To byl zítra flám 2

• USA Hot Tub Time Machine 2 (více)

Lou byl v roce 2015 postřelen a Nick s Jacobem ho mohou zachránit jen tak, že budou cestovat časem a vraždě zabrání ještě dřív, než k ní dojde. Stroj času, kterým je vířivka, je ale dovede do roku 2025. V budoucnosti je Jacob velmi bohatý a úspěšný, Nick je slavný a Lou žije de facto na ulici. Podle správce stroje času najde trojice Louova vraha právě v této budoucnosti. Trojice jako první krok v budoucnosti udělá to, že začne hledat jejich kamaráda Adama, jehož sako našli v roce 2015 vedle stroje času. Možná se Adam přenesl z budoucnosti, aby Loua zabil. Místo Adama ale nachází jeho syna, který se také jmenuje Adam. Adam svého otce nikdy nepoznal, a tak když on a jeho snoubenka zjistí, že trojice Adama hledá, vyrazí ho Adam ml. hledat s nimi. Adam se následujícího dne žení, takže je to taková rozlučka se svobodou. Dalším podezřelým je Winkle, který byl v roce 2015 chudý, ale v roce 2025 je boháč. Winkle ale tvrdí, že Loua zbožňuje, protože díky jednomu z jeho rozhodnutí z roku 2015 zbohatl. Winkle to tedy také není. Lou, Nick, Jacob a Adam vyráží do Winkleova klubu, kde to chtějí rozjet. Adam si tam dá drogu, po které je úplně mimo. Ráno po párty čtveřici vyzvedne televizní štáb, který je odveze do pořadu, kde bude vystupovat Nick. Nick je v roce 2025 velmi slavný, ale v této soutěži být nechce, protože musí splnit úkol, který mu publikum zadá. Lou se postaral o to, aby se Nick musel vyspat s mužem. Nejdřív to vypadalo tak, že se Nick vyspí s Louem, ale Lou tam nakonec za sebe poslal Adama. Když pořad skončil, udělalo se Adamovi zle po té droze, kterou si v noci vzal, a musel do nemocnice. V nemocnici pracuje Kelly, ale v roce 2025 už Kelly s Louem nežije. Lou je v háji, ale Adamovi se udělalo líp. Jacob zažívá v budoucnosti krizi se svým otcem. Lou se ale v budoucnosti zachová jako správný otec a dovede Jacoba na správnou cestu. Čtveřice pak vyráží na Adamovu svatbu, kde bude i poslední podezřelý, kterým je Brad... (TV Prima)

MM_Ramone

Filmy o cestovaní v čase mám rád. Kľudne môžu byť ladené i v komediálnom duchu. Nedávno som natrafil na snímok "To bol zajtra flám". Je to príbeh o štyroch chlapíkoch, ktorí sa vrátili späť v čase a zmenili tak svoju budúcnosť. Celkom som sa pri tom pobavil. Teraz som si pozrel druhú časť ("To bol zajtra flám 2"). No už ma to tak nebralo ako pôvodný film. Zdalo sa mi to dosť nudné a miestami až trapné. Hodne tam chýbal aj John Cusack. Je to úplne zbytočné pokračovanie. ** ()

Jara.Cimrman.jr

"Minulost je ve skutečnosti budoucnost v přítomnosti." Tak to mi dává smysl. Horší je to s tou trapnou exhibicí v úvodu snímku, kterou jsem přežil jen díky svému speciálnímu tréninku ve sledování nejhorších filmů všech dob. V budoucnosti se to o naštěstí o hodně zlepšilo, třeba soubojem s "chytrým" autem, použitím protidrogového nanokomanda, příbuzenskými sexuálními vztahy, třasákem a samozřejmě přirovnáními vypadá jako ... (Lex Luthor co opíchal Marka Zuckerberga). Znovu se na to ale nepodívám a to ani v budoucnosti a možná ani v minulosti. ()

kingik

Přítomnost versus budoucnost. Anebo je to všechno jinak vzhledem k alternativním časovým liniím, v nichž dochází k nejzásadnějším změnám v životě Loua, Jacoba a Nicka? Jistě netřeba osvěžovat, co se událo v jedničce. Lou díky cestování v čase pohádkově zbohatl, ale jeho osud se brzy naplní. Poté, co byl střelen do choulostivých míst, je opět nutné cestovat v čase, aby k jeho vraždě nedošlo. Stará parta spojí síly a vířivkou, která je strojem času, se nedopatřením dostane do roku 2025, kde na ni čeká nejedno záludné překvapení. Každý může být v budoucnosti vrahem, který byl vyslán, aby změnil minulost (ano, na zmínku o Terminátorovi skutečně dojde) a ke všemu se trio setkává s Adamovým synem, o kterém neměli ani potuchy, i když původně hledali jeho tátu, který byl z vraždy hlavním podezřelým. Adam v podání Johna Cusacka se v pokračování objeví už jen na okamžik. Tvůrčí tým z jedničky nedostál změn. Na režijní sesli už poměrně zkušený Steve Pink, scénář opět dodal Josh Heald. A oba se zřejmě domluvili na tom, že pokračování musí být desetkrát střelenější a zamotanější, i když to z tohoto hlediska vychází lépe pro střelenou eventualitu na nejrůznější způsoby. Asi nejvíc překvapí, že dvojka je podstatně hardcore, než její podstatně invenčnější předchůdce. Zde se cílí na kozy, genitálie, pěkné slečny, na odkazy a citace nejrůznějších slavných i méně slavných filmů a songů, zvratky, gay sex ve zvrácené tv show a já nevím, co ještě, protože je toho poměrně dost. Vlastně celý film je takto sestaven. Dvojka je vlastně jen jakási šňůra, na které je navlečen humor všeho druhu, fekální nevyjímaje. A do toho se nezapomíná pátrat po vrahovi Lou. Tak jestli vám tyhle atributy k dobré komedii stačí, neměla by vám dvojka uniknout. Trio Rob Corddry, Craig Robinson a Clark Duke je vtipné a jejich humor je neokoukaný. Cestovat s nimi časem - rovná se humorná kravinka - jak se patří. 70% ()

Fiftis

Jednotka bola skvelá. Myslím si, že z námetu tvorcovia vyžmýkali všetko už v prvom filme a toto pokračovanie je už tak povediac zbytočné, pretože sa tu už varí z vody. Na druhú stranu je to stále veľmi veľká sranda vďaka niekoľkým humorným situáciám a jednotlivým postavám, ktoré s hláškami rozhodne nešetria. Dosť mi tu však chýba John Cusack z jednotky, ktorý dokázal, že je aj skvelý komediálny herec. Hudba nehrá druhé husle a zaznejú veľmi pekné piesne. Snímka má rýchle tempo a nenudí a príbeh a scenár je v skutku kvalitný. Myslím že snímok ocení každý fanúšik komédie, pokiaľ nehľadá niečo náročné. A vlastne je to po jednotke povinná jazda. ()

DJ Obelix

Po sympatické, ale ničím převratné jedničce, která mě štvala spíš odfláknutým zpracováním, přichází dvojka, o kterou nejspíš nikdo neprosil. Tvůrci bohužel přidali spíš na fekálním humoru (ne že by ho v jedničce bylo zas tak málo) a většina kouzla je v tahu. Navíc ve většině stopáže se neobjeví John Cusack, takže to všechno táhne především trio Corddry, Robinson a Duke, kteří se až moc spoléhají na opakované hláškování. Přibráním Adama Scotta se kvalita sice mírně pozvedla, ale nikterak výrazně. Pro fanoušky Community a/nebo Silicon Valley je příjemným bonusem účast Gillian Jacobsové, resp. Kumaila Nanjianiho. Všehovšudy to za lepší než dvě hvězdičky ovšem není. ()

• V tejto časti sa už neobjavil herec John Cusack, pretože jeho postava bola nahradenou inou. (Hudakfilms)