Reklama

Reklama

Believe Me

Trailer

Videa (2)

Trailer

Recenze (4)

MultiTobi 

všechny recenze uživatele

Co se týče humoru, tak žádná sláva, ale o co v tomhle filmu jde, to je především hlubší myšlenka, kterou film nese. Pochopí pravděpodobně jen křesťané a ti ostatní to vezmou čistě jako komedii, ale co se dá dělat. Pár silně emotivních momentů na závěr a už dávám pět hvězdiček i když v první půli pošlapali scénáristé křesťanství snad ze všech stran. ()

FFilipCZ 

všechny recenze uživatele

Nemám rád tyhle komedie/drama filmy, které balancují někde mezi jedním a druhým žánrem. Buď má být film drama a vážně a seriózně se zabývat tím, jak se dá s vymaštěnými křesťany bez problémů manipulovat přes snůšku keců anebo měl být film čistá komedie, která bude tuto problematiku parodovat a bude si z toho dělat legraci. Takto to bylo od každého trochu, ale dohromady vlastně nic. ()

carly 

všechny recenze uživatele

Ak by tu nehral Max Adler, tak o tom filme ani netuším a určite by som ho nepozerala. Chválim záver, ten sa im podaril. Film mal svoje príjemné a vtipné momenty. Netlačil moc na pílu ani jedným ani druhým smerom. Viac ako o viere to bolo o hľadaní seba samého. Nuerazí, nenadchne, celkom pobaví. ()

Reklama

Reklama