poster

Svéráz národního rybolovu

 • český

  Svérázný rybolov

 • Rusko

  Osobennosti nacionaľnoj rybalki

 • Rusko

  Osobennosti natsionalnoy rybalki

  (Rusko)
 • Rusko

  Особенности национальной рыбалки

  (Rusko)
 • anglický

  Peculiarities of the National Fishing

Komedie

Rusko, 1998, 98 min

 • DooFooS
  ****

  Svéráz národního lovu byl jak blesk z čistého nebe, kdežto na Svéráz národního rybolovu jsem již koukal s jistám očekáváním, které se mi naplnilo, ale přesto už to nebyl tak překvapivý humor. Ještě jen musím poznamenat, že koukat na tenhle film s českým dabingem, tak ho snad nedokoukám. Jak na český dabing nedám dopustit, tento film je v původním znění zárukou dvojnásobného smíchu.(2.7.2009)

 • otík
  ***

  Parta ortodoxních pijanů vodky se vydává na chatu Kuzmiče, ale nedopatřením se dostávají až do Finska, kde „zapomenou“ při svém dobrodružství 15 krabic vodky. Je jasné, že to tak nenechají a vodku budou chtít dostat zpět. Na svých cestách potkají různé a zajímavé osoby, prožijí mnohé zvláštní věci a hlavně vypijí hoooodně vodky. Celkem hodně zábavná ruská komedie, jejíž příběhy jsou sice nevěřitelné, ale zábavné. Hudba: Vladislav Pančenko(31.5.2010)

 • MeGab
  **

  Trapná komedie, snažící se navázat na poněkud lepší vzor Svéráz národního lovu. Viděl jsem oba filmy jen jednou, ale z toho druhého (ač jsem ho viděl před pár dny) si nepamatuju žádnou z absurdit tak živě jako krávu z dílu prvního. Zbytečně vyhozené peníze za DVD. Jsou však daleko horší filmy, proto jsem dal 2*.(22.9.2009)

 • Ollie235
  ****

  ,,Vodka. Vodka je unikátní vynález našeho lidu. To není destilát jako každý jiný. To je národnost." O čem ten film asi bude? No můžu vám napovědět, že o vodě ne. A vlastně ani ne moc o tom rybaření, alespoň ne o takovém jaké je známo ve střední Evropě. Rusové jsou poněkud jiný národ a to se úžasně odráží v jejich filmové tvorbě. A rozhodně to není špatně. Ruské komedie (jak nové tak i o pár let starší jako tato) mají specifické kouzlo i vlastní humor, který se těžko s něčím srovnává. A mě to baví. Sice je to místy poměrně absurdní, ale po celkem dlouhé době jsem se u filmu zasmál a nebýt několika hluchých míst a trochu slabšího scénáře, hodnotil bych plným počtem.(27.10.2012)

 • gabin(a)
  *****

  Kouzelný film! Viděla jsem nejprve tento díl a pak teprve Svéráz národního lovu. Rozdíl mezi nimi je o smíchu. U rybolovu jsem se nepřetržitě připitomnělě a zasněně usmívala a u lovu jsem se k tomu navíc ještě párkrát od plic zasmála. Miluju filmy o kámoších, kde neopruzují žádné do filmu uměle implantované "krasavice", často umělé i samy o sobě. Přes všechna dobrodružství, které tato partička lovců spíš opice než ryb prožije, dýchá z filmu klídeček, pohodička, takové to přesvědčení, že pro partu kámošů není nic nemožné, užijí si a ještě u toho stačí porozjímat. A vy strávíte náramně poetické odpoledne. Úplně jim závidíte, tím spíš, když jste baba a víte, že na akci tohoto typu, byť méně zběsilou, nemáte šanci se dostat:-)(4.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace