Odebrat z přátel

Levan Gabriadze

Nelson Greaves

Adam Sidman
  • boshke

Jo, jednu hvězdičku za tlusťocha, který si ale umixoval prsty a snad ani ne po polovině stopáže se poroučel. Jinak ten film samozřejmě stál za h*vno (proto jsme o také vybrali, že), ale tím špatným způsobem. Nepobavil zdaleka tak jako třeba Babovřesky (3). Alespoň jsem pochopil, co znamená "ur" a díky této události máme doma Stuarta. Takže relativní úspěch... 20%(26.6.2015)

• Wacoslav1

To jsem si zase pěkně naběhnul. Tušil jsem, že horor to nebude ani náhodou, ale nechal jsem se já blbec na to nalákat tím celkem neotřelým námětem, který ovšem pohřbilo naprosto groteskní zpracování. Doufal jsem, že tu bude aspoň naznačena nějaká ta kritika dnešní assbůkové generace a jejich stylu života a životních hodnot, ale místo toho jenom hodinu a čtvrt sledujete videochat partičky kokotů, kteří se napřed urážejí, hází na sebe špínu a řeší totální sračky, aby postupně začali jeden po druhým chcípat. Bohužel neucítíte tu žádné uspokojení, když postupně tyto lidské karikatury končí tam kde je jejich místo a to v pekle, protože všechno je tak otravně a uměle uděláno až je to vážně k nepřežití. Poněvadž ve formě několika ksichtů na monitoru probíhá celej film, tak ze smrťáků není vidět skoro nic a zůstavají jenom ty hrozný hovna který protagonisté pronášejí. Jestli je tohle nový žánr, tak už s ním radši nechci mít do budoucna nic společného. Zaplať bohu, že stárnu a tenhle fenomén sociálních sítí, kde se naživo vyseru, vybleju, vyhoním si čuráka a všichni mi to olajkujou eventuálně se se mnou podělí o nadšené wow! jde mimo mě. Strčte si tenhle novej žánr do prdele!0%(22.6.2015)

• Zeck

Duchařská verze The Den a Cyberbully, která nabídne jen schizofrenní screen obrazovky jedné krávy, u něhož nepřehlednost nabírá zcela nový rozměr. V pokračování by se ta pizda mohla naučit používat Alt+Tab, protože jen ta práce s myší zabrala 1/5 stopáže, 2/5 zabralo pročítání e-mailů, nahlašování účtu na FB a vybírání si z playlistu, 3/5 psaní si s boyfriendem o hovně, 4/5 polemizování s bandou kreténů ve videokonferenci o ještě větším hovně a poslední 1/5 naprosto sterilní pokus o napínavou akci ve formě hry na pravdu. Lekačka ani jedna, umírání postav, které zabralo tři vteřiny, mnohdy ani to ne... Do prdele! To mě mělo bavit a snad i napínavě postrašit? Chápu, že tohle je perfektní způsob jak za naprostý hovno natočit ještě větší hovno a pak to poslat do kinodistribuce s nálepkou "duchařský horor pro teenagery", ale na tenhle šetřivej filmařskej alibismus, kde scénárista začne makat v poslední pětině filmu, postprodukce končí u přidání závěrečných titulků a dialogy píše mentálně zaostalý šimpanz, který zná jen kůl internetový zkratky, na ten zvysoka seru! Mimochodem, ten pseudofilm sledujte zásadně s dalekohledem, pokud si budete chtít dovolit ten luxus a vidět všechny detaily. Pokud byste totiž na vlastní monitor čuměli z pěti metrů jako na běžný film, uvidíte hovno. Fakt, že to hovno vidíte i když čumíte v televizi na záznam cizího monitoru, je asi ta největší "záhada", kterou si odnesete. 20%(6.8.2015)

První polovina filmu mě celkem mile překvapila. Musím se přiznat, že nějakou atmosféru to má a film mě k mému údivu zaujal. V druhé polovině, kdy už se všichni na smrt vyděšení teenagery hystericky hádají a hrají hry na skypu, film ztratil svoje kouzlo a už jsem jen koukal na zbývající čas filmu. Jako celek si ale asi ty tři hvězdičky za nápad a zpracování zaslouží. Ale je to další zbytečný film, který kdyby nebyl, vůbec nic se nestane. 55%(15.8.2015)

• verbal

Nikdy bych neřekl, že se jednou dočkám „filmu“, u něhož budu hodinu a půl čumět na Assbookovou stránku s pěti videookny, kde na sebe partička brutálně přehrávajících, oslizlých nezletilců hystericky ječí přes šmejdské noťasové kamery, že je chce nějaká, z toho věčného sezení na internetách vyšinutá, kráva zabít. Trapná a zdegenerovaná zrůdnost, u které se člověk opravdu strašně bojí. Bojí se toho, aby se v brzké době neobjevil na velkém plátně i ultragór kousek o tom, jak třeba bárbinkovská velepiča Dominika Myslivcová dvě hodiny podřezává na tytrubko růžovou rtěnkou své plyšáky. To by skutečně překročilo meze divácké únosnosti těch nejbrutálnějších hororů všech dob a dorazilo už tak narušenou psychiku i nejotrlejších úchylů.(6.8.2015)

• - Množstvo scén použitých v traileroch sa vo finálnej verzii filmu nenachádza. (beso74)

• - Na monitore patriacom Blaire si je možné všimnúť otvorenú stránku Teen Wolf. Herečka Shelley Hennig, hrajúca postavu Blaire, si zahrala práve v tomto seriáli. (beso74)

• - Najprv bol film uvádzaný pod menom Offline, potom sa názov zmenil na Cybernatural a nakoniec sa dostal do kín ako Unfriended. (beso74)