Jumping Ship (TV film)

Scénografie:

Ralph Davies

Kostýmy:

Laura Goldsmith

Ale jo, tohle byla docela pohodová oddechovka, určená zřejmě teenagerskému publiku, jelikož tento film vznikl pro stanici Disney Channel. A pokud tenhle film beru jako dílko, které nemá žádné umělecké ambice a nesnaží se o nějakou kvalitu, ale jeho jediným cílem je odreagovat a zabavit diváka, tak z tohoto pohledu je to průměrný snímek, u kterého jsem se odreagoval. Děj je velmi triviální a snadno pochopitelný. A vlastně bych se divil, kdyby tomu bylo jinak, protože lze předpokládat, že publikum Disney Channel tvoří především děti a dospívající mládež, a nebo rodiny s dětmi, a tak ani děj nemůže být nikterak složitý. V tomto případě jsou zde i nádherné kulisy tropického ostrova, a tak na mne dýchnul i kus léta. Bavit se o hereckých výkonech považuji za zbytečné. Jak už jsem říkal, je to oddechovka pro celou rodinu, a podle toho to i vypadá. Mne se to každopádně docela líbilo, bylo zde i napětí a nádherný gradující konec. Prostě pohodovka, jakou bych od Disneyho čekal a jaké jsem se i dočkal. Takže je to průměrný film a dávám tři hvězdičky.(1.9.2008)