poster

Strangerland

 • Irsko

  Strangerland

Drama / Thriller

Austrálie / Irsko, 2015, 112 min

Režie:

Kim Farrant

Kamera:

P.J. Dillon

Střih:

Veronika Jenet
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gegina31
  odpad!

  Tak to byla hodně velká sračkojízda. Už je to dlouho, co mě nějaký film takhle vytočil. Bylo to naprosto o ničem. Natahovali to jak jen mohli. Děj by se dal shrnout tak do 30 minut. Výborný námět, se kterým by se dalo nádherně vyhrát a někdo ho takhle totálně zkazil. Věčně tam ukazovali tu odpornou vysušenou australskou krajinu, kterou jsme se měli přepokládám kochat. Celý film jsem byla rozhodnutá dát 3 hvězdičky, ale konec nekonec mě nasral tak, že jsem nemohla jinak, než dát odpad. Opravdu ubohé.(21.7.2015)

 • MartinezZ
  *

  Příběh o ztracené kurvičce jedné pošahané australské rodiny, jež zbytečně svou existencí narušuje poklid okolí. Nezajímavá ultranuda s psychomagory, která mohla být při troše štěstí a umu scénáristova i jakýms takýms filmem. A tak zůstala jen ta vyprahlá Austrálie , přičemž kvůli ní samotné ale nemá naprosto smysl s tím ztrácet čas ani místo na disku.(5.8.2015)

 • castor
  ***

  Nezávislá vlaštovka, u které má divák občas pocit, že na střihače už jaksi nezbyl honorář. Stříhat se totiž mělo. Beru, že pár scén na první pohled vypadá, že jsou nedůležité, nicméně své místo v ději mají. Jsou ale i takové (a není jich málo), které jsou silně navíc. Ponurá atmosféra, spousta leteckých záběrů, vyprahlá krajina, vyprahlé manželství. Pouštní bouře přinese v malém australském městě pro řadu lidí hodiny práce navíc, pro rodiče dvou dospívajících dětí pak dny zoufalství a beznaděje. Otázky, které jsem potřeboval zodpovědět, jsem získal, něco (cokoliv) navíc však nikoliv!!(24.7.2015)

 • Aljak
  ***

  Vzhľadom na podpriemerné hodnotenia som nič extra nečakal, ale podľa mňa to nebolo až také hrozné. Zápletka vcelku zaujímavá, len škoda že po dejovej stránke to bolo také nezáživné a mám pocit, že tomuto príbehu by naozaj veľmi pomohla retrospektíva, ktorá by nám objasnila Cathine psychologické rozpoloženie a jej skratové správanie. Bez toho to bolo také neúplné, hoci sa o tom dozvedáme medzi rečou počas niektorých dialógov. Ale inak sa to celkom dalo, páčila sa mi na tom tá melancholická atmosféra plná zúfalstva. Len škoda, že koniec vyznel dosť neurčito...(29.7.2016)

 • Pajkenzi
  *

  Jednu hvězdu za to že jsem od tohohle filmu čekala hodně, a dostala jsem 2hodiny promarněného času strávený nad tím co bude dál, a dostalo se mi úplné nic, nic co by mě nějak nadchlo a co by mi dalo šanci aspoň na průměrné hodnocení... Ještě v půlce to drželo svůj průměr pak to spadlo na bod mrazu... Hodně velké zklamání.(27.3.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace