poster

Kukuřičné děti 6: Návrat Izáka

 • USA

  Children of the Corn 666: Isaac's Return

Horor

USA, 1999, 82 min

Režie:

Kari Skogland

Předloha:

Stephen King (povídka)

Scénář:

Tim Sulka, John Franklin

Hudba:

Terry Huud

Producenti:

Bill Berry, Jeff Geoffray

Střih:

Troy Takaki

Scénografie:

Stuart Blatt

Kostýmy:

Niklas J. Palm
(další profese)
 • JohnnyD
  odpad!

  Jeden z tých horších (hrozných!) dielov Kukuričných detí. Minimálny bodycount, nezmyselný dej, strašný scenár a kompletné klišé direct-to-video hororov (filtre, rodinné spriahnutie úhlavného zla a hlavnej hrdinky, snové vízie...) sa nedajú zakryť návratom komického Izáka (úžasne nemotorný John Franklin), sexy hlavnou hrdinkou (a jej jemne gotickou kamarátkou) a jednou dvoma fajnovými vraždami (prepolená hlava). Stále je to rutinná nuda.(19.4.2009)

 • obitus
  **

  Issac se vratil. A nejen on, ale i jeho predstavitel, liliputansky kriplik John Franclin. Ten si pravdepodobne zacal styskat po sve nejznamejsi roli a tak dokonce sepsal i scenar. Nějakým zpusobem se mu ho podarilo udat hlavounum u Dimension, kameraman vyfasoval sadu zlutych filtru a mohlo se zacit tocit. Proběh je opet znacne dementni, ale nastesti je to místy celkem i svanda. Franclin se pitvori sec mu sily staci, obcas někdo umre (bohuzel samotne deti jsou opet trestuhodne neaktivni a prakticky nevrazdi) a pomerne velkou roli ma i fajn chlapik Stacy Keach. Navic, a to je zasadni změna, poprve dojde i na trochu vetsi naznaky sexu. Taky uz bylo na case. Pokud vam neprijde zabavnej malej chlapek v crenem, který se snazi vypadat tvrde a nebezpecne odectete z hodnoceni dva bodiky.(4.5.2005)

 • Wacoslav1
  odpad!

  Kukuřičné děti 6 návrat odpadu. Nestává se mi tak často, abych se ztotožnil s žebříčkem zdejších nejhorších filmů, ale tady nemám co bych dodal úpadek téhle série lze pozorovat prakticky od jejího začátku, ale tenhle díl tomu nasadil korunu. Vlastně ani nevím koho může bavit tohle vůbec točit a hlavně pro koho.0%(24.4.2016)

 • petero
  odpad!

  A toto bolo čo? Totálny chaos záberov, všetky postavy sa zjavujú znenazdajky ako duchovia, keď sa niečo začne diať zrazu je z toho sen, takže sa vlastne nič nedeje, kukurica je opäť nečinná, nič, nuda. Napriek krátkej dĺžke nedopozerateľné, mal som už hodinu za sebou keď ma z toho utrpenia vyslobodil sladký spánok, keď som sa zobudil ani počítač to nezvládol prehrať do konca, vyhodil error... dobre a teraz k návratu Isaaca (i jeho predstaviteľa) z jednotky - Mr. Bean v horore. Deťom kultu začne šéfovať 35 ročný kripel, vyzerajúci na 50!!! Totálne porušenie pravidiel. Totálny odpad!!! Choďte do p...!(24.10.2008)

 • Tsunami_X
  odpad!

  Myslíte, že mohou mít děti kukuřičných dětí nějaké děti, aneb vítejte do oceánu nudy a nechtěné trapnosti. Nejsem žádným příznivcem této série a abych se přiznal, je toto vlastně první díl, který jsem viděl. Každopádně člověk od samostatného filmu čeká, alespoň nějaké to naznačení souvislostí či vztahů, jelikož může dojít k situaci, že absolutně netušíte na čem jste a o co jde. Zde si lze pomoct jedině internetem, prostudovat si ploty minulých dílů a směle si pustit tuhle bejkovinu. Jenže tohleto bohužel žádná bejkovina není. Hlavní protagonistka přijíždí do liduprázdného města, trpí halucinacemi, vizemi a zřejmě i demencí, což se dá vyčíst z jejího klasického „teens-kill horror“ chování. Ten zlomyslný Izák, který se po mnoha letech probírá z komatu je vlastně dosti legrační pouťový lilipután, který vystraší tak maximálně onu zmíněnou kukuřici. Na druhou stranu je prakticky jediný (nechci prozrazovat vskutku geniální pointu), kdo se dokáže chopit čehokoliv a uskutečnit akci. Bohužel té je tu vskutku malinké množství a tudíž se naprostou většinu času nudíte, jelikož ke zlomyslnému pochechtávání tomu přece jenom něco chybí. Ale Izák je rozkošný....ťuťu ňu’nu(17.5.2004)

 • - John Franklin (Isaac) je jediným hercom, ktorý si zahral vo viac ako jednej časti série. Prvá časť bola dokonca jeho filmovým debutom. (beso74)