3. poločas (studentský film)

The End

Jan Šuster

Matěj Šámal

Scénografie:

Jan Pfeiffer

Komentáře uživatelů k studentskému filmu (10)

Nějak jsem ten závěr Neužilovi nakonec nevěřil. To je prostě nevýhoda krátkého filmu, že tady přerod otce od rodiny v radikála vypadá nepřirozeně rychlý. Jinak dobrý námět a solidní zpracování.(22.1.2019)

• Morholt

Nechápu, jak tohle mohlo dostat cenu za scénář. Nic jednoduššího a ohranějšího snad na dané téma natočit nejde. Hooligans sami o sobě jsou pak popsáni za pomoci všech stereotypů a jediné, co se trochu povedlo, byla ta jedna jediná bitka. K tomu všemu Neužil nepůsobí zrovna důvěryhodně. No a navíc nikdo ze štábu netuší, jak se se prosívá písek. Bída. 25%(22.1.2019)

Návod, jak řešit životní frustrace a pocit nenaplnění. 1) Minipříběh má hlavu a patu i logickou pointu, i když se mi pranic nelíbí. 2) Hlavní role: 37letý Václav Neužil (Mára), 23letý Robin Pařík (Pája).(11.2.2019)

Mně se líbilo, že i do komparzu vzali kluky z fitka a ne nějaký intouše z famu. Když se pak na sebe rozbíhají s těma teleskopákama, tak to aspoň nevypadá směšně. Btw. další dementní obsah plnej spoilerů, ještě že jsem ho předem nečet omg. #kviff (75%)(7.7.2017)

Velmi dobré, jen škoda, že jsem závěrečné počínání hlavní postavě nevěřil, nikoliv však kvůli hereckému zpracování, ale dramaturgickému (psychologickému).(30.5.2017)

• bohemia_regent

Lepší dvě, nebo horší tři? Kvůli katastrofální srozumitelnosti dialogů (zachránily mě titulky pro neslyšící, jinak bych se musel z jedné třetiny domýšlet, o co tam vlastně jde), za kterou si můžou rovným dílem vzájemně "poblahopřát" herci se zvukařem, se musím přiklonit k první možnosti.(14.2.2019)

Skvělý námět, výborně natočeno...(23.2.2017)

Na studentský snímek moc fajn, jsem na další práci Jiřího Volka zvědavý.(28.1.2019)

Jak by řekli baníkovci - "neteče krev, není konec". Filmy z prostředí fotbalových hooligans mě nikdy neomrzí, o to ještě více, když se jedná o fanoušky od nás. Otázkou ovšem je, jestli vůbec mají fotbalový Teplice tolik fanoušků.(10.7.2017)

viděl jsem na kladenské Klapce - směle rozepsaný a obstojně natočený scénář, ale zhruba v polovině příběhu se pustily závěrečné titulky, aniž by bylo cokoli vyřešeno(19.3.2017)