Reklama

Reklama

Come Back to Me

Trailer

Obsahy(1)

Sarah (Katie Walder) trpí po ťažkej autohavárii veľmi častými výpadkami pamäte, kvôli ktorým má psychické problémy. Situácia sa ešte zhorší vtedy, keď zistí, že je tehotná, napriek tomu, že jej manžel (Matt Passmore) je neplodný. V tom čase sa objavuje sused Dale (Nathan Keyes), ktorého správanie je zvláštne. Je možné, že by mal situáciu, do ktorej sa Sarah dostala, na svedomí práve on? Sarah sa rozhodne umiestniť do svojho domu skrytú kameru, a tá jej neskôr odhalí zábery, ktoré poznačia celý jej život. (Marceloo)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (21)

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Paul Leyden vykradl co mohl a natočil docela slušný hororový průměr na jednu probdělou noc.Už ve 20. minutě jsem svojí ženě řekl, co se ve filmu bude dít a jak to dopadne a přesně tak to dopadlo.Film má velice zajímavej vizuál, vypadalo to jako delší epizoda příběhu ze záhrobí, nebo nějaké televizní povídky od Barkera, což není vůbec výtka, naopak se mě ta televizní kamera k celkovému vyznění filmu náramně hodila.Kromě toho, že ve filmu je všechno předvídatelný, to umělo dobře zabavit, herci jsou slušný a Katie Walder mi vrtala hlavou celej film, za prvé tím, jak moc pěkná kočička to je, za druhé tím, že jsem si myslel celou dobu, že je to Sharni Winson.Nejvíc mě pak zbytek filmu vrtalou hlavou (děj to nebyl) v jakým díle HIMYM hrála, no samozřejmě jednu z pichen Barneyho.Nečekejte od toho, že se budete bát, ale jako povídkový thriller na propršenou neděli to bylo fajn a hlavně režisér, ten filuta si nechal po tom všem svém předvídatelném, ale dobrém režisérském řemeslu to nejlepší nakonec a vytáhl se s výtečným závěrem.60%. ()

RobLord 

všechny recenze uživatele

Zajímavý a originální nápad, který hádám lépe funguje v knize "The Resurrectionist" od Wratha Jamese Whitea než ve filmu. Nicméně se jedná o snímek koukatelný: 40%. SPOILER: Originalita nápadu tkví v tom, že vyšinutý jedinec Dale má schopnost oživovat mrtvé, kteří jsou zároveň oběti jeho vražd - zabíjením navazuje Dale kontakty se ženami. Dale vytváří cykly smrtí a znovuzrození. Jeho vlastní matka je týraná myšlenkami na to, jakou porodila zrůdu. Psychicky zničená žena páchá sebevraždy, avšak její zázračně nadaný syn jí nedovolí zemřít. ()

Reklama

uiu 

všechny recenze uživatele

Film je natočen na základě povídky a v knižní podobě musela být opravdu zajímavá. Když bylo Daleovi 14 let, jeho otec zabil jeho matku a objevil v sobě dar. Matku přivedl zpátky k životu. O několik let později, když už je Dale dospělý mladík se stěhuje do nového sousedství, kde si oblíbí novou sousedku, která je podobná jeho matce. Každý večer ji chodí zabíjet a znovu obživovat, aniž by si něco pamatovala. Samozřejmě se film odvíjí očima "hrdinky" takže i když divák ví, že její soused je podivín a ty noční můry o zabíjení jsou skutečné, pořád se motáme na tom mrtvém bodě, kdy hrdinka musí dojít k závěru, že její soused je psychicky labilní vrah s darem obživovat. Film nenudí a drží pozornost, ale fantas-magorijní zápletka se prostě lépe čte v minipovídce. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Náhodou super nápad aneb co by se stalo, kdyby to měl Ježíš v hlavě srovnané jako psychopatický úchylák. A na to, že je to béčko, to není ani špatně natočené a kupodivu dobře zahráli i herci. No nečekejte žádnou temnou atmosféru, ani se nijak zvlášť neleknete a o nějakém gore si můžete nechat jenom zdát, ale film nijak zvlášť nenudí a celkem svižné tempo vydrží až do finále, které bylo z mého pohledu parádní. Příjemné překvápko. 65% ()

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Ženská sa po autonehode ocitá vo víre podivných udalostí a predstáv, kedy sama nevie čo je reálne, čo nie a či šibe jej, manželovi alebo nikomu. Keď jej to však doma už začne prerastať cez hlavu, nadrbe na strop kameru, aby následne objavila niečo desivé... Tento krát to síce nie je paranormálna shittivity, ale niečo trochu iné, čo však ten film z biedy aj tak nevytrhne. Pretože to strašne vyčerpáva tým, že hlavnej hrdinke prepína, nevie čo so sebou a keď sa už deje niečo zaujímavé, tak sa zobudí a divák dostane facku. Žiadne zadosťučinenie bohužiaľ neprichádza ani vo finále, takže je lepšie ten film obísť a zastaviť sa radšej pri inom, zo stoviek s podobným námetom, ktoré ale dokážu viac než len nasrať. ()

Reklama

Reklama