Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nejhorší učitelé Francie přijeli do Anglie na ultratajnou misi. Spolu s králem hlupáků Boulardem budou uplatňovat své slavné metody, potřebné k budoucnosti národa. (TV Prima)

Videa (1)

Trailer

Recenze (18)

MMR 

všechny recenze uživatele

Dvojka o poznání horší. Mraky trapných scén, které se snaží působit vtipně, avšak jim to nevychází. Občas to šlo, ale víceméně to ve většině času mizerně skřípalo. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Nemám o Vivienne již několik dní špatné zprávy. Je to normální?" Komando nejhorších francouzských učitelů má donutit učit se královninu vnučku? Je tohle normální? Není a já jsem si myslel, že tomu se nelze smát. Jenže vtip se sešel s vtipem, sexy soudružka učitelka Amina nádherně vyučovala z žebříku, Napolochon jedinečně nestrávil britský pohled na Napoleona a já jsem s překvapením zjistil, že se bavím. A jelikož se tady vesměs hvězdami šetřilo kvůli absenci Claviera, tak já zase budu trochu hýřit, protože náhradní profesor Cutiro rozhodně nebyl horší. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

O dvě třídy horší než první díl. Film se bohužel zaměřuje více na studenty než učitele a to je kámen úrazu. Jediný, který mě pořád bavil byl učitel filosofie, protože ten ať vyslovil cokoliv, vždycky to byla trefa do černého, ovšem sledovat film kvůli jedné postavě, která ani nemá tolik prostoru je ztráta času. Chvála ještě za učitelku Francouzštiny, která je více sexy než předtím a tělocvikář taktéž pobavil. Boulard a učitelka Angličtiny mi přišli už vyčpělí. 40% ()

curil 

všechny recenze uživatele

Jak mám rád francouzské komedie, tak tentokrát mě vůbec nezaujala a nepobavila. Obvykle zábavné téma, ze kterého často těží filmaři, tj. rozdíly mezi francouzskými a anglickými zvyky a chováním, nezabralo. Učitelský sbor podivínů, interiéry školy ve starém zámku vč. jídelny, to vše vzdáleně připomíná Harry Pottera v jakési nadsázce, i když dějově filmy nic nespojuje. Výprava a poznávání Londýna trochu děj osvěží, pochodování přes přechod ve stylu Beatles v upomínku na Abbey Road. ()

Galerie (18)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama