Willy Kufalt

Já vám to na chvilku zastavím asi půlhodinu před koncem kvůli pauze na WC a jdouc tam a zpátky po bytě začnu spontánně napodobovat vtipnou kulhavou chůzi Ahmeda Zakiho (a zároveň se nad tím velice bavím :D). Může být vůbec ještě viditelnější úspěšný zásah ze sledování komedie? Předem jsem se trochu obával, nakolik (ne)půjde dle názvu o film plný karate, ale naprostý klídek... ono je to komedie o docela obyčejném chlápkovi z mycího servisu aut, s přesahem do vtipné parodie v akčních a muzikálových scénách. Místy jsem se dost nasmál a pokud jindy zrovna ne, minimálně se mi Mr. Karate sledoval fajn s pozitivní náladou a neutíchajícím úsměvem. Už podruhé jsem byl po čase mile překvapený, jak dokáže Ahmed Zaki s přehledem táhnout i komediální žánr, až mám pocit, žeby se se svým opět osobitě vypilovaným hereckým projevem a navrch stylovými tahy a jinými vtípky neztratil, kdyby se vydal primárně komickou dráhou (nakolik však jedním dechem musím dodat, že ani druhá z mnou viděných komedií se Zakim úplně nedosahuje mých zážitků s tímto hercem v dramatech a krimi). [80%] ()