poster

3. poločas (studentský film)

 • anglický

  The End

Drama / Krátkometrážní

Česko, 2016, 27 min

Režie:

Jiří Volek

Scénář:

Jiří Volek

Kamera:

Jan Šuster

Střih:

Matěj Šámal

Scénografie:

Jan Pfeiffer
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • venca163
  ****

  Mně se líbilo, že i do komparzu vzali kluky z fitka a ne nějaký intouše z famu. Když se pak na sebe rozbíhají s těma teleskopákama, tak to aspoň nevypadá směšně. Btw. další dementní obsah plnej spoilerů, ještě že jsem ho předem nečet omg. #kviff (75%)(7.7.2017)

 • patrikus
  ***

  Velmi dobré, jen škoda, že jsem závěrečné počínání hlavní postavě nevěřil, nikoliv však kvůli hereckému zpracování, ale dramaturgickému (psychologickému).(30.5.2017)

 • slunicko2
  ***

  Návod, jak řešit životní frustrace a pocit nenaplnění. 1) Minipříběh má hlavu a patu i logickou pointu, i když se mi pranic nelíbí. 2) Hlavní role: 37letý Václav Neužil (Mára), 23letý Robin Pařík (Pája).(11.2.2019)

 • Slarque
  ***

  Nějak jsem ten závěr Neužilovi nakonec nevěřil. To je prostě nevýhoda krátkého filmu, že tady přerod otce od rodiny v radikála vypadá nepřirozeně rychlý. Jinak dobrý námět a solidní zpracování.(22.1.2019)

 • Morholt
  **

  Nechápu, jak tohle mohlo dostat cenu za scénář. Nic jednoduššího a ohranějšího snad na dané téma natočit nejde. Hooligans sami o sobě jsou pak popsáni za pomoci všech stereotypů a jediné, co se trochu povedlo, byla ta jedna jediná bitka. K tomu všemu Neužil nepůsobí zrovna důvěryhodně. No a navíc nikdo ze štábu netuší, jak se se prosívá písek. Bída. 25%(22.1.2019)