poster

Kukuřičné děti 6: Návrat Izáka

 • USA

  Children of the Corn 666: Isaac's Return

Horor

USA, 1999, 82 min

Režie:

Kari Skogland

Předloha:

Stephen King (povídka)

Scénář:

Tim Sulka, John Franklin

Hudba:

Terry Huud

Producenti:

Bill Berry, Jeff Geoffray

Střih:

Troy Takaki

Scénografie:

Stuart Blatt

Kostýmy:

Niklas J. Palm
(další profese)
 • ScreamJay
  odpad!

  Já, opravdu a přísahám na holej pupek, snažil jsem se najít pozitiva na tomto Xtém pokračování Kingovy předlohy k prvnímu dílu, žel dařilo se mi stejně jako houbaři v lednu. jasně, pár záběrů stojí za kladné zhodnocení, ale jinak film nenabízí vůbec ale opravdu důrazně opakuji vůbec nic zvláštního. Jednak zprvu nepochopíte oč jde, pokud neshlédnete nějakou z předešlých částí série a jednak i když by ste ji shlédli, pořád budete hledat alespoň špetku příběhovosti, špetku něčeho co vás chytí a nepustí. Zase se tu někdo čachral v teenage vyvražďovačkách a snažil se to zamaskovat podivným vyprávěním okolo, no a zase neúspěšně. Je to prostě vidět. Nedá se jinak než odeslat tento "horor" do hlubin zapomnění. Amen(17.5.2004)

 • SOLOM.
  **

  Když jsem film poprvé shlédl byl jsem rozhodnutý dát co nejmenší hodnocení, protože až na pár scén a momentů se mi šestka zase až tak moc nelíbila. Jenže to jsem ještě netušil co přijde v sedmičce a tak jsem rázem přehodnotil svůj původní úmysl a pustil si snímek znovu. Během toho jsem si uvědomil kam až tahle série dokázala spadnout a po slabé dvojce, směšné trojce a nepochopitelné pětce jsem byl vlastně rád, že jsem mohl znovu vidět Isaaca a i když už to nebylo ono dám přece jenom 50%, protože tohle byl pánové i dámy poslední záchvěv Kukuřičných dětí a to co následovalo potom byla přímo katastrofa.(15.2.2010)

 • petero
  odpad!

  A toto bolo čo? Totálny chaos záberov, všetky postavy sa zjavujú znenazdajky ako duchovia, keď sa niečo začne diať zrazu je z toho sen, takže sa vlastne nič nedeje, kukurica je opäť nečinná, nič, nuda. Napriek krátkej dĺžke nedopozerateľné, mal som už hodinu za sebou keď ma z toho utrpenia vyslobodil sladký spánok, keď som sa zobudil ani počítač to nezvládol prehrať do konca, vyhodil error... dobre a teraz k návratu Isaaca (i jeho predstaviteľa) z jednotky - Mr. Bean v horore. Deťom kultu začne šéfovať 35 ročný kripel, vyzerajúci na 50!!! Totálne porušenie pravidiel. Totálny odpad!!! Choďte do p...!(24.10.2008)

 • Tsunami_X
  odpad!

  Myslíte, že mohou mít děti kukuřičných dětí nějaké děti, aneb vítejte do oceánu nudy a nechtěné trapnosti. Nejsem žádným příznivcem této série a abych se přiznal, je toto vlastně první díl, který jsem viděl. Každopádně člověk od samostatného filmu čeká, alespoň nějaké to naznačení souvislostí či vztahů, jelikož může dojít k situaci, že absolutně netušíte na čem jste a o co jde. Zde si lze pomoct jedině internetem, prostudovat si ploty minulých dílů a směle si pustit tuhle bejkovinu. Jenže tohleto bohužel žádná bejkovina není. Hlavní protagonistka přijíždí do liduprázdného města, trpí halucinacemi, vizemi a zřejmě i demencí, což se dá vyčíst z jejího klasického „teens-kill horror“ chování. Ten zlomyslný Izák, který se po mnoha letech probírá z komatu je vlastně dosti legrační pouťový lilipután, který vystraší tak maximálně onu zmíněnou kukuřici. Na druhou stranu je prakticky jediný (nechci prozrazovat vskutku geniální pointu), kdo se dokáže chopit čehokoliv a uskutečnit akci. Bohužel té je tu vskutku malinké množství a tudíž se naprostou většinu času nudíte, jelikož ke zlomyslnému pochechtávání tomu přece jenom něco chybí. Ale Izák je rozkošný....ťuťu ňu’nu(17.5.2004)

 • Hunter2222
  *

  Film je časťou série: Children of the Corn (1984) [60%], Children of the Corn II: The Final Sacrifice (1993) [60%], Children of the Corn III: Urban Harvest (1995) [60%], Children of the Corn: The Gathering (1996) [70%], Children of the Corn V: Fields of Terror (1998) [40%], Children of the Corn 666: Isaac's Return (1999) [30%], Children of the Corn: Revelation (2001) [50%], Children of the Corn (2009) [50%], Children of the Corn: Genesis (2011).(14.6.2011)

 • - John Franklin (Isaac) je jediným hercom, ktorý si zahral vo viac ako jednej časti série. Prvá časť bola dokonca jeho filmovým debutom. (beso74)