Mimi šéf

Tom McGrath

Michael McCullers

Ramsey Ann Naito

James Ryan

Politicky nekorektná animovaná agitka obhajujúca malé deti (z ktorých vyrastajú Hitlerovia a Trumpovia) a zatracujúca šteniatka. ŠTENIATKA!(18.6.2017)

Výborný animák. Ten nápad je vyťažený dokonale, svet funkčný, k tomu kopy dobrých gagov a hlášok. Teda... hlavne v tej druhej polovici, ktorá už nepripomína variáciu na Detskú hru a Chuckyho. :) Navyše nemôžete nemilovať film, ktorý vtipne cituje Dobyvateľov stratenej archy. Aj slovenský dabing slušný - Maroš Kramár už druhýkrát tento rok v úlohe veľkého bossa.(23.4.2017)

Rozpočet $125miliónovTržby USA $174,567,411Tržby Celosvetovo $496,367,944Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Už trošku prevarené. Veľké animačné spoločnosti akoby už stratili dobré témy a nápaditosť a už len viac menej recyklujú. Ono je fajn sa pár krát zasmiať na praštených scénkach, animácia fajn, aj tá uletenosť ale ako celok to veru nedostane do kolien. /60%/(30.7.2017)

// Distribútor: Fox // Počet premietajúcich kín v USA: 3,773 // Otvárací Víkend v USA: $50,198,902 //(4.6.2017)

Fajn nápad a pěkná pohádka pro děcka, pro dospělého spíše průměr. Animace je průměrná, humoru není příliš a působilo to na mě dojmem, že je to celé spíše animák z druhé ruky. Na podívání v pohodě. 60%(13.6.2017)

Skvelá oddychovka s nápaditým spracovaním vo forme predstáv sveta okom mladého chlapca, ktorému naruší harmonický život prírastok do rodiny. Nebyť zahusteného trhu animákmy, bol by to možno aj plnohodnotný zážitok - je to podobný problém, jak u komixoviek - už na to jednoducho nemáte ani chuť, len raz za čas...(3.8.2017)

• StarsFan

Některé animáky si mohou užít i dospělí. Tento mezi ně nepatří.(1.5.2017)

Poměrně nevyrovnaný animák, který nejvíce potěší úvodními minutami. Celkově mám pocit, že animáků které se snaží pomrkávat směrem k dospělým je čím dál více, ale úrovně série Toy Story nedosahuje ani jeden. 60%(17.7.2017)

• Wacoslav1

To je vocasárna. Ne dost infantilní, ani zábavná, ale jenom blbá. dvě zasmání, dojem nezachrání...15%(22.5.2017)

Nebolo to zlé. Celkom fajn sranda, zaujímavé postavy a príbeh, len mi tam chýbala taká iskra, ktorá zdobila predošlé animáky tohto režiséra (Madagascar, Megamozog). Niekedy to úplne nemalo čím zaujať. Slovenský dabing opäť fajn. 70% - 3*(27.7.2017)

Dle mého značně nedoceněný animák, který navíc vidělo málo lidí. Taková pecka z ranku Mr. Peabody & Sherman to sice není, ale hravě se to dorovná sterilně předvídatelné Dory a vůbec všeho od Pixaru za poslední roky. Dreamworks jsou zpět, samotná postava Mimi šéfa s perfektním dabingem Aleca Baldwina skvělá a ačkoliv jsem po pomalejším začátku takové vtažení do děje nečekal, nakonec jsem si animák užíval a rád si dám dvojku. A takových je tu čím dál méně...7/10(23.5.2017)

Štyrmi hviezdami som si bol celkom istý, len potom trvalo deň, kým som sa dostal sem, a ono celé komplet vyšumelo. 24 hodín a nepamätám si snáď žiadny vtip, akurát mi dokola leze po rozume meno "obertučný mimišéf." Prvý dojem super, navyše je to tak nejak zvláštne antivýchovné, zacielené na menšie deti a pritom plné dospeláckych narážiek a vtipov, že niektoré nepochopil ani tuna moj dementný tridsaťročný kamarát T.M. 70%(31.7.2017)

Neskutočne som tento animo snímok podcenil. A musím povedať - CHVÁLA BOHU!!!(24.7.2017)

• Ivoshek

Slabé tak moc, že jsem u toho ani nedokázal usnout a musel jsem si číst. Ani vtipné to není, ani nic.(23.4.2017)

• Chrustyn

Typický animák, který je celý postaven pro co nejmenší publikum. Děti do 10 let se náramně pobaví, dospělí prakticky vůbec a hlavně budou celou dobu přemýšlet nad tím, jak to celé nedává vůbec smysl. Alespoň já to tak měl.(28.5.2017)

• hladass

Podle traileru v kině se mělo jednat o vtipný animák, který pobaví nejen děti, ale i dospělé... No, nestalo se... Alespoň v mém případě... Po dvaceti minutách a jednom slušném vtípku, jsem prostě usnul... A to se mi nestalo už dobrou řádku let... Dcera nadšená, já vyspaný... A za to dávám ten jeden bod...(17.7.2017)

Navzdory lehké infantilnosti námětu a neatraktivitě trailerů se tvůrcům povedlo stvořit velice příjemnou a zábavnou podívanou, která si na vlně filmových odkazů a neskrývaného parodování hollywoodských vyprávěcích postupů rozhodně dokáže své příznivce mezi dětmi i dospělými najít. Více zde(20.4.2017)

Snad každý prvorozený dítě se v tomhle muselo najít víckrát než mockrát... trefnost všude, kam se podíváš.(27.4.2017)

Zatímco některé animáky jsou přizpůsobené i dospělému publiku existencí vtipů, jejichž mnohoznačnost dítě nepozná, Boss Baby je jejich absencí víceméně film vyloženě pro děti. Barevností a akčností nejlepší pro věkovou skupinu hlavního hrdiny - 7 let. Dětem se bude líbit, dospělé může i nudit. Pro nás jsou lepší i takoví Storks (Čapí dobrodružství). Na jedno zkounutí, pokud jste shovívaví...(14.6.2017)

Celkem povedený animák. Konečně trošku něco jiného.(13.4.2017)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8