U moře

Scénografie:

Jon Hutman

Kostýmy:

Ellen Mirojnick

Malebně vysluněné exteriéry a vyžité ošuntělé interiéry jsou výbornými kulisami zajímavého příběhu vysloužilého a apatického manželství, které může zachránit mladý a zamilovaný pár, jenž naši dvojici připomene co všechno už spolu zažili a co k sobě vlastně cítí.... Vztahové drama, které je silné v dialozích a svým způsobem je i poučné. Líbíla se mi propracovanost filmu i složitost hlavních postav. Z filmy, které Angelina vytváří nemám žádný problém, jen by měla být soudná a zůstat za kamerou....(7.9.2016)

• Frajer42

Angelina Jolie by měla zůstat u herectví. Psaní scénářů by měla přenechat lidem, kteří mají pro tuhle činnost alespoň špetku talentu. Na režisérské židli si ji potom dovedu představit ještě méně. Obávám se, že kromě opravdu působivého prostředí, se nedá na snímku obdivovat vůbec nic. Strašným způsobem mě nebavilo sledovat vztah Brada a Angeliny, i když to jsou opravdu pan a paní herci. Sledovat druhý vztah novomanželů mě potom dokonce neskutečně iritoval. Rozum mi zůstává stát nad tím, proč má tento film celé dvě hodiny. Angelina se zde promenáduje v nejlepších módních trendech a přitom ve svých 40 letech vypadá, jako by měla během natáčení zemřít. Kdybych neměl u filmu skvělou společnost, tak bych pravděpodobně zemřel taky. Věřím, že si práci na filmu Bred i Angelina společně užili, ale obávám se, že tento jejich filmový klenot jsou schopni docenit jen oni dva. Z mého nezaujatého diváckého pohledu, jen tento počin těžce o ničem.(5.8.2016)

• Real Tom Hardy

"THIS PLACE IS SHIT ANYWAYS" --------- Pán a pani Smithovci sú naspäť. Manželstvo sa trochu zvrtlo, patrične stratilo šťavu a po nakopávaní federálnych zadkov pár rokov dozadu sa dvojica rozhodla ísť do dôchodku. John si obľúbil alkohol a Jane zase lieky. John dostal kreatívny blok, Jane depresiu a paranoju. Práve preto si vyšli na menšiu dovolenku. Ako to dopadlo? Presne rovnako ako pokus Angeliny sadnúť si na režisérsku stoličku, písať scenár a ešte si aj strihnúť rolu. Katastrofálne. Hviezdičku za francúzsku atmosféru a Brada, ktorý robil čo mohol aby to zahral dobre.(4.6.2017)

• M.i.k.e

když nevezmu v potaz fakt,že Brad s Angelinou chtěli mít hezky vypadající vzpomínku na líbánky,tak mi absolutně uniká smysl toho proč By The Sea vůbec vzniklo.Nevadí mi pomalé filmy,ale tohle byla extrémní nuda absloutně o ničem,která mě přestala zajímat po asi 20 minutách a zbytek sem sledoval tak na půl oka...20%(5.7.2017)

• Hepy13

Že by reálný obraz rozpadu BrAngeliny? Kdo ví. Faktem zůstává, že film je dost nudný, a k tomu má jako "bonus" dvě hodiny. No, možná by nepomohla ani hodina dvacet protože opravdu není moc na co se dívat. To druhý pár, mi byl stejně ukradenej jako ten hlavní. Na druhou stranu odpad se nedá udělit, protože Angelina sem tam něco ukáže, ale nějaký to kilčo navíc by jí rozhodně neuškodilo.(26.9.2017)

• - Režisérka filmu a zároveň i představitelka hlavní role Angelina Jolie se nechala slyšet, že prací na tomto filmu se snažila zachránit její vztah mezi ní a Bradem Pittem. To se však nepodařilo a po dokončení snímku se rozvedli. [Zdroj: iDnes.cz] (Ganka)

• - Režisérka, scenáristka aj predstaviteľka Vanessy, Angelina Jolie povedala k obdobiu, v akom sa dej filmu odohráva: "Pre 70-te roky som sa rozhodla nielen preto, že ide o farebnú a príťažlivú éru, ale aj preto, že táto doba dokáže vytrhnúť zo súčasného života a umožní zamerať sa na emócie, ktoré charaktery zažívajú na svojej ceste." K tomuto obdobiu sa viaže aj logo štúdia Universal Pictures, ktoré sa predstaví v úvode filmu. (Real Tom Hardy)

• - Natáčelo se v době líbánek Angeliny Jolie a Brada Pitta, kteří si svůj výlet na Maltu spojili i s touto pracovní záležitostí. (hansel97)