Učitelé na zakázku 2

Les Profs 2

Komedie

Francie, 2015, 92 min

• iXtr3m3

Oproti jednotke je toto doslova žumpa. Škoda zabitého potenciálu. Už od prvej minúty to bolo fakt že totálne na hlavu.(29.10.2017)

• EvilPhoEniX

O dvě třídy horší než první díl. Film se bohužel zaměřuje více na studenty než učitele a to je kámen úrazu. Jediný, který mě pořád bavil byl učitel filosofie, protože ten ať vyslovil cokoliv, vždycky to byla trefa do černého, ovšem sledovat film kvůli jedné postavě, která ani nemá tolik prostoru je ztráta času. Chvála ještě za učitelku Francouzštiny, která je více sexy než předtím a tělocvikář taktéž pobavil. Boulard a učitelka Angličtiny mi přišli už vyčpělí. 40%(26.9.2018)

"Nemám o Vivienne již několik dní špatné zprávy. Je to normální?" Komando nejhorších francouzských učitelů má donutit učit se královninu vnučku? Je tohle normální? Není a já jsem si myslel, že tomu se nelze smát. Jenže vtip se sešel s vtipem, sexy soudružka učitelka Amina nádherně vyučovala z žebříku, Napolochon jedinečně nestrávil britský pohled na Napoleona a já jsem s překvapením zjistil, že se bavím. A jelikož se tady vesměs hvězdami šetřilo kvůli absenci Claviera, tak já zase budu trochu hýřit, protože náhradní profesor Cutiro rozhodně nebyl horší.(12.8.2017)

Dvojka o poznání horší. Mraky trapných scén, které se snaží působit vtipně, avšak jim to nevychází. Občas to šlo, ale víceméně to ve většině času mizerně skřípalo.(28.1.2018)

• LiVentura

Je to tak blbé, jako současný francouzský film.!(14.5.2018)

• heyda

Několikrát jsem se zasmál, ale jako celek blbost. Zbytečně přehrávané scény, přehnaná mimika i gestikulace. Zkusím se podívat ještě na 1. díl, měl by být snad lepší. 40%(11.4.2017)

• Rodriguez

Natěšen po prvním díle jsem zasedl a pustil volné pokračování. Zde tvůrci přestřelili a usnuli na vavřínech a já po půlce filmu taky! 15%(13.4.2017)

• Johnny.ARN

Taký jednoduchý humor, ktorý fungoval aj v jednotke. Okorenené britskou striktnosťou, kráľovnou samozrejme a kulisami Londýna. Príjemné, milé, ľahké. 2 z 5(7.9.2017)

• ZHODNOTITEL

Bohužel bez Claviera to už nefunguje a spíš se to přehouplo do parodie na Harryho Pottera a místy trochu opakování už prvního dílu, který je zkrátka mnohem lepší.(26.6.2017)

• joshula

Vždyť chybí jen Ch. Clavier z původního obsazení. Ale zřejmě věděl proč...(26.9.2019)

• Psycho.R

Jedna velká parodie na Harryho Pottera. O hodně horší, než první díl, Clavierovu postavu hraje jiný herec, ale a to mě nejvíc štve, je tam spousta gagů, u kterých jsem se prostě smál. Smál jsem se, protože jsem je vůbec nečekal. V porovnání s jedničkou je to horší, pořád, ale bezva zábava.(26.6.2017)

Jako chápu, že je to hrozná kravina, ale když se nad to člověk povznese, tak tomu přece nemůže dát odpad.(10.4.2017)

Za prvé jsem tam očekávala, že se tam objeví Christian Clavier a ono nic. Za druhé to ztratilo trochu té šťávy z prvního filmu. Je to slabší, i když o vtipné scénky není nouze. Možná je dobře, že další pokračování už není.(30.5.2017)

Další odpadní film? Ne, to je jen další blbá komedie, kterou nedokáží někteří hnidopichové zpracovat. Rozhodně je to slabší než jednička a rozhodně v tom nehraje Clavier, což je velká škoda. ČSFD tu má krpu v obsazení jako prase.(11.4.2017)

• biasim1

Na první díl se ještě dalo dívat. Byla to taková ta oddychová "komedie". Bohužel, druhý díl jsem psychicky nezvládl. Viděl jsem asi půlku a ne, dál jsem se dívat nemohl. Hodně stupidní film který dělá ostudu francouzským komediím.(12.5.2018)

• Mark1983

Dvojka mi trochu připomínala ty americké nejabsurdnější parodie s odpadovým hodnocením. Tak proč tedy dávám tu jednu hvězdičku? Protože asi dvě, možná o málo více momentu mě přiměly se pousmát. Slabota na francouzkou kinematografii.(21.4.2017)

• farinelli77

Bez Ch. Claviera je to ztráta času. Zajímalo by mě, které hovězí z Primy ho přesto nechalo napsat do všech tištěných i webových TV programů! Zřejmě taktický tah. Kdybych ho v programu neviděl, ani okem bych o dvojku nezavadil. Aspoň že ty blbé reklamy jsem mohl přetáčet!(16.4.2017)