Kdybych chtěl být za každou cenu trapně vtipný tak napíšu, že Pride je filmem, který Vás zahřeje na srdci, na duši a hlavně na těle. Odborně lze říci, že jde o antisegregační agitku, naroubovanou na skutečné události z poloviny devadesátých let ve velkém Albionu. Reciprocita obou sexuálně odlišných skupin přerůstá od prvotní nedůvěry až skoro ke vzájemné lásce, což ovšem k jasně rozdaným kartám od matky přírody zase budí velkou nedůvěru k filmu samotnému. Nicméně. I když realita tehdejších události se jistě od zfilmovaného bude diametrálně lišit, dílko samotné působí příjemně, zvlášť v dnešní době, kdy pojmy jako sounáležitost, podpora či empatie pomalu ale jistě vymírají.(18.8.2015)

Kdyby to bylo možný, dám tomu 100 hvězdiček. Parádní věc. Silné, lidské, zajímavé a krutě pravdivé..A především britské. I love it!(3.10.2015)

Naozaj dobre spracovaný príbeh za srdce chytajúce momenty a výborný herci. Film patrí naozaj k tým lepšim najmä podĹa môjho názoru vďaka naozaj brilantným hercom. Body naviac má aj preto že sa jedná o film ktorý je mienený na univerzálne a nie len gay publikum, a nevidel som ani v jednej snímke holý zadok ako je pre tento typ filmov zvykom. Naozaj odporúčam každému kto sa chce troška dovzdelať....(17.11.2015)

Netradičné spojenie dvoch svetov, v tradične kvalitnom britskom filme. Niečo mi tu však chýbalo k väčšej spokojnosti. Podobne ladený film Do naha! bol jednoznačne lepší.(16.2.2016)

Nečekané. Místo psychofilmu na téma: těžké začátky, se před vámi odvíjí milý a úsměvný příběh o lidskosti, pochopení a o tom, že si musíme pomáhat. Je to o boji s předsudky, ale nejen na stranách heterosexuálů, i když jsou lidé jinak orientovaní, než my, neznamená to, že jsou něco méně a mají úplně odlišný život. Naopak a pomoc spojuje :)(20.3.2016)

Vesele liceni zvlastniho spojenectvi, kteremu by slusela kratsi delka a hutnejsi stavba, pricemz mene barvotiskove liceni by asi jen obtizne umoznilo udrzet tak prijemnou a dlouhotrvajici hladinu humoru.(9.11.2016)

1 3 5 6 7 8 následující >>