Lewis, Clark a George

John Huke

Kostýmy:

Kari Perkins
  • Porp

"Divoká jízda ve stylu Pulp Fiction" - a to je asi tak všetko, čím je tento film. Občas som vyprskol smiechom pri niektorých nečakaných situáciach a aj niektoré hlášky dokázali rozosmiať, ale väčšinou som mal pocit, že je tej absurdity buď príliš veľa alebo príliš málo. Nemastné - neslané, a až moc silené na môj vkus.(27.1.2012)

Road movie ve stylu Pulp Fiction je hodně nadneseně řečeno a je mezitím asi takový rozdíl jako mezi mezi tričkem se třemi pruhy z obchodu, nebo čtyřmi pruhy z tržnice... Místy je to hodně úsměvné. Bohužel jsem z toho cítil jak moc se to chce tvářit nezávisle. Já na to ale neskočil. * * *(22.1.2012)

• bmx6

Jedna hvězda jen za Rose McGowan,protože jí mám rád.Ale je to opravdu děs.Nebavilo mě to.(9.2.2013)

Docela zábavnej film, akorát jsem mu moc nevěřil. Hodně věcí mi tam přišlo samoúčelnejch, jako by si to celou dobu hrálo na něco, co to není.(27.8.2010)

• SeBig

Nejlepší na filmu byla McGowan, která celý film skoro nemluvila. Jinak pár dobrých hlášek určitě zaznělo, ale celkově to je takový nezáživný.(28.12.2016)