Reklama

Reklama

Man at Arms

(seriál)
všechny plakáty
Akční / Dobrodružný / Fantasy / Reality-TV / Válečný
USA, 2013

Recenze (3)

Luicy 

všechny recenze uživatele

Na pořad jsem narazila víceméně náhodou (asi 5-6 let zpátky na Youtube). Ve zkratce se jedná o seriál, ve kterém má zbrojířský kovář spolu se svým týmem za úkol ukovat zbraň z nějakého filmu, seriálu, anime či her, přičemž na konci je krátká ukázka užití zbraně v akci. Ne že bych na to koukala nějak často, ale musím říct, že je radost na to pohledět. Práce je to opravdu precizní a skvostná. Být chlap, tak je tohle práce mých snů... ()

ouki81 

všechny recenze uživatele

našel jsem tenhle pořad když jsem na YT hledal videa na výrobu Hidden blade(ano já vím,jsem divný) a vcelku se mi zalíbil.I když by mu možná prospělo víc kovat a méně používat plasmovou či jinou řezačku. ()

Reklama

Kothy 

všechny recenze uživatele

Parádní seriál o chlapíkovi, který dělá už 30 let zbrojířského kováře. Vytvořil zbraně už pro minimálně 200 filmů a dělá to dál. Opravdu si na své práci dá záležet. Všechno dělá poctivě ručně za pomoci starých i nových metod a vybavení. V tomto pořadu dostane vždy za úkol vytvořit zbraň z nějakého filmu, hry nebo seriálu. A že mu to jde. Je to vážně borec. :) Ale není na to sám. Má s sebou tým dalších výtvarníků a umělců, kteří vytváří detailní ozdoby na zbraně. ()

Reklama

Reklama