poster

Ferdinand

 • USA

  Ferdinand

 • USA

  The Story of Ferdinand

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Ferdinand

 • Kanada

  Ferdinand

 • Nový Zéland

  Ferdinand

 • Austrálie

  Ferdinand

 • Velká Británie

  Ferdinand

Animovaný / Rodinný

USA, 2017, 108 min

Komentáře uživatelů k filmu (108)

 • Pilda17
  ****

  Animák pro nejmenší publikum, ale i já se tentokrát bavil. Odpočinkový snímek, který splní svůj účel. 7/10 = 75%(27.3.2018)

 • T2
  ***

  Rozpočet $111miliónovTržby USA $83,907,127Tržby Celosvetovo $292,493,608Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Námet dobrý ale nie úplne využitý, miestami tak troška kostrbaté, či fádne. 20th Century Fox a ich animačné štúdio Blue Sky sa tak trošku zasekli a točia už len čistý priemer za posledné roky (Rio 1+2, Doba ľadová 5), je to už len také kopírovanie toho čo sme videli a progres žiadny. Animácia v pohode. /65%/(27.3.2018)

 • Dever
  ****

  // Distribútor: Fox // Počet premietajúcich kín v USA: 3,630 // Otvárací Víkend v USA: $13,401,586 //(17.4.2018)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Pes žere psa, bejk se pere s bejkem a všichni nenávidí kozy." Až tak zlá je realita? Kdepak, tady je realita ještě horší - býk může být jen zápasník nebo maso. Přesto je to celkem zábavné, ale já jsem se tak nějak s devítimetrákovým pírkem Ferdinandem nedokázal úplně ztotožnit. Jako pacifista jsem mu sice rozuměl, že ho neláká boj s matadorem, ale mít čichání ke kytkám jako životní náplň? Tomu moc nerozumím, ale přeju mu to ... i když mám steaky rád.(29.10.2018)

 • Shakers
  ****

  Pekný príbeh, animácia, dobrá hudba, vtipne a roztomile postavy, hlavne to zdobí Ferdinanda, mohlo by to byť aj o chlp lepšie alebo dramatickejšie, ale určite je to lepšie, čo za poslednú dobu animačné štúdiou Blue Skye vyprodukovalo (Doba ľadová 5). 75% - 4*(4.6.2018)

 • LiVentura
  ****

  Hravé, milé, předvídatelné, pro děti ideální..(17.3.2018)

 • *CARNIFEX*
  ***

  Tanečná “bitka” jednoznačne TOP scéna! Škoda, že nebolo k zhliadnutiu viacero takých vtipných pasáži. Záverečné rozuzlenie idealisticky rozprávkové.(16.3.2018)

 • misterz
  ****

  Nečakane pohodový a príjemný animák, na ktorý sa veľmi dobre pozerá. Je tu plno humorných scén, ktoré vyvolajú úsmev na tvári, roztomilá grafika, prepracovaný charakter jednotlivých zvieratiek a tiež i pekné poučenie na záver. Myslím, že je tu všetko, čo by mal moderný animák nielen pre tých najmenších obsahovať. Silný nadpriemer. 85/100(29.3.2018)

 • Flego
  ****

  Príjemná animovaná rozprávka inšpirovaná klasickou disneyovkou "Býk Ferdinand" z roku 1938 a Trumbovým scenárom "The One Brave" sfilmovaným v roku 1956. Pekná animácia, myšlienka, prepracované charaktery postáv. Škoda, že tých zvieracích postáv v strede filmu pribudlo, vtedy sa dej zbytočne naťahoval. Aj tak ide o slušnú oddychovku vhodnú aj pre dospelých.(11.4.2018)

 • Chrustyn
  **

  Slabý a vizuálně dost obyčejný animák, který zaujme a rozesměje jen diváky cca do 8 let, které to veškeré pitvoření možná pobaví.(25.10.2018)

 • malylada
  ****

  Když nad tím přemýšlím, asi se jedná o nejlepší letošní animovaný film. Svižně od vyprávěná zápletka o přátelství, plná humoru a dojemných scén si dokáže držet vysokou laťku od začátku do konce. Mezi nejsilnější stránku patří prakticky všechny postavičky, na které se opravdu s úsměvem dívá a nelze s nimi dobrodružství neprožívat. Pořád se něco děje a tvůrci nikdy nespadnou na úroveň Mimoňů, trapného hašteření, pokud pominu scény s německými klisnami. Ke konci se jedna o slušnou akční jízdu, končící dojetím a nakonec jsem rád, že trailery nadmíru splnily mé očekávaní.......8/10(22.12.2017)

 • rikitiki
  **

  Výtvarná stránka podbízivá, postavy zlé nebo vlezlé, příběh průměrný. Otravnou kozu bych nejraději utopila v jejím kýblu na spaní. Hezké bylo, jen když se Ferdinand postavil z profilu, protože jeho silueta byla krásně a přitom jednoduše načrtnutá. Trochu mé pozornosti získal souboj v koridě, ale to je tak všechno.(13.3.2018)

 • Stanislaus
  ****

  Ferdinand je mile natočený animák, který sice hloubkou příběhu či dokonale vypiplanou animací nedosahuje kvalit filmů posledních let, viz Zootropolis, V hlavě či Vaiana, nicméně i tak mě dokázal vtáhnout na těch celých sto minut. Vedle oněch morálních poučení, která jsou pro animáky typická, se ve filmu našla nejedna nadmíru vtipná pasáž, u které jsem se zcela upřímně zasmál od srdce, zejména u scén s kozou Lupe, trojicí ježků a koňů. Nicméně i všudepřítomní býci a býčci mě dokázali rozesmát, ale i dojmout, když tvůrci začali hrát na vážnější notu. Zkrátka sympatická oddychovka, která obsahuje jak pořádnou dávku humor, tak i špetku napětí a zdravé množství didaktického materiálu.(7.1.2018)

 • Handle
  ****

  Fajn animák - přesně takový, jaký ho chceme mít. Vtipný, akční, dojemný. Asi úplně nebude vyčnívat mezi ostatními, ale bavil jsem se skvěle.(27.12.2017)

 • MoiJe
  ***

  Realita na pozadi je cela dost smutna a i na konci som si hovorila, ze urcite, a zivit to budu zo vzduchu a lasky na veky vekov. Inak tak nejak prijemne ok animak.(3.3.2018)

 • Dale
  ***

  Má to aj príjemné momenty, no väčšinu času to je taká typická a nie príliš vtipná zvieratkovská blbina. Najlepší animák roka je neohrozene Coco, toto mu nesiaha ani po členky.(3.3.2018)

 • luka4615
  ***

  Slušné zpracovaný "animák", kterého ovšem sráží k zemi laciný scénář a neúměrná délka. Ferdinand nabídne klasickou nosnou premisu o přátelství a sebeobětování, což by nebylo zas tak hrozné, kdyby to ovšem nečinil tak okatě a tak "rozvláčně". Avšak i navzdory tomuto se ve filmu Ferdinand najde pár skvělých momentů, což je citelné zejména v úvodní části a některých vtipů, v drtivém množství v roli praštěné kozy. Avšak ale ani toto vážně nestačí k tomu, aby Ferdinand vyčníval z hlubin filmového průměru. Nejlepším "animákem" roku tak neochvějně zůstává "Coco". „Step lightly. You're a feather. A 2,000 pound feather.“(4.3.2018)

 • FFilipCZ
  ****

  Dabing u animáků nikdy nezklame. I zde bylo originální namluvení býků a dalších "postav" bez chyb. Především trojice německých koňů neměla chybu a bavila mě pokaždé, když otevřela pusu. Děj se dal předvídat - ale to už jsme si u animáků tak nějak zvykli a není to ničím, co by mělo ubírat na kvalitě. Pár super zábavných scén (například býčí tanec) a celkem svižně ubíhající děj, kterému by však neškodila stopáž max 90 min.(22.3.2018)

 • corpsy
  ***

  Tento animák obsahuje niekoľko super charakterov, zopár pre mňa dojímavých scén a jednu historickú hlášku ( nevedno, či originálnu, ale počul som ju tu ) a predsa sa ako celok neprezentuje v tom najlepšom svetle. Zrejme si to isté myslela aj väčšina ostatných divákov ( na digianimák je necelých 300 melónikov celosvetovo naozaj úbohé číslo ).(13.4.2018)

 • kaylin
  ***

  Na první pohled tohle není moc výrazný snímek, i když se samozřejmě dostal do celosvětové distribuce kin. Na druhý pohled je to klasika o outsiderovi, který se odličuje a snaží se nějak zapadnout, i když je velmi svůj. A to se mu nakonec hezky daří. Díky tomu si snímek získává sympatie.(5.3.2018)

 • Havaj8
  ****

  Po extrémně dlouhý době jsem viděl animák a ještě navíc v kině. A přestože dávám přednost jinejm žánrům, tohle má svý kouzlo. Já absolutně zbožňuju tu barevnost, se kterou si můžou vyhrát. Nemělo to nijak hloupej příběh, prostě takovej sympatickej hodnej argentinskej býček. Ani ten humor nebyl tak dětinskej, jak by mohl být. Já se bavil, nejen hláškama, ale i samotnejma scénkama. Například ten Dance Battle byl famózní. Dokonce ve mě dokázal vyvolat animovanej film emoce, což jsem nevěřil, že se může stát. Možná ke konci už to začínalo být trochu zdlouhavý a natahovaný. 90 minut by tomu slušelo akorát, ale pořád to dokážu ocenit i já a to je dobře.(23.12.2017)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace