poster

Monty Python živě (převážně)

 • Velká Británie

  Monty Python Live (Mostly)

Komedie

Velká Británie, 2014, 210 min

Režie:

Eric Idle

Scénář:

Michael Palin

Producenti:

Jim Beach
(další profese)
 • arcticsky
  *****

  Je mi jedno, jaké pojetí a prostředí Montypythoni zvolí - ať je to úsporné, papundeklové studio nebo stadion s mnohatisícovým publikem jako v tomto případě. Ty skeče a scénky mají vesměs tak vysokou úroveň, že až příště přijedou staří pánové - devadesátníci kamkoliv na vozících a o berlích, bude to opět skvělé...(17.2.2019)

 • togaf
  *****

  Bez sentimentu řečeno, staří MP se svým mladým já nevyrovnají. Opakované vtipy mají příliš málo nové nadstavby, některé ani zopakovat nelze. ALE pořád je to ujetý MP humor, s šílenými hláškami, neuvěřitelně svižnými písněmi a koneckonců i ty připomínky starých dobrých časů jsou vtipné. Zkrátka nedůstojné rozloučení hodné téhle britské partičky (samozřejmě vím, že Terry G. není Brit, ale tím, že o něm tak píšu, mu skládám tu největší poctu).(26.8.2014)

 • haushinkaa
  *****

  Jeden je dole, pět zbývá! Já tedy také nemůžu dát jinak než za pět! Velkolepé představení, při kterém jsem nestačila utírat slzy smíchu, protože tyhle skeče mě nikdy nemůžou omrzet. I když jsou mrtvý papoušek a oddělení pří na světě asi 259 let, jsou pořád steně vtipné. Tohle je takové Best of Monty Python. A na mém hodnocení nic nemění to, že mou největší modlu nechali srazit a přejet Stephenem Hawkingem. Těším se na reprízy a DVD. Prostě always look on the bright side of life...(22.7.2014)

 • Alex
  *****

  Byla to úžasná show ! Ti staříci zavzpomínali (spolu s námi) na své skeče, něco aktualizovali, něco přidali, já jsem se bavil výborně! Hudební složka byla perfektní, tanečníci také - nejlepší snad teplí námořníci ! Něco jiného se dá očekávat od filmu a něco jiného od živého přenosu. Moje očekávání to naplnilo vrchovatě. Na závěr mi to nedá než zopakovat "Horriblovo povzdychnutie" (viz dr.horrible) : V našem kině sledovalo tento mimořádný projekt mimo mne ještě dalších 7 diváků...(24.8.2014)

 • swamp
  ****

  Výborná rozlučka (opravdu?) Monty Pythonů ve velkém stylu. Tohle Live (Mostly) představení mělo všeho tak akorát - skvěle zahrané scénky (i s pár záseky a improvizacemi), vhodný výběr starých skečů i zajímavá a choreograficky ne vždy nenáročná taneční čísla dávají dohromady celek, který je důstojným zakončením působení této grupy.(4.8.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace