Rytmus: Zlatokopky

(hudební videoklip)
všechny plakáty

Jara.Cimrman.jr

Mám rád zlatokopky, protože jsou čestné. Jde jim jen o prachy, udělají pro ně cokoli a dávají to jednoznačně najevo. Prostě byznys - luxus za tělo. A v tomto klipu to Agáta s. r. o. předvedla parádně. O dost horší je to s hudební produkcí a hlavně se "zpěvem" povrchného, vypatlaného, a lovatého Rytmuse. Klip se mi zkrátka líbil, ale ten drsnej šašek počmárenej se příliš nechal strhnout svou vytuněnou trapností. ()

korbitch22

Hip-Hop poslouchám tak často, asi jako pedofil chrápe s dospělou ženskou, kór maestro řiťmus nepatří vůbec k něčemu, co bych jakkoliv uznával.Ale tenhle song je naprosto výstižnej a Agáta je jedna z nejlepších prcin českýho šoubuznysu, takže spokojenost.80%. ()

Marek1991

Veľmi vulgárne, no veľmi pravdivé v mnohom, aj keď aj tu je nevyužitý potenciál a je to komerčná záležitosť s veľmi zaujímavou hudbou. ()

corpsy

Ťažko hodnotiť. Klip je presne taká istá povrchná kUrv@, o ktorých sa tu rapuje. Rapuje sa ale o totálnej pravde, o niečom, čo samotný hudobný priemysel podporuje, takže zase tu máme pokrytectvo. Video lacné, presne tak, ako samotný predstavitelia. Čo môže potom nejaký rejža dokázať, keď mu niekto sedí na kolienku? Alebo je sám titulným vychytralcom? ()

TomX2

Oproti ostatným Rytmusovým songom to nie je až také zlé, no aj tak Rytmusa a jeho hudobnú tvorbu nemám rád.. ()

kaposlav

Patrik "Zlatokop" Vrbovský a jeho moralistický hnoj plný vulgarizmov a nespisovných výrazov. Cieľová skupina tohto "veľdiela" sú teenageri a aj keď vekom dospelý, tak mentálne nevyspelí jedinci pre ktorých to ale nie je moc vhodné. Paradoxne na týchto ľuďoch zarába, aby si mohol tieto údajne zlatokopky dovoliť. Na čo by si ale robil hlavu o morálnom vplyve tejto veci na mládež, keď to zanedbávajú samotní rodičia. Nie nadarmo sa hovorí aká matka, taká Katka, aký otec, taký syn. S poľutovaním vám musím oznámiť, že pieseň je na mieste v správnu dobu, keďže mentálna úroveň Slovákov je na prudkom úpadku. Prečo? Inteligencia a vzdelanosť migruje za lepším na západ a priemerný Slovák ma zväčša jedno dieťa, aj to si ale dovolí poriadiť až okolo 30tky). Kto udržuje populáciu na Slovensku? Nezodpovední hlupáci a takí sa reprodukujú ešte aj často pod vplyvom alkoholu a drog. V 30tke už majú mnohopočetnú rodinu o ktorú sa nedokážu riadne postarať. Vzniká nový chytrý slovenský národ, ktorému stačí toto a ujo Zlatokop to dobre vie a z toho žije. Prajem pekný osprostený deň. ()

PatrikP4

Agátka byla vždy kočka a asi ještě dlouho bude... Rytmus to zvládl jako vždy dobře, žádné překvapení, a navíc je to pořád hraná věc jak po rádiích tak po diskotékách... ()

Hombre8

První hodnocení videoklipu.                                                                                                                        Takže hodnotit muziku, sympatičnost interpreta a nebo to, kvůli čemu je to uvedeno zde. Čili to, jak je to natočeno? Asi všechno dohromady. Takže klip samotný *****. Muzika a spol. taky fajne. Tedy až do okamžiku, kdy mi do toho Trancetino hodil vidle. Tak že děkuju za ztrátu iluzí. ()