Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • Rob Roy
  ****

  Jeden z novinářských noirů. Tak trochu variace na The Big Clock, akorát slabší. Výborný Broderick Crawford.(20.11.2009)

 • EdaS
  ****

  Adaptace prý skvělého románu Samuela Fullera (ano, toho Fullera) The Dark Page (už si ho objednávám) nedosahuje výšin novinářských noirovek Ace in the Hole nebo The Big Clock, ale i při vší své průhlednosti a moralizování víc než dobře baví. Může za to určitě i suverénní Karlsonova režie a Broderick Crawford v hlavní padoušské roli. Skvělý článek zde: http://www.noiroftheweek.com/2007/10/scandal-sheet-1952.html(4.8.2010)

 • liquido26
  ****

  Marck Chapman je šéfredaktorem deníku Daily Express. Aby zvýšil náklad svých novin, uspořádá obrovský ples tzv. "osamělých srdcí" a nabídne ceny párům, které se přímo na plese rozhodnou uzavřít sňatek. Na tom samém plese potká také svou bývalou ženu, se kterou se oženil před dvaceti lety a vzápětí jí opustil. Po krátké hádce u ní doma jí zabije a zbaví se všech důkazů a stop, které by mohly vést k němu. Avšak mladý novinář jeho deníku přeci jenom něco najde a pustí se do vyšetřování na vlastní pěst. ___ Napínavý noirek, u kterého se určitě nudit nebudete. Broderick Crawford coby "crooked newspaperman" je ho dně dobrej. Příběh má dobrý nápady a spád.(15.12.2012)

 • kaylin
  ****

  Dobrý noir, který je místy trochu naivní, ale skvěle to vyvažují výteční herci.(5.9.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace