Komentáře uživatelů k filmu (149)

 • Xmilden
  ****

  S tou veselohrou bych to malinko brzdil, téma je totiž zatraceně vážné. O Margaret Thatcherové toho moc z historie nevím, že se ovšem jednalo o politika naprosto neoblíbeného o tom nemůže být nejmenších pochyb. Nejvíce jsem spokojen s výběrem filmové hudby. Zpočátku jsem přemýšlel zda-li film spíše nevypnout, ale jsem rád, že jsem tak nakonec neučinil. 70%(24.12.2015)

 • Lukchasa
  ***

  3,5/5(15.3.2015)

 • bara1313
  ***

  Tři hvězdy za zpracovane téma a za výkony herců, kteří ztvárnili hornickou komunitu. Avšak herci, kteří ztvarnovali gay komunitu ... Těm jsem nevěřila celý film ani slovo. Tak neosobní výkon jsem uz dlouho neviděla. Bohuzel.(8.5.2015)

 • StarFsh
  *****

  Tento film mi hodne pripomenul Hřebejka. Je dosť podobný jeho štýlu. Príjemná pohodová komédia postavená na absurditách svojej doby.(22.6.2015)

 • jnavr
  *****

  85 %(25.6.2015)

 • lineker
  ****

  Kdybych chtěl být za každou cenu trapně vtipný tak napíšu, že Pride je filmem, který Vás zahřeje na srdci, na duši a hlavně na těle. Odborně lze říci, že jde o antisegregační agitku, naroubovanou na skutečné události z poloviny devadesátých let ve velkém Albionu. Reciprocita obou sexuálně odlišných skupin přerůstá od prvotní nedůvěry až skoro ke vzájemné lásce, což ovšem k jasně rozdaným kartám od matky přírody zase budí velkou nedůvěru k filmu samotnému. Nicméně. I když realita tehdejších události se jistě od zfilmovaného bude diametrálně lišit, dílko samotné působí příjemně, zvlášť v dnešní době, kdy pojmy jako sounáležitost, podpora či empatie pomalu ale jistě vymírají.(18.8.2015)

 • aznaho
  *****

  Kdyby to bylo možný, dám tomu 100 hvězdiček. Parádní věc. Silné, lidské, zajímavé a krutě pravdivé..A především britské. I love it!(3.10.2015)

 • boris92
  *****

  Naozaj dobre spracovaný príbeh za srdce chytajúce momenty a výborný herci. Film patrí naozaj k tým lepšim najmä podĹa môjho názoru vďaka naozaj brilantným hercom. Body naviac má aj preto že sa jedná o film ktorý je mienený na univerzálne a nie len gay publikum, a nevidel som ani v jednej snímke holý zadok ako je pre tento typ filmov zvykom. Naozaj odporúčam každému kto sa chce troška dovzdelať....(17.11.2015)

 • yvides
  ****

  Vesele liceni zvlastniho spojenectvi, kteremu by slusela kratsi delka a hutnejsi stavba, pricemz mene barvotiskove liceni by asi jen obtizne umoznilo udrzet tak prijemnou a dlouhotrvajici hladinu humoru.(9.11.2016)

1 3 5 6 7 8 následující >>
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace