Hodně příjemné překvapení!(2.5.2018)

• Benigni

Tomáš Magnusek se o třídu polepšil, už to není odpad, už je to opravdový film a zaslouží si lepší dvě hvězdičky! Hodně z toho číší rukopis Stop života (viděla jsem jen pár dílů). První film se skutečným scénářem a opravdovou režií. Velký palec nahoru za Lábuse a Termerovou. Jen té hudby bylo příliš, ždímání "pluginů" mohlo být mnohem úspornější a pokud se kameraman naučí i svítit, má pan Magnusek nastavenou vysokou laťku do budoucna!(2.5.2018)

Film jsem viděl dlouho před premiérou v listopadu 2017 u Tomáše Magnuska v Hereckém domě Viktorka tehdy ještě v nenabarvené formě a můžu říct že jsem byl opravdu příjemně překvapen. Od Tomáše Magnuska zatím určitě to nejlepší.(7.5.2018)

• Tetsuo

Bart Simpson zahraňuje Marge Simpsonovou. Směšný film, který si hraje na drama a humanistické umění. Nesmysl po stránce medicínské, psychiatrické, právní, bez jasných motivací jednotlivých postav. Nikdy jsem Jiřího Lábuse neviděl hrát ta špatně.(17.5.2018)

• - Ještě před premiérou promítal Tomáš Magnusek nedokončenou verzi filmu hostům a návštěvníkům svého penzionu a muzea Viktorka, aby získal ohlasy a dojmy diváků. (Jantar2)