poster

Rush (TV seriál)

 • Kanada

  Rush

 • slovenský

  Doktor Rush

Akční / Drama

Kanada, 2014, 7 h 6 min (Minutáž: 42–43 min)

Tvůrci:

Jonathan Levine

Kamera:

Jon Joffin, Ken Seng

Hudba:

Robert Duncan

Hrají:

Tom Ellis, Larenz Tate, Sarah Habel, Rick Gonzalez, Erica Cerra, Odette Annable, Warren Christie, Harry Hamlin, Rachel Nichols, Jake Sandvig, Brian Markinson, Chris Gartin, Tiffany Hines, Jessie Fraser, Colin Cunningham, Victoria Smurfit, Christina Pickles, Mike Doyle, Annie Ilonzeh, Billy Lush, Angell Conwell, Roger Cross, Jesse Luken, Jose Pablo Cantillo, Christopher Heyerdahl, Matthew MacCaull, Carly Pope, Teryl Rothery, Daniel Zacapa, Chris Howland, Rebecca Marshall, Sachin Sahel, Cindy Busby, Fulvio Cecere, Ashley Diana Morris, Tasya Teles, Venus Terzo, Bruce Ramsay, Elysia Rotaru, Diana Bang, David Ingram, Anita Brown, Daniella Evangelista, Nelson Wong, Steven Culp, Gabrielle Giraud, Kendra Anderson, Patrick Sabongui, Adam DiMarco, Julia Dominczak, Teach Grant, Lini Evans, Sarah Dugdale, Kelly Rohrbach, Carolyn Adair, Broadus Mattison, Evans Johnson, Cameron McDonald, Manny Jacinto, Mig Macario, Mark Gash, Ken Kramer, Rick Tae, Karen Holness, Marcus Rosner, John Innes, Sean Campbell, Donna Yamamoto, John Specogna, Alyson Bath, Nicole Hombrebueno, Reilly Dolman, Craig March, Devielle Johnson, Dakota Guppy, Stephen Huszar, Nathan Mitchell, Laurie Fortier, Tanya Champoux, Stephan Miers, Rebecca Olson, Rolando Molina, Bruce Blain, Beatrice King, Gelsea Mae, Kurt Max Runte, Andra Fuller, Gardiner Millar, Islie Hirvonen, Jenny Mitchell, Gino Anthony Pesi, Emily Maddison, AnnaMaria Demara, Russell Porter, Edwin Perez, Tom Butler, Ken Tremblett, Celeste Ziegler, Cesar Ventura, Maria Turner, Maureen Thomas
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rikitiki
  ****

  Tom Ellis v roli dost podobné jeho pozdějšímu Luciferovi. Už tady vystrkuje růžky, ale pán pekel z něj ještě není. Je sice dostatečně arogantní, cynický, užívající všemi doušky, zranitelný, ale zároveň je na rozdíl od Lucifera smrtelný a víc facek schytá než rozdá. Hlavní hrdina je stále ve spěchu, nikde nezakotvený, jeho životní styl ho stahuje do pekel. Sice se snaží vymanit, ale ve finále si uvědomí, že už to nejde. A možná, že ani nechce. Je to dost morální konec. To, že seriál skončil už po první řadě, mu umožnilo skončit v nejlepším a bez iluzí.(1.2.2017)

 • kareen
  ***

  Dokonalá ukázka trestuhodně promarněného potenciálu. Pilot a další jeden dva díly mě to ještě dost bavilo, výjezdy doktora Rushe, lékařské děvky pro všechno, kterému sice nechybí jistá dávka empatie, ale při své práci se neptá a přehlíží vše nelegální, či morálně diskutabilní, jen když zákazník platí nemalý obnos v hotovosti na ruku. Nechyběl tomu spád, napětí a mělo to na míle daleko ke všem těm Chirurgům a nemocnicím názevsidosaďtesami. Jenže pak se to z nepochopitelných důvodů všechno odsunulo do pozadí a začal se řešit Rushův vztah k otci, k jeho slušňáckému kamarádovi z nemocnice a co je nejhorší, k uzoufání nudné bejvalce. Netřeba dodávat, že tím to šlo celé do háje zeleného a mě nakonec ani nemrzelo, že to zařízli po první sérii. A takový to mohl být prima seriál.(29.8.2015)

 • MoiJe
  ****

  Zatial do S01e08: Momentalne asi najprijemnejsie sledovany serial, tj. na tento jediny mam vzdy chut hned. // Pilot: Hlavnemu hercovi neverim, ze pred prvou klapkou vobec vedel, co je skalpel, ale vkladam do neho doveru, ze bude riesit zazivnejsie (castejsie) pripady ako trebars Ray Donovan, ktory sa na mj vkus prilis venoval rodine. Uvidim.(24.7.2014)

 • DavidWebb
  ****

  Trochu podcenený a neprávom prehliadaný seriál. Tom Ellis si tu zahral úlohu feťáckeho doktora na voľnej nohe, ktorý za ťažký cash dáva dokopy selebrity, verejne známe osoby a občas aj nejakého mafiána, a celé je to dramaturgicky i režijne zvládnuté slušne, takže to má tempo, je to zábavné, celkom uveriteľné aj keď ničím nové ani originálne. Lenže ak to dáte v jednej lajne (má to iba 10 dielov) tak je to svieže "odpočívadlo". Teda až na posledný diel. Doktorovi prestane ísť karta a v jeho prípade je k nemu osud nemilosrdný až zdrcujúci. Pokazí sa doslova všetko čo sa pokaziť dá. Producenti by pri troche dobrej vôle mohli ísť aj do druhej sezóny, ale vzhľadom na obsadenie Ellisa do nového Lucifera o tom silno pochybujem.(30.8.2015)

 • mpet
  *****

  Tento seriál má jen jednu chybu a tou je jen deset epizod a pak konec. Škoda Tom Ellis byl opravdu v roli Rush opravdu sympaťák a jeho případy a zážitky byli velmi zábavné. Možná se do toho mělo zapojit malinko méně citových problému ohledně nevyřešených záležitostí kolem Rushova otce a pak také kolem jeho bejvalky, ale jinak to bylo pro mě dokonalé.(28.9.2015)