Krvácející srdce

Diane Bell

Diane Bell

Zak Mulligan

• claudel

Jako drama i thriller výrazný podprůměr, je smutné vidět Jessicu Biel po dechberoucím a vynikajícím SInner v takovém (video) béčku. Zapomenutelný film na výplň rozmezí 23.00-1.00, pokud nemáte žádný jiný film či knihu po ruce.(17.7.2018)

Naťahovačky o jednu babu.(6.11.2015)

• maddy

Bleeding Eyes! Taká tá dráma bez poriadnej drámy, pri ktorej „bleeding heart“ skutočne nehrozí (ale popravde ani tie „bleeding eyes“, keďže na Jessicu Biel sa stále pozerá viac ako dobre). Príbeh filmu by vystačil na taký pätnásť minútový kraťas, no namiesto toho je naťahovaný na celovečernú stopáž. Jessica Biel tu hrá akúsi „sväticu“, ktorá sa zdravo stravuje, cvičí jogu, má dostatok financií, chápavého priateľa, každému sa zdraví Namaste! a snaží sa zachrániť svoje sestru – prostitútku od násilníckeho priateľa – pasáka a v závere dôjde presne k takému stretu ako bude každý očakávať. Bez toho, aby bola ozrejmená bližšia motivácia charakterov alebo sa ktorákoľvek postava zamyslela nad oveľa racionálnejším riešením situácia. Tu sa tak tých pár konfliktov zbytočne vyhrotí len aby tu nejaký konflikt vôbec bol, ale inak celé to konanie postáv nemá žiadne opodstatnenie. Úplne zbytočný film. CELKOVO: 2* (4/10)(31.12.2015)

• silentname

Už dlho som nevidel tak zbytočný film ako "Bleeding Heart." Je to nuda bez štipky nápadu a najmä mám pocit, že film neustále ide od nikiaľ nikam a vôbec nevie ako to celé na konci spracovať. Myslím si, že všetky zvraty dokážete v pokoji odhadnúť, mnohé scénky sú strašne nasilu, príbeh nie je zaujímavý a postavy nám nie sú sympatické. Jediné čo tento film podľa mňa aspoň trošku ťahá sú dve hlavné hrdinky, ktoré sú uspokojivé herecké kolegyne a vedia spolu správne komunikovať. Chémia tam je. Ostatné podľa mňa nefunguje ani v najmenšom. Plagát dokonca podľa mňa veľkú dávku filmu spoiluje a nemôžem si pomôcť, ale neskutočne ma to nudilo. Keď to zhrniem, tak výkony dvoch hlavných hrdiniek sú dobré a Shiva je podľa mňa ako jediná aspoň okey vyprofilovaná a celkom ju dokážeme chápať. Napriek tomu, že film sa neustále snaží otáčať všetko opačným smerom a zmiasť nás všetkých. Zvyšok je nuda bez originality a chuti. Hodnotenie: D(18.4.2017)

• kaylin

Tenhle film mě vyloženě sral. Já mám docela rád filmy, kde jde o sebedestrukci člověka, ale ne ve chvíli, kdy je ta sebedestrukce z naprosto blbosti. Biel mi opravdu vadila a toužil jsem, aby na konci byla na druhé straně. Ten příběh je sám o sobě dobrý, ale ty motivace jsou tak šustící papírem, až to bolelo.(5.11.2015)

• Johnny.ARN

Nemám ani poňatia, o čom to bolo, pre koho to bolo určené a prečo to vôbec vzniklo. Čo to bola za téma totok? ODAPD!(29.10.2018)

• Andy.M

Proč se tohoto projektu zůčastnila Jessica Biel, to je mi velkou neznámou. Možná bez ní a jako TV film na sobotní večer pro diváky TV nova.(9.11.2016)

Nápad, prevedenie, možno aj obsadenie - OK, no tak predimenzovať možnosti - choré. Minimálne desať jednoduchších a hlavne logickejších možností mala ako jedna, tak druhá "sestra". Chválim pár "brutálnych" scén, no na škandinávskom polostrove sa točia iné obdobné, obsahovo bohatšie pecky, preto toto je úplný ale úplný priemer...(26.10.2015)

• Aresko123

NUDA, NUDA a este raz velka NUDA.(9.5.2018)