poster

Aréna smrti

 • Kanada

  Circuit, The

 • slovenský

  Aréna smrti

Akční / Drama / Sportovní

Kanada, 2002, 91 min

 • Wacoslav1
  ***

  No neni to jeste takova hruza proste beckova arenovka souboje prumerny neni v nich zadna extra choreografie i kdyz Gruner je dobrej kopac ale aspon nejsou souboje diky tomu ze to tocil Jalal Merhi kterej je taky borec pres fajty zpraseny strihem jenom to pusobi dost lacine film stal par supu ale zkouknout se da(30.8.2013)

 • hladass
  odpad!

  Aréna smrti je bezesporu jedna z nejnudnějších arénovek, jaké jsem kdy viděl... A že jsem jich viděl opravdu dost... Někteří z fighterů nějaký ten potenciál mají, což už dokázali v minulosti, ale naprosto dementní scénář a děsivě špatná choreografie i ten kousek naděje, který jsem do snímku vkládal, zcela zabíjí... A Billy Drago jako klaďas? Epic fail...(25.4.2015)

 • Lateef
  odpad!

  Grunnerův bojový styl se mi jako klukovi vždycky líbil. Vysoké kopy, otočky, trochu aikida, sem tam přehoz. Podobné věci praktikuje i zde, jenomže jeho soupeři by mohli tvořit oddíl s názvem Hromada prken, protože takové nebojovníky jsem zase už dlouho neviděl. Typicky videobéčkový scénář musí urážet každého, uvedená jména tak alespoň slibovala vyžití v akčních scénách, ale jak už jsem krátce nastínil: nekoná se absolutně nic, co byste museli jako fanoušci starých dobrých akčňáků vidět. Loren Avedon by svými bojovými dovednostmi film určitě pozvednul, bohužel jsem ho viděl asi na 20 vteřin v roli nějakého detektivního přizdisráče, Jalal Merhi zase neodloží mobil od ucha, Billy Drago se filmem prokulhá, naučí Grunera několik nových bojových technik (třeba jak zarazit láhev do země na jeden úder, omg) a zařve. A fighty v aréně mi připomněli naše rvačky na základce o přestávkách v zákoutí chodeb a na záchodech. V roce 2002 bych už čekal alespoň promakanější choreografii... vždyť je to pouze rok před Ong-Bakem, můj ty bože...(8.4.2012)

 • Tommassi3
  *

  "Ne, ne, ne, nech mě !!" - "Smůla !! Pošli mi pohled z pekla !!" ;) Francouzského kickboxera Oliviera Grunera mám docela rád, ta jedna hvězdička taky vlastně zrcadlí jeho účast, záměrně nemluvím o hraní, protože on je opravdu hodně mizerný herec, v podobném duchu by se dalo hovořit i o režisérovi Jalalu Merhim, protože tomu se ani tenhle film zrovna moc nepovedl !! Naprosto stupidní céčková Aréna smrti s napůl improvizovanými dialogy silně doplácí na svoji druhou polovinu, kde by jeden čekal prostě, když už nic jiného, aspoň trochu krve, která tu vlastně schází úplně, nebo slušně technicky zvládnutou bitku, Merhi zřejmě nevěděl, kam dřív skočit, jestli shánět dolary, režírovat nebo pilovat choreo, a tak tu naprosto fatálně s ohledem na rok vzniku, v osmdesátkách bych to ještě pochopil, absentuje jakýkoliv slušný fight, o tom finálním s Kwanem, tedy vlastně dvěma Kwany v podání sourozenců Kimových, ani nemluvě.. Varoujeho soundtrack jako by nebyl, ale ono je to asi buřt, protože první The Circuit platí za opravdový neuvěřitelně špatný kus, a já tak nevím, jestli se mám nadšenci Jalalu Merhimu, kterému příznačně přezdívají libanonský Saegal, smát, nebo ho mám litovat..(15.5.2013)

 • Lacike
  odpad!

  Netusil som, ze sa tocia arenovky aj v dnesnej dobe.Bohuzial vysledok je na hovno. Mal som chut pretacat nielen otrasne dialogove sceny, ale aj mizerne natocene bitky. Film nezachrania ani byvale zostarnute ceckove hviezdy. Naviac Loren Avedon, alebo Jalal Merhi sa filmom len mihnu a bitiek sa nezucastnia. Najzaujimavejsie nakoniec na tomto filme je, ze Billy Drago hra kladnu ulohu.(1.5.2009)

 • - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)