poster

Aréna smrti

 • Kanada

  Circuit, The

 • slovenský

  Aréna smrti

Akční / Drama / Sportovní

Kanada, 2002, 91 min

Režie:

Jalal Merhi

Scénografie:

Michael J Henderson
(další profese)
 • Deimos
  *

  VHS/// Obsazení 3/10 Děj 2/10 Hudba 3/10 Efekty 3/10/// +základní myšlenka na film, zajímavá hudba -hudba zde hraje příliš málo, akční soboje mají mizernou choreografii.../// Příběh opravdu zajímavý (kde sme ho nej viděli), který se z počátku opravdu vyvíjí slušně. Seznámění s oběma bratry. Zapletení mladšího bratra do bojů. Tréning hlavního hrdiny. Smrt trenéra. Až do těď film na 2*. Což je slušný. No a těď by měla následovat efektivní a kravavá pomsta. No bohužel následuje neefektivní trapas. Hlavní borec si v aréně nikoho moc nedává (kde je ten tréning?) A náhodou svého soupeře nakonec skolí k zemi a trošku přidusí. Ptám se? Kde je ta krev? Kde je ta smrt? Jeden zápas kolikrát netrvá ani jednu minutu, to asi aby stihl vyřídit více protivníků. No a raději se nebudu ptát co tam mrší ta reportérka. Mohlo to být solidní béčko, ale není./// Celkem 26%///(17.7.2007)

 • Lateef
  odpad!

  Grunnerův bojový styl se mi jako klukovi vždycky líbil. Vysoké kopy, otočky, trochu aikida, sem tam přehoz. Podobné věci praktikuje i zde, jenomže jeho soupeři by mohli tvořit oddíl s názvem Hromada prken, protože takové nebojovníky jsem zase už dlouho neviděl. Typicky videobéčkový scénář musí urážet každého, uvedená jména tak alespoň slibovala vyžití v akčních scénách, ale jak už jsem krátce nastínil: nekoná se absolutně nic, co byste museli jako fanoušci starých dobrých akčňáků vidět. Loren Avedon by svými bojovými dovednostmi film určitě pozvednul, bohužel jsem ho viděl asi na 20 vteřin v roli nějakého detektivního přizdisráče, Jalal Merhi zase neodloží mobil od ucha, Billy Drago se filmem prokulhá, naučí Grunera několik nových bojových technik (třeba jak zarazit láhev do země na jeden úder, omg) a zařve. A fighty v aréně mi připomněli naše rvačky na základce o přestávkách v zákoutí chodeb a na záchodech. V roce 2002 bych už čekal alespoň promakanější choreografii... vždyť je to pouze rok před Ong-Bakem, můj ty bože...(8.4.2012)

 • hladass
  odpad!

  Aréna smrti je bezesporu jedna z nejnudnějších arénovek, jaké jsem kdy viděl... A že jsem jich viděl opravdu dost... Někteří z fighterů nějaký ten potenciál mají, což už dokázali v minulosti, ale naprosto dementní scénář a děsivě špatná choreografie i ten kousek naděje, který jsem do snímku vkládal, zcela zabíjí... A Billy Drago jako klaďas? Epic fail...(25.4.2015)

 • Wacoslav1
  ***

  No neni to jeste takova hruza proste beckova arenovka souboje prumerny neni v nich zadna extra choreografie i kdyz Gruner je dobrej kopac ale aspon nejsou souboje diky tomu ze to tocil Jalal Merhi kterej je taky borec pres fajty zpraseny strihem jenom to pusobi dost lacine film stal par supu ale zkouknout se da(30.8.2013)

 • Rhed
  odpad!

  Trapno od začátku do konce. Přestárlý bojovník, který nebyl nikdy poražen ani zraněn. Bojující vysokoškoláci - kdo tohle spojení vymyslel, musel být pod vlivem psilocybinu. Pokud někdo čekal Lorena Avedona v aréně, nedočkal se; božský Loren se dal do služeb FBI a zápas pro něj věru není. Klaďas Billy Drago je snad ještě větší blbost, než záporák David Hasselhoff, což se také v jednom filmu stalo. A nakonec neporazitelný Korejčík, který je ve skutečnosti dvojjediný. Kampak s tím na zasloužilého profíka, ten přece porazí obě dvojčata a ještě je donutí škemrat o milost. Rejža Džalal by se měl coby novopečený americký Maur raději věnovat modlitebnímu koberečku a o ramadánu důsledně dodržovat půst, namísto natáčení podobných kravin.(18.2.2010)

 • - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace