poster

Mimi šéf

 • USA

  The Boss Baby

 • USA

  Boss Baby

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Baby šéf

 • Velká Británie

  The Boss Baby

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2017, 97 min

Režie:

Tom McGrath

Scénář:

Michael McCullers

Producenti:

Ramsey Ann Naito

Střih:

James Ryan
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (212)

 • POMO
  ***

  Politicky nekorektná animovaná agitka obhajujúca malé deti (z ktorých vyrastajú Hitlerovia a Trumpovia) a zatracujúca šteniatka. ŠTENIATKA!(18.6.2017)

 • Cervenak
  ****

  Výborný animák. Ten nápad je vyťažený dokonale, svet funkčný, k tomu kopy dobrých gagov a hlášok. Teda... hlavne v tej druhej polovici, ktorá už nepripomína variáciu na Detskú hru a Chuckyho. :) Navyše nemôžete nemilovať film, ktorý vtipne cituje Dobyvateľov stratenej archy. Aj slovenský dabing slušný - Maroš Kramár už druhýkrát tento rok v úlohe veľkého bossa.(23.4.2017)

 • T2
  ***

  Rozpočet $125miliónovTržby USA $174,567,411Tržby Celosvetovo $496,367,944Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Už trošku prevarené. Veľké animačné spoločnosti akoby už stratili dobré témy a nápaditosť a už len viac menej recyklujú. Ono je fajn sa pár krát zasmiať na praštených scénkach, animácia fajn, aj tá uletenosť ale ako celok to veru nedostane do kolien. /60%/(30.7.2017)

 • Dever
  ****

  // Distribútor: Fox // Počet premietajúcich kín v USA: 3,773 // Otvárací Víkend v USA: $50,198,902 //(4.6.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Průměrné batole stráví 50 hodin ročně na nočníku. Já jsem šéf, tolik času nazbyt nemám." Mimiňák v kvádru určitě měl předpoklady mě pobavit, ale úplně se mu to nepodařilo, takže se stále rozhoduju, jestli mám raději štěňata nebo děti. Nicméně mi ukázal, jakou moc má dudlík, za což jsem mu vděčný a s letadlem plným Elvisů mě dost pobavil. Ale jestli bude svolávat hlasitým řevem ty noční schůze, tak mu přestěhuju kancelář do sklepa.(25.9.2017)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Fajn nápad a pěkná pohádka pro děcka, pro dospělého spíše průměr. Animace je průměrná, humoru není příliš a působilo to na mě dojmem, že je to celé spíše animák z druhé ruky. Na podívání v pohodě. 60%(13.6.2017)

 • TeeAge
  ***

  Skvelá oddychovka s nápaditým spracovaním vo forme predstáv sveta okom mladého chlapca, ktorému naruší harmonický život prírastok do rodiny. Nebyť zahusteného trhu animákmy, bol by to možno aj plnohodnotný zážitok - je to podobný problém, jak u komixoviek - už na to jednoducho nemáte ani chuť, len raz za čas...(3.8.2017)

 • StarsFan
  **

  Některé animáky si mohou užít i dospělí. Tento mezi ně nepatří.(1.5.2017)

 • TheDarKnig
  *

  Je to roztomilé, sem tam vtipné. Nestravitelné.(9.10.2017)

 • Xmilden
  ***

  Poměrně nevyrovnaný animák, který nejvíce potěší úvodními minutami. Celkově mám pocit, že animáků které se snaží pomrkávat směrem k dospělým je čím dál více, ale úrovně série Toy Story nedosahuje ani jeden. 60%(17.7.2017)

 • Davies182
  ****

  Rozhodně jeden z těch lepších, zábavnějších animáků - a to nejen díky desítkám odkazů na celosvětově populární filmy jako Kick-Ass, Spider-Man, Toy Story, Indiana Jones apod. Oceňuji i více než časté pomrkávání na dospělou část publika v podobě sofistikovanějších fórů (letuška, management), které děcka prostě nemůžou pobrat. A z té krátké hororové vsuvky na začátku mrazilo i mě!(28.10.2017)

 • Spiker01
  ****

  Dle mého značně nedoceněný animák, který navíc vidělo málo lidí. Taková pecka z ranku Mr. Peabody & Sherman to sice není, ale hravě se to dorovná sterilně předvídatelné Dory a vůbec všeho od Pixaru za poslední roky. Dreamworks jsou zpět, samotná postava Mimi šéfa s perfektním dabingem Aleca Baldwina skvělá a ačkoliv jsem po pomalejším začátku takové vtažení do děje nečekal, nakonec jsem si animák užíval a rád si dám dvojku. A takových je tu čím dál méně...7/10(23.5.2017)

 • Wacoslav1
  *

  To je vocasárna. Ne dost infantilní, ani zábavná, ale jenom blbá. dvě zasmání, dojem nezachrání...15%(22.5.2017)

 • Shakers
  ***

  Nebolo to zlé. Celkom fajn sranda, zaujímavé postavy a príbeh, len mi tam chýbala taká iskra, ktorá zdobila predošlé animáky tohto režiséra (Madagascar, Megamozog). Niekedy to úplne nemalo čím zaujať. Slovenský dabing opäť fajn. 70% - 3*(27.7.2017)

 • dr.horrible
  ***

  Štyrmi hviezdami som si bol celkom istý, len potom trvalo deň, kým som sa dostal sem, a ono celé komplet vyšumelo. 24 hodín a nepamätám si snáď žiadny vtip, akurát mi dokola leze po rozume meno "obertučný mimišéf." Prvý dojem super, navyše je to tak nejak zvláštne antivýchovné, zacielené na menšie deti a pritom plné dospeláckych narážiek a vtipov, že niektoré nepochopil ani tuna moj dementný tridsaťročný kamarát T.M. 70%(31.7.2017)

 • *CARNIFEX*
  ****

  Neskutočne som tento animo snímok podcenil. A musím povedať - CHVÁLA BOHU!!!(24.7.2017)

 • hladass
  *

  Podle traileru v kině se mělo jednat o vtipný animák, který pobaví nejen děti, ale i dospělé... No, nestalo se... Alespoň v mém případě... Po dvaceti minutách a jednom slušném vtípku, jsem prostě usnul... A to se mi nestalo už dobrou řádku let... Dcera nadšená, já vyspaný... A za to dávám ten jeden bod...(17.7.2017)

 • lamps
  ****

  Navzdory lehké infantilnosti námětu a neatraktivitě trailerů se tvůrcům povedlo stvořit velice příjemnou a zábavnou podívanou, která si na vlně filmových odkazů a neskrývaného parodování hollywoodských vyprávěcích postupů rozhodně dokáže své příznivce mezi dětmi i dospělými najít. Více zde(20.4.2017)

 • Chrustyn
  **

  Typický animák, který je celý postaven pro co nejmenší publikum. Děti do 10 let se náramně pobaví, dospělí prakticky vůbec a hlavně budou celou dobu přemýšlet nad tím, jak to celé nedává vůbec smysl. Alespoň já to tak měl.(28.5.2017)

 • Ivoshek
  *

  Slabé tak moc, že jsem u toho ani nedokázal usnout a musel jsem si číst. Ani vtipné to není, ani nic.(23.4.2017)

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace