Učitelé na zakázku 2

• Francie

Les Profs 2

Komedie

Francie, 2015, 92 min

Dvojka o poznání horší. Mraky trapných scén, které se snaží působit vtipně, avšak jim to nevychází. Občas to šlo, ale víceméně to ve většině času mizerně skřípalo.(28.1.2018)

• heyda

Několikrát jsem se zasmál, ale jako celek blbost. Zbytečně přehrávané scény, přehnaná mimika i gestikulace. Zkusím se podívat ještě na 1. díl, měl by být snad lepší. 40%(11.4.2017)

"Nemám o Vivienne již několik dní špatné zprávy. Je to normální?" Komando nejhorších francouzských učitelů má donutit učit se královninu vnučku? Je tohle normální? Není a já jsem si myslel, že tomu se nelze smát. Jenže vtip se sešel s vtipem, sexy soudružka učitelka Amina nádherně vyučovala z žebříku, Napolochon jedinečně nestrávil britský pohled na Napoleona a já jsem s překvapením zjistil, že se bavím. A jelikož se tady vesměs hvězdami šetřilo kvůli absenci Claviera, tak já zase budu trochu hýřit, protože náhradní profesor Cutiro rozhodně nebyl horší.(12.8.2017)

• EvilPhoEniX

O dvě třídy horší než první díl. Film se bohužel zaměřuje více na studenty než učitele a to je kámen úrazu. Jediný, který mě pořád bavil byl učitel filosofie, protože ten ať vyslovil cokoliv, vždycky to byla trefa do černého, ovšem sledovat film kvůli jedné postavě, která ani nemá tolik prostoru je ztráta času. Chvála ještě za učitelku Francouzštiny, která je více sexy než předtím a tělocvikář taktéž pobavil. Boulard a učitelka Angličtiny mi přišli už vyčpělí. 40%(26.9.2018)

• LiVentura

Je to tak blbé, jako současný francouzský film.!(14.5.2018)