Come Back to Me

Anne Clements

Sherwood Jones

Kostýmy:

Jessica Flaherty

Film je natočen na základě povídky a v knižní podobě musela být opravdu zajímavá. Když bylo Daleovi 14 let, jeho otec zabil jeho matku a objevil v sobě dar. Matku přivedl zpátky k životu. O několik let později, když už je Dale dospělý mladík se stěhuje do nového sousedství, kde si oblíbí novou sousedku, která je podobná jeho matce. Každý večer ji chodí zabíjet a znovu obživovat, aniž by si něco pamatovala. Samozřejmě se film odvíjí očima "hrdinky" takže i když divák ví, že její soused je podivín a ty noční můry o zabíjení jsou skutečné, pořád se motáme na tom mrtvém bodě, kdy hrdinka musí dojít k závěru, že její soused je psychicky labilní vrah s darem obživovat. Film nenudí a drží pozornost, ale fantas-magorijní zápletka se prostě lépe čte v minipovídce.(25.5.2015)

• KUFI

Kdyz uz nic jinyho, tak to aspon spatne skoncilo. Panovi kameramanovi se pri zaverecnym klise souboji, kdy chlap nemuze za boha preprat zenskou, rozklepala "trosku" ruka. Patrne ve snaze zamaskovat ten trapnej souboj. Miluju jak do zaporaka bodne dotycna osoba nuz/vidlicku, ten jenom zarve, vytrhne ji ven a jde dal jako terminator.(20.6.2015)

Paul Leyden vykradl co mohl a natočil docela slušný hororový průměr na jednu probdělou noc.Už ve 20. minutě jsem svojí ženě řekl, co se ve filmu bude dít a jak to dopadne a přesně tak to dopadlo.Film má velice zajímavej vizuál, vypadalo to jako delší epizoda příběhu ze záhrobí, nebo nějaké televizní povídky od Barkera, což není vůbec výtka, naopak se mě ta televizní kamera k celkovému vyznění filmu náramně hodila.Kromě toho, že ve filmu je všechno předvídatelný, to umělo dobře zabavit, herci jsou slušný a Katie Walder mi vrtala hlavou celej film, za prvé tím, jak moc pěkná kočička to je, za druhé tím, že jsem si myslel celou dobu, že je to Sharni Winson.Nejvíc mě pak zbytek filmu vrtalou hlavou (děj to nebyl) v jakým díle HIMYM hrála, no samozřejmě jednu z pichen Barneyho.Nečekejte od toho, že se budete bát, ale jako povídkový thriller na propršenou neděli to bylo fajn a hlavně režisér, ten filuta si nechal po tom všem svém předvídatelném, ale dobrém režisérském řemeslu to nejlepší nakonec a vytáhl se s výtečným závěrem.60%.(14.7.2015)

• RobLord

Zajímavý a originální nápad, který hádám lépe funguje v knize "The Resurrectionist" od Wratha Jamese Whitea než ve filmu. Nicméně se jedná o snímek koukatelný: 40%. SPOILER: Originalita nápadu tkví v tom, že vyšinutý jedinec Dale má schopnost oživovat mrtvé, kteří jsou zároveň oběti jeho vražd - zabíjením navazuje Dale kontakty se ženami. Dale vytváří cykly smrtí a znovuzrození. Jeho vlastní matka je týraná myšlenkami na to, jakou porodila zrůdu. Psychicky zničená žena páchá sebevraždy, avšak její zázračně nadaný syn jí nedovolí zemřít.(2.4.2015)

Náhodou super nápad aneb co by se stalo, kdyby to měl Ježíš v hlavě srovnané jako psychopatický úchylák. A na to, že je to béčko, to není ani špatně natočené a kupodivu dobře zahráli i herci. No nečekejte žádnou temnou atmosféru, ani se nijak zvlášť neleknete a o nějakém gore si můžete nechat jenom zdát, ale film nijak zvlášť nenudí a celkem svižné tempo vydrží až do finále, které bylo z mého pohledu parádní. Příjemné překvápko. 65%(31.3.2015)