Kukuřičné děti 6: Návrat Izáka

Stuart Blatt

Kostýmy:

Niklas J. Palm
  • SOLOM.

Když jsem film poprvé shlédl byl jsem rozhodnutý dát co nejmenší hodnocení, protože až na pár scén a momentů se mi šestka zase až tak moc nelíbila. Jenže to jsem ještě netušil co přijde v sedmičce a tak jsem rázem přehodnotil svůj původní úmysl a pustil si snímek znovu. Během toho jsem si uvědomil kam až tahle série dokázala spadnout a po slabé dvojce, směšné trojce a nepochopitelné pětce jsem byl vlastně rád, že jsem mohl znovu vidět Isaaca a i když už to nebylo ono dám přece jenom 50%, protože tohle byl pánové i dámy poslední záchvěv Kukuřičných dětí a to co následovalo potom byla přímo katastrofa.(15.2.2010)

• obitus

Issac se vratil. A nejen on, ale i jeho predstavitel, liliputansky kriplik John Franclin. Ten si pravdepodobne zacal styskat po sve nejznamejsi roli a tak dokonce sepsal i scenar. Nějakým zpusobem se mu ho podarilo udat hlavounum u Dimension, kameraman vyfasoval sadu zlutych filtru a mohlo se zacit tocit. Proběh je opet znacne dementni, ale nastesti je to místy celkem i svanda. Franclin se pitvori sec mu sily staci, obcas někdo umre (bohuzel samotne deti jsou opet trestuhodne neaktivni a prakticky nevrazdi) a pomerne velkou roli ma i fajn chlapik Stacy Keach. Navic, a to je zasadni změna, poprve dojde i na trochu vetsi naznaky sexu. Taky uz bylo na case. Pokud vam neprijde zabavnej malej chlapek v crenem, který se snazi vypadat tvrde a nebezpecne odectete z hodnoceni dva bodiky.(4.5.2005)

• Wacoslav1

Kukuřičné děti 6 návrat odpadu. Nestává se mi tak často, abych se ztotožnil s žebříčkem zdejších nejhorších filmů, ale tady nemám co bych dodal úpadek téhle série lze pozorovat prakticky od jejího začátku, ale tenhle díl tomu nasadil korunu. Vlastně ani nevím koho může bavit tohle vůbec točit a hlavně pro koho.0%(24.4.2016)

• petero

A toto bolo čo? Totálny chaos záberov, všetky postavy sa zjavujú znenazdajky ako duchovia, keď sa niečo začne diať zrazu je z toho sen, takže sa vlastne nič nedeje, kukurica je opäť nečinná, nič, nuda. Napriek krátkej dĺžke nedopozerateľné, mal som už hodinu za sebou keď ma z toho utrpenia vyslobodil sladký spánok, keď som sa zobudil ani počítač to nezvládol prehrať do konca, vyhodil error... dobre a teraz k návratu Isaaca (i jeho predstaviteľa) z jednotky - Mr. Bean v horore. Deťom kultu začne šéfovať 35 ročný kripel, vyzerajúci na 50!!! Totálne porušenie pravidiel. Totálny odpad!!! Choďte do p...!(24.10.2008)

• JohnnyD

Jeden z tých horších (hrozných!) dielov Kukuričných detí. Minimálny bodycount, nezmyselný dej, strašný scenár a kompletné klišé direct-to-video hororov (filtre, rodinné spriahnutie úhlavného zla a hlavnej hrdinky, snové vízie...) sa nedajú zakryť návratom komického Izáka (úžasne nemotorný John Franklin), sexy hlavnou hrdinkou (a jej jemne gotickou kamarátkou) a jednou dvoma fajnovými vraždami (prepolená hlava). Stále je to rutinná nuda.(19.4.2009)

• - John Franklin (Isaac) je jediným hercom, ktorý si zahral vo viac ako jednej časti série. Prvá časť bola dokonca jeho filmovým debutom. (beso74)