Svéráz národního rybolovu

• Česko Svérázný rybolov (více)

Ruští bohatýři opět na lovu, tentokrát však v nebezpečné blízkosti státní hranice... Volné pokračování úspěšné komedie Svéráz národního lovu.  Naši svérázní lovci se tentokrát vydávají na ryby. A opět s vodkou. Parta chlapů jede na ryby a vezme si na cestu 16 kartonů vodky. To vše ve jménu kulturní rekreace. Avšak stane se, že je proud zanese (i s drahocenným nákladem) do Finska. Nestačili ještě vypakovat pruty a došlo jim, že překročili státní hranici. Kvapem se vrátili do vlasti, přičemž v cizině zapomněli škatule s pitivem. Jednu nebo dvě - to by ještě šlo vydržet, ale všech šestnáct, to už je státní kauza. A ve jménu takové je ruské vojenské námořnictvo připraveno se potopit. Třeba až na dno... (oficiální text distributora)

DANAT

Ako staršia generácia, ktora nema problemy s ruským originálon, zvlášť vrele doporučujem. Báječné a skvelé, nemá to chybu. ()

Jaromír

Svéráz národního lovu je lepší, ale stejně se člověk královsky pobaví nad tímhle popisem "cizí kultůry". Jo Rusko :). Excelentní kousek. Nejvíc se mi líbí, jak jim o nic nejde, a přesto vždy dosáhnou cíle :). Tady slova nestačí, film je nutné vidět :). "Inteligentní bytosti do transformátorové budky, s nápisem, nevstupují :D!". ()

Cortesz

Příjemná komedie o partě chlapů, kteří jen chtěli rybařit. Plno vtipných dialogů, neuvěřitelných situací a nezapomenutelných postav a hlavně mi v hlavě utkvělo to jméno Kuzmič nebo co :-D. Jednu hvězdu přidávám za to, že jsem také milovník vodky. ()

DKNY

občas jsem sice moc nechápala, jak a proč se tak rychle a nečekaně přesunuli na ponorku, loď a jiná plavidla, ale to nevadí. hlavně, že vodka je přítel a vždycky pomůže:-) ale pořád jsem čekala, že se ještě nějak dořeší ta linie s mořskou pannou/ rusalkou. ()

MarkHoppus

Bohužel se mě nepovedlo vidět tenhle film celý, protože jsem usnul asi v polovině. Ne že by byl ten film tak špatný, ba právě naopak, je to teda hlavně o chlastání, ale přesně takhle si předtavuju ruskej život. ()

MeGab

Trapná komedie, snažící se navázat na poněkud lepší vzor Svéráz národního lovu. Viděl jsem oba filmy jen jednou, ale z toho druhého (ač jsem ho viděl před pár dny) si nepamatuju žádnou z absurdit tak živě jako krávu z dílu prvního. Zbytečně vyhozené peníze za DVD. Jsou však daleko horší filmy, proto jsem dal 2*. ()

darthvader77

"Nemáte zapnutý pásy. Zbláznil ses Karle, jseš tady novej. Kuzmiči zavedli novou uniformu. Jste opilí co tohle s vámi dělá? Nejdřív napravo pak nalevo víš Kuzmiči? Ne. Díky chlapče a uč se rusky, ještě se to hodí. Maty co se děje? Ti Rusáci jsou drzí, jezdí si tu opilí jako doma! V prvním díle převáželi krávu v bombardéru ve druhém díle zase vodku v ponorce. Skvělé pokračování, nejvíc se mi líbili scény plánování operace na záchranu vodky a jak generál mluvil o ruské vodce atd. Po skončení jsem dostal neodolatelnou chuť nějakou vypít. ()

Olafsson

Super díl, který si v ničem nezadá s jedničkou.. Vtipná zápletka, trochu zamotanější a divočejší než v prvním díle.. Potěšil a překvapil krátký vstup Villeho... ()

Jehan

Dobrá zábava a "otdych"pokračují. O zdánlivě absurdní, leč v rusko-finském kontextu standardní, situace není nouze. Ponorka jezdící na chlast, kořalka v obřích sklenicích od okurek vytahovaných z šerých koutů, funkcionář (naš čelověk) v sandálech, to je prostě realismus. Nemyslete si, holenkové, že je to nějaká umělecká licence nebo nadsázka. Už ten tatarský kníže v Andreji Rublevovi pronesl památnou větu:" Na Rusi je vše možné". A Rusko je všude tam, kde jsou Rusové.Oni si z toho to Rusko prostě udělají. Raivo bohužel jen epizodně. Nezapomenutelný generál a jeho meditace nad rolí vodky v ruské kultuře. Kuzmyč bohužel nedostal tolik prostoru jako v "jedničce". Nelituji tehdejší cesty do kina závějemi. Lituji, že už tu žádné nic nepromítá. ()

Simo16

Tento film bol načo natočený???Toto ale absolútne nemá nič spoločné s komédiou.Možno dvakrát som sa zasmial,ale aj to je veľa.1 hviezda na neskutočnú chuť na vodku a tá druhá za snahu ruských autorov. ()

Weissik

V porovnání s ostatní ruskou tvorbou, se kterou jsem měl dosud tu čest, je tohle daleko stravitelnější a dokonce to pobaví. ()

DooFooS

Svéráz národního lovu byl jak blesk z čistého nebe, kdežto na Svéráz národního rybolovu jsem již koukal s jistám očekáváním, které se mi naplnilo, ale přesto už to nebyl tak překvapivý humor. Ještě jen musím poznamenat, že koukat na tenhle film s českým dabingem, tak ho snad nedokoukám. Jak na český dabing nedám dopustit, tento film je v původním znění zárukou dvojnásobného smíchu. ()

swinevenca odpad!

Neviděl jsem lov, prostě jsem náhodně vybral mezi lovem a rybolovem nějakou ubohou komedii na usnutí a z tohodle se spát nedalo, žádnej vtip kromě toho, kolik snesou nebo nesnesou vodky. A to mě baví spousta ubohostí co tady má třeba 60%, ale těch skoro 80% pro tohle? To je těžkej špíl. ()