Pre istotu som necakal mnoho, ale je to velmi prijemne prekvapenie. Samozrejme velku rolu hra to, ze je to zalozene na historickych udalostiach, ale spracovanie je vynikajuce. Film ubieha rychlo, ma vtipne aj dojimave momenty a herci vyzeraju, ze by mohli byt ozajstni ludia a obcas tam prekukne aj vaznost celej situacie.(11.1.2015)

3,5/5(15.3.2015)

Tři hvězdy za zpracovane téma a za výkony herců, kteří ztvárnili hornickou komunitu. Avšak herci, kteří ztvarnovali gay komunitu ... Těm jsem nevěřila celý film ani slovo. Tak neosobní výkon jsem uz dlouho neviděla. Bohuzel.(8.5.2015)

Tento film mi hodne pripomenul Hřebejka. Je dosť podobný jeho štýlu. Príjemná pohodová komédia postavená na absurditách svojej doby.(22.6.2015)

85 %(25.6.2015)

Kdybych chtěl být za každou cenu trapně vtipný tak napíšu, že Pride je filmem, který Vás zahřeje na srdci, na duši a hlavně na těle. Odborně lze říci, že jde o antisegregační agitku, naroubovanou na skutečné události z poloviny devadesátých let ve velkém Albionu. Reciprocita obou sexuálně odlišných skupin přerůstá od prvotní nedůvěry až skoro ke vzájemné lásce, což ovšem k jasně rozdaným kartám od matky přírody zase budí velkou nedůvěru k filmu samotnému. Nicméně. I když realita tehdejších události se jistě od zfilmovaného bude diametrálně lišit, dílko samotné působí příjemně, zvlášť v dnešní době, kdy pojmy jako sounáležitost, podpora či empatie pomalu ale jistě vymírají.(18.8.2015)

Kdyby to bylo možný, dám tomu 100 hvězdiček. Parádní věc. Silné, lidské, zajímavé a krutě pravdivé..A především britské. I love it!(3.10.2015)

Naozaj dobre spracovaný príbeh za srdce chytajúce momenty a výborný herci. Film patrí naozaj k tým lepšim najmä podĹa môjho názoru vďaka naozaj brilantným hercom. Body naviac má aj preto že sa jedná o film ktorý je mienený na univerzálne a nie len gay publikum, a nevidel som ani v jednej snímke holý zadok ako je pre tento typ filmov zvykom. Naozaj odporúčam každému kto sa chce troška dovzdelať....(17.11.2015)

Vesele liceni zvlastniho spojenectvi, kteremu by slusela kratsi delka a hutnejsi stavba, pricemz mene barvotiskove liceni by asi jen obtizne umoznilo udrzet tak prijemnou a dlouhotrvajici hladinu humoru.(9.11.2016)

1 3 5 6 7 8 následující >>