Reklama

Reklama

Strážci Galaxie Vol. 2

  • USA Guardians of the Galaxy Vol. 2 (více)
Trailer 8

Obsahy(1)

V rytmu zbrusu nových Nejlepších hitů #2 pokračují ve filmu od studia Marvel Strážci Galaxie Vol. 2 dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. Strážci se musí naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla. Staří nepřátelé se stávají spojenci a na pomoc našim super-hrdinům přicházejí i další oblíbené postavy z rozpínajícího se filmového vesmíru studia Marvel. (Falcon)

(více)

Diskuze

DJ_bart

DJ_bart (hodnocení, recenze)

Tak pro Guardiany je jen jedna nominace na Oskara, a to vizuální efekty. Fakt mě sere, že ani na tu nominaci za masky se nedostalo :/

na příspěvěk reagoval Nevka

Uživatel Circumscriptor smazal svůj příspěvek.

Uživatel Circumscriptor smazal svůj příspěvek.

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Ne, koukal jsem znovu, protože ho sestra neviděla a mě zajímalo, jestli to bude opravdu horší, jak očekávám. Proto jsem se podíval s ní :)

 (hodnocení, recenze)

Ratemus

:-D Včera jsem viděl film ''Srdce je zrádná děvka'' a taky bych to už nemusel vidět podruhé. Nemám rád, když se ubližuje dětem a jsou na nich páchané nějaké zločiny. To víš, rozebíraly jsme filmy, na které bychom se nepodívaly podruhé a dostali se až k těmto filmům....pravda, je to mega skok, ale bylo to k tématu :)

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

To nepřijdeš ale Salo je klasika, zkus to....od strážců k Salu ... parádní

 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak Salo mi tady na ČSFD v traileru absolutně nic neukázal. Nevím, jestli chci vidět podobný hnus jako byl Srbsky film. A na stonožku asi kašlu, když ji neuvidím, myslím si, že o nic nepřijdu.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Tak vše jsou to píčoviny, Salo je masakr a řekl bych na stejné neli větší úrovni. Stonožka je jen hnus ...hlavně dvojka, trojka je už ó ničem

 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Konkuruje?? Takže je to až za Salem?? Neviděl jsem ani jeden a žeprej ta Stonožka je pičovina, nevím no.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

No hodně to konkuruje Salu ale i tak je to celkem drsné...a samozřejmě Human Centipede

 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Děkuji, jsem rád, že na téma ''filmy na druhé zhlédnutí'' se shodujeme. Brutálnější film jsem teda ještě neviděl.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Souhlasím se vším i názvy filmů co jsi vyjmenoval... srbský film je masakr...

 (hodnocení, recenze)

Nevka

Je u tebe pravidlem se koukat na nové filmy dvakrát?? Pokud ano, proč? Tak asi proto, že tě zaujal a líbil se ti ne? :P

na příspěvěk reagoval Nevka

 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Mělo by to tak být....když vidíš film po druhé a už tě nebaví, tak vážně musí být něco špatně (samozřejmě, že se to netýká všech filmů a také si dovoluji říct, že jde trochu i o žánr). Film nemusí být špatný (jak tvrdíš), jen už to není ono, než když si film po první viděl. Něco tam nehraje a nebo si byl tak unešený, že prostě chyby nebo pasáže filmu si neřešil a na podruhé už je řešíš a nebaví tě tak jako předtím. Tak třeba co bych nechtěl vidět napodruhé je Srbsky film, Americký zločin a já nevím co ještě. Vem si, Predátor, Terminátor, Bohové musejí být šílení, Copak je to za vojáka, Dvojitý zásah, Slzy slunce, Bratři (2009), Armagedon, Con Air - tyhle filmy můžu sledovat dokola a neomrzí mně (už to mám odzkoušené). První díl Strážců jsem viděl dvakrát a při druhém zhlédnutí, to nebylo tak suprové jako při prvním....ale i přesto všechno se film líbil i napodruhé. Jednička je prostě skvělá :)

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

o tom mluvím...prostě film který mě nebaví na druhé shlédnutí je pro mě prostě špatný....jasně pak jsou filmy které jsou velmi dobré ale napodruhé je vidět nechc protože tam jsou věci co mi nedělají dobře nebo jsou tak depresivní že prostě nechci ale jsou to velmi kvalitní filmy (Ve jménu otce, Pianista, Schindlerův seznam, Chlapec v pruhovaném pyžamu) 

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Já například čekal, že se mi to na podruhé nebude líbit. Opak však byl pravdou. U Spidermana naopak asi půjdu o hvězdu dolů :)

Uživatel smazal svůj příspěvek.

 (hodnocení, recenze)

Ratemus

U některých filmů je právě problém, když se na ně podíváš po druhé (a to nemyslím jen v krátkém časovém intervalu) a obávám se, že kdybych viděl ještě jednou Vol. 2, už mě to taky ''ASI'' nebude bavit, jako když jsem to viděl po první, ale možná se pletu, jen si to myslím. Na druhé shlédnutí daného filmu se divák hodně zaměřuje na nedostatky, na efektivitu scén a vlastně tak celkově jinak, než když film viděl po první. Zkrátka tam vidí více ''jakoby'' chyb a člověka některé pasáže začnou nudit. Něco na tom vážně bude. Kdybych viděl Logana ještě jednou, tak vím, že mě už bavit nebude, protože i při prvním shlédnutím, mne film moc nebavil, čekal jsem víc, 3*. WW taky nic moc teda. Tyhle filmy, které si zmínil, nepotřebuji vidět dvakrát.

na příspěvěk reagoval Nevka, Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

pokračování, některé věci se mi na tom líbí celkem hodně ale celkově napodruhé mě to šíleně nebavilo a musel jsem jít dolů s hodnocením. Pokud mě film nebaví na podruhé, je něco špatně, což je třeba příklad i Logana nebo Wonder Woman nebo třeba právě GoG2

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

On je to vážně on. Sice ho v Baby verzi "nechodí" v obleku, ale jinak ho "mluví" :)

Související novinky

Rychle a zběsile v kinech uspělo

Rychle a zběsile v kinech uspělo

21.05.2023

Ještě pár let nazpátek by podobný titulek byl brán jako naprostá samozřejmost. Jenže po covidových letech a klesajících kvalitách posledních snímků v sérii Rychle a zběsile se přece jen mnozí… (více)

Ani Strážci galaxie nepřekonali Super Maria

Ani Strážci galaxie nepřekonali Super Maria

07.05.2023

Čtvrtá, ani začátek páté fáze marvelovského univerza mírně řečeno nenadchla, od vyvrcholení trilogie Strážců Galaxie, které na plátna dorazilo ve čtvrtek, se nicméně očekávaly velké věci. A film,… (více)

Sylvester Stallone míří do televize

Sylvester Stallone míří do televize

07.12.2021

Herec Sylvester Stallone, jehož Rocky v roce 1976 vyhrál Oscara, a který má za sebou role v komiksových blockbusterech Strážci Galaxie Vol. 2 a Sebevražedný oddíl a čerstvě dotočil i čtvrté… (více)

Will Poulter ztvární Adama Warlocka

Will Poulter ztvární Adama Warlocka

12.10.2021

Server Deadline napsal a režisér James Gunn potvrdil zprávu o tom, že ve třetích Strážcích Galaxie oficiálně spatříme slavného marvelovskou superhrdinu Adama Warlocka. Co víc, už dokonce i víme, kdo… (více)

Reklama

Reklama