Dva nosáči tankují super

Dvaja nosáni tankujú super

Komedie

Západní Německo, 1984, 95 min

• FilmFan24

Já měl vždycky raději Thomase Gottschalka jako moderátora "Wetten, dass..." než jako herce.(11.8.2008)

V dětství to byl jeden z mých oblíbených filmů. Když jsem ho viděl dnes, nebylo už to takové, ale má to povedený český dabing a některé vtipné scény jsou opravdu dobré. Hluchá místa a trapné vtipy se zde sice najdou, ale oproti nové německé "komediální" tvorbě, kterou nám dost často servíruje TV Nova v neděli po obědě, je tento film naprostým zázrakem. Tu čtvrtou hvězdičku přidávám z nostalgie.(26.4.2007)

• Gilmour93

Při pohledu na blonďatého padoucha se stříbrným uchem je mi jasné, z čeho čerpal manager západoněmeckého střihu Vlasta Košťál inspiraci ke svému účesu.. Typická "natrhnu ti arsch" komedie z Deutschlandu, kdy z každého záběru máte pocit, že se to do 5 vteřin musí zvrhnout v softporno z gelsenkirchenských ateliérů Udo Kiesslinga. Bože, toto jsem byl opravdu schopen sledovat i vícekrát za sebou? Je evidentní, že z masochismu člověka vyléčí až čas.. Krügerovi měl někdo říct, že když hraje nosáče, měl by si z něj nejdřív vytrhat všechny chlupy o délce honduraské pralesní lijány (viz.úvodní titulky)..(24.6.2010)

• blackrain

Bohužel, už to u mě nějak nefunguje. Většina vtípků a legrácek mi přišla trapná.(23.6.2010)

• AngelAngie

Pokračování "Nosáčů", které se příliš nevyvedlo.(21.9.2008)

• - Vo filme sa objaví monopost Formuly 1 Brabham BT 52 s motorom BMW z roku 1983. (Raccoon.city)