Film zložený z deviatich krátkych poviedok o smrti. 1. Fred & His GPS. Muž zabil svoju manželku, ale ona ho neustále prenasleduje ako duch.
5. Bite.  Na svet sa dostane droga, ktorá užívateľovi umožní vidieť budúcnosť. Ľudia ale zistia, že nie vždy je dobré poznať vlastnú budúcnosť...
7. Cached. Dvaja muži stretnú chlapa, ktorí sa zabije rovno pred ich očami. Leží vedľa neho tablet, ktorý jeden z mužov vezme. V tablete je ale uväznený krvilačný démon, ktorý muža naučí, že kradnutie vecí, ktoré patrili mŕtvym, sa nevypláca.
9. Vampire Dance. Žena pátra po svojej kamarátke. Stopy ju zavedú až do baru plného upírov. (Marceloo)

ricci.s

Pôvodne TV seriál, z ktorého vznikla hororová antológia zložená z 9 príbehov. Ani jeden z nich nebol vyložene odpadový, ale ani jeden nebol nadpriemerný - väčšinou sa pohybyjú niekde v pásme priemeru až podpriemeru. Niektoré boli snaživé aspoň čo sa týka masiek (Pizza Guy, Vampires Dance, Bite), niektoré zaujali vcelku zaujímavým príbehom (Mongos Magik Mirror, Shockwave), a niektoré boli aspoň celkom vtipné (Boom, To Hell with You). Avšak nestáva sa často, že by som pozeral novinku, pri ktorej by som sa cítil, ako keby som pozeral seriál z 80. rokov. Takéto smiešne báchorky už moderného diváka sotva zaujmú, hororové to totiž nebolo ani trochu... ale ako spomienka na zašlé časy - prečo nie? ()

Marceloo

Film zložený z deviatich krátkych poviedok o smrti. 1. Fred & His GPS. Muž zabil svoju manželku, ale ona ho neustále prenasleduje ako duch. 2. To Hell With You. Chlap podvedie svoju priateľku, ktorej sa zjaví diabol a ponúkne jej možnosť pomstiť sa. Dievča sa domnieva, že ide o vtip, ale diabol to myslí úplne vážne. 3. Boom. Muž si prečíta správy svojej priateľky a začne si myslieť, že ho podvádza. Nachystá pre ňu krutú pomstu, ale netuší, že sa do nej môže chytiť aj on sám. 4. Mongo's Magick Mirror. Mongo je pouličný kúzelník, ktorý vlastní zrkadlo so schopnosťou previesť človeka do iného sveta. Tento svet ukazuje to, aký je človek naozaj vo svojom vnútri. Preto by ho nemali skúšať zlí ľudia, no jeden zlý chlapec sa predsa len odváži to skúsiť. Na druhej strane zrkadla ho však nečaká nič dobré. 5. Bite. Na svet sa dostane droga, ktorá užívateľovi umožní vidieť budúcnosť. Ľudia ale zistia, že nie vždy je dobré poznať vlastnú budúcnosť... 6. Shockwave. Svet zasiahla apokalypsa, ktorá ho má celý zničiť. Zíde sa pätica priateľov, no strhne sa medzi nimi krvavý boj o miesto v komnate, ktorá umožňuje prežitie apokalypsy. 7. Cached. Dvaja muži stretnú chlapa, ktorý sa zabije rovno pred ich očami. Leží vedľa neho tablet, ktorý jeden z mužov vezme. V tablete je ale uväznený krvilačný démon, ktorý muža naučí, že kradnutie vecí, ktoré patrili mŕtvym, sa nevypláca. 8. The Pizza Guy. Dievča sa s kamarátmi pokúsi kontaktovať ducha svojej mŕtvej sestry. Po tomto akte sa zdanlivo nič nestane. Pri ich dverách sa však zjaví záhadný chlap s pizzou, hoci oni si žiadnu neobjednali. Je to naozaj len nevinný donášač pizze alebo sám diabol? 9. Vampire Dance. Žena pátra po svojej kamarátke. Stopy ju zavedú až do baru plného upírov. - Až na tie detinské efekty sa mi to velmi páčilo. Nahnevalo ma, že moja Danielle Harris dostala úlohu zrovna v tej najslabšej poviedke. Najviac sa mi páčila poviedka Bite o vlkodlakoch na štýl Wolfcop a Boom na štýl Saw. Musím povedať, že ma žiadna z poviedok nejak výrazne nesklamala. Niektoré mohli byť ešte trochu dlhšie. Antológie majú výhodu v tom, že ukazujú viacero hororových subžánrov a tak je tu velký priestor pre kreativitu. + hercov sem tentokrát nebudem písať, pretože ich tu je niekolko desiatok a každého druhého som už v nejakom horore videl ()

Dellamorte

Holland mi pripadal a skúsený Master B, ktorý si či už režijne, alebo scenáristicky dokázal poradiť aj s neobvyklým námetom ( Chucky/Fright/Thin..) no táto utrápenená skorodigi maškaráda mu pribila pomyselný klinec do jeho lebečnou bránou chráneného centra, zbaveného akéhokoľvek motivačného úmyslu. Mal si počkať pod oknom u Kinga a vyčkať, kým majster vyhodí pár pokrčených poviedok a uštrikovať hutnejšiu verziu nejakých "táles" a nie tieto, ktoré ma svojou trápnosťu totálene ztwistovali. ()

George Stobbart

Je trochu smutné, že talentovaný človek ako Tom Holland, ktorý dokázal hororový žáner obohatiť o klenoty ako "Child's Play" či "Fright Night" má potrebu zahadzovať sa s takýmto nevýrazným projektom. Slabučká antológia deviatich kraťasov, kde ani jeden nie je nič moc a napriek prítomnosti viacerých známych hororových tvárí to celé pôsobí lacno, nezaujímavo a pomaly až trápne. Škoda, Holland sa síce aspoň trochu snaží, no pred týmto počinom som ho mal radšej; tu mi pri tom hustom obkecávaní jednotlivých príbehov nezapasoval a akurát liezol na nervy. Jednotlivé hodnotenia: Fred & His GPS - 1*, To Hell With You - 2*, Boom - odpad!, Mongo's Magick Mirror - 2*, Bite - 2*, Shockwave - 1*, Cached - 2*, The Pizza Guy - 1*, Vampire Dance - 2*. ()