Vice Squad

Akční / Thriller

USA, 1982, 97 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $13,253,583Tržby Celosvetovo $-(28.4.2010)

Vice Squad, povedená, drsná a hlavně u nás nepříliš známá (což je dle mě škoda) 80's kriminálka. ~Díky Enthu za titulky!~(17.11.2017)

Skvela osmdesatkova primocara krimi, s mirne beckovym nadechem a s krasnou Season v hlavni roli. Nocni mesto, neony, poldove, prostitutky, pasaci, spina...a vrah. Pokud nemate radi osmdesatkovy vizual, uberte si hvezdu. A pokud nemate radi beckove krimosky, uberte dalsi. Me to bavilo. 5-(6.9.2016)

Hodně drsná kriminálka, ve které se policie snaží dopadnout sadistického násilníka a vraha dívek. Celý film vlastně popisuje dosti věrohodně a naturalisticky hon na tohoto prasáka. Film obsahuje skutečně divokou a velice realisticky vypadající porci násilí. Emoce hercům skutečně věříte. Celé je to takové špinavé, pesimistické, oplzlé ... Dost působivý film, nic pro slabé povahy ...(13.12.2012)

• - Apartmán patriaci Ramrodovi (Wings Hauser) a policajná stanica boli jediné kulisy vytvorené pre účely filmovania. (beso74)

• - Film bol natočený na motívy skutočných prípadov z Hollywoodu. (beso74)

• - Gary Swanson absolvoval 10 týždňovú prípravu na úlohu dôstojníka Toma Walsha štúdiom skutočných dôstojníkov Vice Squad. (beso74)