poster

Dva nosáči tankují super

 • Západní Německo

  Zwei Nasen tanken Super

 • Západní Německo

  Zwei Nasen tanken Super - Die Supernasen II

  (Západní Německo)
 • slovenský

  Dvaja nosáni tankujú super

Komedie

Západní Německo, 1984, 95 min

 • Šandík
  **

  Tohle pokračování je snad ještě slabší, než "jednička". Přesto platí to, co jsem napsal o prvním díle, totiž, že některé fóry jsou opravdu skvělé. Bohužel, mezi tím je obrovská spousta hlušiny. Navíc je třeba k negativům připočíst ještě neuvěřitelně otravnou disko hudbu, která přibyla zjevně proto, aby to bylo víc "chic"... 3/10(30.9.2006)

 • dobytek
  **

  V dětství jsem tenhle film strašně žral. Před časem jsem na to někde náhodou narazil a vůbec jsem nechápal, co se mi na tom kdysi tak líbilo. Nebudu sem zatahovat nostalgický vzpomínky, kdy to byl jeden z mála západních filmů, co se dostal do televize, a dávám 2 hvězdičky. A to si řikám, že je to možná až moc...(29.12.2006)

 • Armin82
  **

  Na německou kinematografii se až na pár vyjímek koukam dost skepticky. Němci nikdy neuměli, neumí a nejspíš ani nebudou umět točit. Legendární Mayovky, Kobra 11 či pár vyjímek na kterých se spolu s čechama podíleli, jejich filmování nestojí za řeč. Ty scénky v týhle rádoby komedii jsou tak neskutečně trapný, suchý a co je nejhorší, tak předvídatelný. Na druhou stranu to docela chápu, protože mám zkušenosti s prací v Německu a jejich humor je opravdu dost specifickej a málokdo mu přijde na chuť. Jediná scénka u který jsem se od srdce zasmál byla, když přenocovali ve stanu a ráno se probudili na fotbalovým stadionu, kde už bouřili fanoušci, ale jinak je to celkově vzato fakt kravina a ten rádoby gangster s ocelovým uchem tomu nasadil korunu ----> za hlavní hereckou dvojici, která tak špatná nebyla a na německou produkci i docela pěkný herečky, končim na 30ti %(16.3.2013)

 • crha
  **

  Tohle je ten případ filmu, kde bych obsadil dvojici Hill & Spencer, vyškrtal bych několik (hodně) trapných scén a přidal bitky, a bylo by to za 5. Záporáky bych sem dal taky z hillspencrovských filmů, ale nadruhou stranu hlavní zaporák vypadá jako Reznick z Odplaty s tím bonusem, že má navíc kovové ucho, takže docela dobrý. Každopadně ta trapnost převládá a skvělého Heřmánka do kladů počítat nebudu. 40%(23.6.2010)

 • alesandro2
  ****

  Nemůžu si pomoct, ale na tenhle film se vždycky rád podívám. Je v tom stoprocentní dávka nostalgie doby, kdy jsme se mnozí z nás, alespoň virtuálně, mohli podívat velmi zábavnou formou na dvojici super chlapíků, se super motorkami a super nosy, za hranice západního Německa. Pro následující generace však tento film již takto fungovat nemůže a proto pravděpodobně skončí v propadlišti dějin:)(24.3.2017)

 • - Natáčelo se v německém Mnichově a na jezeře Wörthersee v Rakousku. (BMW12)

 • - Vo filme sa objaví monopost Formuly 1 Brabham BT 52 s motorom BMW z roku 1983. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace