mezitím s nim jezdil Magnusek po republice, aby zjistil reakce diváků. Podle toho všeho a i pěkného příběhu to vypadalo na slušný film, kterým by si mohl skutečně postrach českého filmu napravit reputaci. Bohužel propagace Kluků byla špatná (trailer vyšel na svět den před premiérou.) V kině nás bylo dohromady pět. Trochu smutné, protože tento film by si určitě zasloužil víc diváků. Není žádným veledílem, ale má svou myšlenku. V první řadě je, ale cítit, že si na něm dal někdo práci a točil ho s dobrými úmysly. Magnusek nikdy nebude nějaký velký režisér a už vůbec ne velký herec. Ale je vidět, že se zlepšil a svou snahou je mi sympatický. I když ani tady si v jedné chvíli neodpustil karikatury sprostých děcek, které mě naštvaly. Na scénáři samotném je vidět, že ho psal debutant. Některé situace mi přišly celkem naivní a nevěrohodné. Ta postava Hromady byla taky karikatura záporáka jak z nějakého anímáku. Celkově by scénáři občas slušela větší propracovanost a dialogy taky místy malinko skřípaly. Ale příběh to byl jinak pěkný a určitě měl v současné době, co říct. Od napadení sociální pracovnice se film stal čím dál silnější a působivější kávou. Posledních tak 20 minut bylo o hvězdičku lepších než zbytek i přes to patrné a dost na sílu tlačené citové vydírání. Aspoň dokázal ten film vyvolat nějaké emoce a já jsem měl teda místy i na krajíčku. Lábus zahrál neobvyklou roli moc pěkně a film ode mě čisté tři hvězdy.(7.6.2018)

 • Pink.Panther
  *

  Pan magnusek chce něco sdělit. Není to tak iritující jako když něco sděluje hřebejk - je to stejně amatérské. Někde je to nevěrohodné, naivní až nesmyslné (lékařské a možná i právní závěry). Otázka mají-li filmaři něco sdělovat nebo svými filmy raději jen bavit zůstává tedy (v českém teritoriu) nezodpovězená. A u Dejdara mně průměrné herectví nepřekvapuje, u Lábuse ano.(8.6.2018)

 • constrictor.boa
  ****

  Hodně příjemné překvapení!(2.5.2018)

 • Benigni
  **

  Tomáš Magnusek se o třídu polepšil, už to není odpad, už je to opravdový film a zaslouží si lepší dvě hvězdičky! Hodně z toho číší rukopis Stop života (viděla jsem jen pár dílů). První film se skutečným scénářem a opravdovou režií. Velký palec nahoru za Lábuse a Termerovou. Jen té hudby bylo příliš, ždímání "pluginů" mohlo být mnohem úspornější a pokud se kameraman naučí i svítit, má pan Magnusek nastavenou vysokou laťku do budoucna!(2.5.2018)

 • Jantar2
  ****

  Film jsem viděl dlouho před premiérou v listopadu 2017 u Tomáše Magnuska v Hereckém domě Viktorka tehdy ještě v nenabarvené formě a můžu říct že jsem byl opravdu příjemně překvapen. Od Tomáše Magnuska zatím určitě to nejlepší.(7.5.2018)

 • Hanka_M
  *

  S trochou inteligence by se z toho dalo udělat celkem slušné drama, ale muselo by to mít dramaturga, netelevizního kameramana a hlavně režiséra, který umí vyprávět příběh a byl by trochu přísnější nejen na herce, ale hlavně sám na sebe. Příliš kýčovité hudby, kterou slyšíme i v Magnuskově seriálu (tedy plácání prázdných synťáků), nám dává pocit parodie na hollywood a přílišné tlačení na pilu nám dává pocit sledování toho nejlacinějšího seriálu na TV Barrandov, jako jsou například ty Rodinné vztahy, nebo co to je. Lábus s Dejdarem i Termerovou drží film ještě na hladině, ale přílišná krátkozrakost tvůrců jej stahuje do jezu, v němž celý ten velký a dobrý nápad utone. Ani filmový zvuk není o tom, že herce slyšíme, má také svou dramaturgii, stejně jako střih, který je v tomto případě čistě mechanický... Lepší jedna hvězda za krok vpřed, tedy z bláta na celkem suchou půdu, která by se dala obdělat...(4.8.2018)

 • 5tipes
  *

  Není pravda, že by se jednalo o třídu lepší film. Formálně to vypadá celkem hezky, i když je tam spousta řemeslných chyb, mizerné svícení, velmi náhodná střihová skladba a trochu tupé záběrování, ovšem obsahově je to přec nedotažené, práce s hercem náhodná, apod. Ale možná, že se Magnusek bude takhle pár desítel let ještě lepšit a v sedmdesáti natočí něco koukatelného - co ale česká kimenatografie - přežije to? Unese to?(8.12.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace