poster

Kiss - I Was Made For Lovin' You (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 1979, 4 min

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (7)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Byl jsem stvořen, abych tě miloval, baby, a ty jsi byla stvořena, abys milovala mě." Až takhle triviální je text této klasické rockové vypalovačky. Já ji mám rád, i když už nezní zdaleka tak razantně, jako při našem seznámení. Více mi však vadí skutečnost, že Paul Stanley vypouští z úst evidentně jiná slova, než která znějí z reproduktorů. A taky mi vadí, že neslyším smyčce zmalovaných symfoniků, ale to je možná problém mých uší. Jinak je to fajn a tak z nostalgie zaokrouhluju nahoru.(15.8.2016)

 • MM_Ramone
  ***

  Pieseň "I Was Made for Lovin´You" je úvodnou skladbou zo siedmeho oficiálneho štúdiového albumu americkej hudobnej skupiny Kiss. Album sa volá "Dynasty". Vyšiel dvadsiateho tretieho mája roku 1979. Song "I Was Made for Lovin´You" je zvláštnym mixom hard rocku a klasického disca. Stal sa z toho svetový hit. Jeho autorom je spevák a gitarista Paul Stanley alias The Starchild. Ku tejto skladbe natočili jednoduchý pódiový video klip. ***(15.8.2016)

 • corpsy
  ***

  Ak by tu každý hodnotil videoklip a nie pieseň ( myslím, že práve o tom je táto stránka ), išlo by hodnotenie strmo nadol. Proti songu však žiadne námietky.(8.8.2018)

 • TomX2

  I Was Made For Loving You, kultová pieseň, ktorá má ešte aj dnes po skoro štyridsiatich rokoch svoje čaro.(31.7.2017)

 • Jello Biafra
  *****

  Nestarnúca rocková klasika.(26.7.2014)

 • Trancetino
  ****

  https://www.youtube.com/watch?v=zlSFmotba2I(11.1.2018)

 • Ozzy2
  *****

  Zvláštní, že to tu nazýváte metalovou peckou,ale ta píseň není metalová,byla napsána v době, kdy sláva KISS opadávala a vznikla jen kvůli tomu,aby se dala hrát na diskotékách.Tím se zdvihl opět obrovský zájem o KISS, takže se jedná o prvoplánovaný komerční hit.Opravdový fakoušek touto skladbou většinou pohrdá.Ale já patřím mezi ty fanoušky, kteří jsou při této písni v menšině a dávám jasných 5(31.7.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace