poster

To byl zítra flám 2

 • USA

  Hot Tub Time Machine 2

 • USA

  Hot Tub Time Machine 3: Because Hot Tub Time Machine 2 Hasn't Happened Yet

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  To bol zajtra žúr 2

 • Velká Británie

  Hot Tub Time Machine 2

Komedie / Sci-Fi

USA, 2015, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Johnny.ARN
  **

  Jednotku som nevidel, ale rýchlo som pochopil, o čo v nej išlo. Dvojka má svoje svetlé momenty, prízemný humor, hlášky a perfektnú výrivku. Hlavne to drží ukecaný Corddry, ktorý je rebel, robí si srandu zo všetkých a všetkého. Ako oddychovka na občasné uchechtnutie fajn, inak to dojem nezanechá. 2 z 5(11.3.2016)

 • Psycho.R
  *

  U jedničky jsem se vážně hodně bavil. Fekální a úchylné vtípky měli své opodstatnění a zapadli do příběhu. Čekali jste časové zvraty. Důležitým faktem byl návrat do 80´, kde jste kýčovitost čekali. Dvojka není vtipná, nemá žádné odkazy na známé filmy, příběh je o ničem... Trošku se divím, že se John Cusack objeví v cameo roli, to bylo pod jeho úroveň a myslím, že i pod Chevyho...(27.8.2015)

 • Han22
  **

  Paradoxně snesitelnější než první díl. Nechutná fekální hovadina je to řádná, scény plné blití, spermatu a perverze jsou tu stále (TV show), ale díky zasazení do budoucnosti a jakémusi pokusu o příběh je to sledovatelné. Ke konci mě ty postavy začaly i celkem bavit, asi jak si člověk zvykne na retardovaného, ale vtipného a věrného kámoše.(13.3.2017)

 • DJ Obelix
  **

  Po sympatické, ale ničím převratné jedničce, která mě štvala spíš odfláknutým zpracováním, přichází dvojka, o kterou nejspíš nikdo neprosil. Tvůrci bohužel přidali spíš na fekálním humoru (ne že by ho v jedničce bylo zas tak málo) a většina kouzla je v tahu. Navíc ve většině stopáže se neobjeví John Cusack, takže to všechno táhne především trio Corddry, Robinson a Duke, kteří se až moc spoléhají na opakované hláškování. Přibráním Adama Scotta se kvalita sice mírně pozvedla, ale nikterak výrazně. Pro fanoušky Community a/nebo Silicon Valley je příjemným bonusem účast Gillian Jacobsové, resp. Kumaila Nanjianiho. Všehovšudy to za lepší než dvě hvězdičky ovšem není.(19.10.2015)

 • M.i.k.e
  **

  po solidní jedničce je dvojka velkým ústupem ze slávy a naplňuje tak rčení o dojení mrtvé krávy.Většina hlavních hrdinů sice zůstala,ale ani to nezabránilo tomu,že prvních 10-15 minut je snůškou trapností a vulgarit a osobně jsem hodně váhal jestli vůbec koukat dál.Poté sice dojde ke zlepšní a dokonce se objeví i pár vtipných hlášek a náznak několika slušných nápadů,ale to je tak všechno.Craig Robinson,kterého mám normálně celkem rád se sice celkem snaží,ale příliš se mu nedaří vyvážit hlavně Corddryho postavu,která je ještě větším idiotem než v jedničce.Asi nejvtipnější část filmu tak diváky čeká až s nástupem závětečných titulků a to je na pokračování poměrně dobré komedie set sakra málo...40%(3.6.2015)

 • - V tejto časti sa už neobjavil herec John Cusack, pretože jeho postava bola nahradenou inou. (Hudakfilms)