Svéráz národního rybolovu

• Česko Svérázný rybolov (více)

Ruští bohatýři opět na lovu, tentokrát však v nebezpečné blízkosti státní hranice... Volné pokračování úspěšné komedie Svéráz národního lovu.  Naši svérázní lovci se tentokrát vydávají na ryby. A opět s vodkou. Parta chlapů jede na ryby a vezme si na cestu 16 kartonů vodky. To vše ve jménu kulturní rekreace. Avšak stane se, že je proud zanese (i s drahocenným nákladem) do Finska. Nestačili ještě vypakovat pruty a došlo jim, že překročili státní hranici. Kvapem se vrátili do vlasti, přičemž v cizině zapomněli škatule s pitivem. Jednu nebo dvě - to by ještě šlo vydržet, ale všech šestnáct, to už je státní kauza. A ve jménu takové je ruské vojenské námořnictvo připraveno se potopit. Třeba až na dno... (oficiální text distributora)

Lenka H.

Tenhle díl jsem viděla jako první a proto se mi líbí víc než Svéráz národního lovu. Balšája i málaja sopĺa mě dostaly hned napoprvé. ()

Sadova302b50

Rybolov jsem viděla dříve, než první film, a přesto, že v některých okamžicích absurdita a ztřeštěnost graduje do ještě vyšších sfér, více se mi líbil předcházející Lov. To ovšem neznamená, že bych měla Rybolovu nadělit méně hvězd. Na to byl až příliš bláznivý. 90% ()

Rathe

Tenhle ruský humor mě absolutně nechytl. Bylo to absurdní. Vtipy s vodkou, vodkou a pak ještě s vodkou... hrůza. Ať si klidně jsou ožralí, ale nemusí o tom točit filmy. ()

andy60

Lepší než první díl. Vodka stále teče proudem a i když tento ztřeštěný humor zrovna nemusím, na jedno shlédnutí zábavné. Nejvíc mě asi pobavila scéna s motorovým skůtrem a prášky na spaní. ()

Hansolo35

Za mě plný počet bodů. Ruská parta bohatýrů se mi líbí ještě víc, než na lovu. Kulturně si pohovořit...to má každý chlap rád a rusové to dovedli k dokonalosti :-) P. S. Měl jsem tu čest ochutnat vodku v Rusku. Nemám vodku rád, ale ta jejich je skvělá. ()